Facebook تحت پیگرد یک شرکت است که به طور نادرست برداشت داده های کاربر

Facebook واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در کالیفرنیا در روز پنج شنبه در برابر OneAudience یک شرکت بازاریابی است که در آن می گوید پرداخت می شود توسعه دهندگان نرم افزار برای بهره برداری از “login with Facebook” ویژگی به طور نادرست به دست آوردن دسترسی به اطلاعات شخصی بدون اجازه کاربران.

رسانه های اجتماعی شرکت ادعا می کند که OneAudience برداشت اطلاعات کاربران با گرفتن توسعه دهندگان نرم افزار برای نصب یک نرم افزار مخرب کیت توسعه یا SDK در برنامه های خود را. Sdk ها در حال بسته از ابزار اساسی است که آن را آسان تر و سریع تر برای توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های خود را. اما آنها همچنین ممکن است شامل ابزار که لازم نیست مانند انتقالها که ارسال اطلاعات در مورد دستگاه شما و استفاده از برنامه به SDK ساز که آن را پس از آن می توانید استفاده کنید به هدف قرار دادن تبلیغات برای شما. OneAudience را SDK Facebook ادعای جمع آوری اطلاعات نادرست از Facebook کاربرانی که تصمیم به ورود به برخی از برنامه های خود را با استفاده از Facebook اعتبار حساب.

OneAudience بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه OneAudience نیز پرداخت می شود به برداشت های کاربران گوگل و توییتر اطلاعات زمانی که آنها وارد یکی از مصالحه برنامه های خود را با استفاده از گوگل یا توییتر اطلاعات حساب.

کت و شلوار را نشان می دهد پتانسیل حریم خصوصی جنبه های منفی از امید بستن به استفاده از Facebook (و یا توییتر و یا گوگل) اعتبار برای ورود به حساب های جدید به جای ایجاد یک نام کاربری منحصر به فرد و رمز عبور. که به دلیل ورود با Facebook متصل است که حساب به وب سایت و یا نرم افزار که به شما در ورود به سیستم. که همچنین بدان معنی است که وب سایت (یا برنامه) و Facebook دریافت برخی از اطلاعات کاربر از هر یک از دیگر (شما می توانید کنترل برخی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته شده است اما نه همه آن). و به عنوان Facebook ادعای اتفاق افتاده در این مورد این می تواند به بد بازیگران دسترسی به داده های خود را بیش از حد.

بازگشت در ماه نوامبر Facebook و توییتر گفت که OneAudience شده بود برداشت اطلاعات خصوصی مانند مردم, نام, جنس, ایمیل نام کاربری و بالقوه مردم آخرین توییت. Facebook راه اندازی ممیزی به این شرکت رفتار است که این شرکت می گوید OneAudience نیست همکاری با. در آن زمان OneAudience گفت: این اطلاعات “در نظر گرفته شد هرگز به جمع آوری می شود” و این که SDK بسته شده بود پایین. صدها نفر از کاربران شد گزارش کنند.

در سال های پس از کمبریج Analytica رسوایی در سال 2016 Facebook مواجه شده است و تورنت, انتقاد انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کاربران خود داده است. این حرکت به شکایت یک شرکت به صورت نادرست جمع آوری اطلاعات کاربران است که نشانه آن را در تلاش برای انجام بهتر — و آن را نیز یک راه برای عموم تاکید می کند که این نه تقصیر این نقض.

“این آخرین تلاش های ما برای حفاظت از مردم و افزایش پاسخگویی از کسانی که سوء استفاده از صنعت فن آوری و کاربران” نوشت: جسیکا رومرو, Facebook مدیر از پلت فرم و اجرای دادخواهی در Facebook پست وبلاگ در مورد طرح دعوی در دادگاه.

اما برخی استدلال می کنند که Facebook و دیگر شرکت های فن آوری نیاز به انجام بیشتر برای محافظت از اطلاعات کاربران را به عنوان اولین خط دفاعی چه معنی خود را به انجام این کار در برابر بازیگران مخرب استفاده از برنامه های شخص ثالث است تا حدودی محدود است گفت: مدیر استنفورد اینترنت رصدخانه و سابق Facebook security اجرایی Alex Stamos. Facebook می تواند لغو دسترسی به شخص ثالث توسعه دهنده نرم افزار در اما است که می تواند شدید حرکت می کند که ممکن است با دیگر حریم خصوصی تجارت آف Stamos گفت.

“برای من نتیجه نهایی از همه این موارد است که نیاز به یک فدرال قانون حفظ حریم خصوصی — از آنجا که به طور موثر قوانین حفظ حریم خصوصی در حال اجرا توسط شرکت های فن آوری و قوانین به انجام این کار نیست و برای این منظور” Stamos گفت Recode. اگر ما تا به حال قوانین حفظ حریم خصوصی و سپس افراد می تواند پس از شرکت هایی که سوء استفاده از داده های خود را به طور مستقیم و به طور موثر Stamos گفت.

Facebook را طرح دعوی در دادگاه در برابر OneAudience پرسش در مورد کسی است که در نهایت مسئول محافظت از حریم خصوصی ما — و این نشان می دهد که هنوز هم وجود دارد یک نبرد طولانی پیش رو در مورد چگونه به انجام این کار محافظت از حریم خصوصی کاربر به طور موثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>