Facebook, فقط ساخته شده به دست گرفتن یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست اجتناب ناپذیر


Facebook logo and a Facebook thumbs-up.

Facebook دیگر دادن سیاستمداران مهار رایگان.

اولیویه Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ

مرحله نهایی مسابقات بین Facebook رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مانند آن را فقط اجتناب ناپذیر تبدیل شد. روز جمعه شبکه های اجتماعی اعلام کرد تعدادی از مطالب جدید اعتدال سیاست هایی که دور تراشه در این شرکت به مدت طولانی تمرین دادن سیاستمداران مهار رایگان برای ارسال و یا تبلیغ تقریبا هر چیزی که آنها می خواهند. این پلت فرم است در نظر گرفتن یک رویکرد گسترده تر به این نوع از گفتار نفرت است که آن را ممنوع در تبلیغات و خواهد بود ممنوعیت اطلاعات غلط مربوط به رای گیری و حتی اگر این مطالب می آید از سیاستمداران است. Facebook نیز متعهد به برچسب زدن “مشکل” مطالب که آن را ترک تا با توجه به آن newsworthiness استثنا برای رهبران جهان—در عبارت دیگر می تواند آن را به رئیس جمهور missives آنچه توییتر را یک ماه پیش. اگر این حادثه هر نشانه بود او می شود.

به خصوص اگر Facebook می رود تا آنجا که به مغلوب ساختن پیشی جستن در پست پایین—که آن را نشان می داد. “وجود دارد هیچ newsworthiness معافیت به محتوای که تحریک به خشونت و یا سرکوب رای گیری. حتی اگر یک سیاستمدار و یا مقام دولتی می گوید که اگر ما تعیین می کند که محتوا ممکن است منجر به خشونت و یا محروم کردن مردم از حق خود برای رای دادن ما را که محتوای پایین” Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ نوشت: در پست جزئیات سیاست های جدید. “به طور مشابه وجود دارد که بدون استثنا برای سیاستمداران در هر یک از سیاست های من اعلام کنم”. زوکربرگ همچنین رفت و بیش از این تغییرات در یک livestream.

چرا این اعلام در حال حاضر ؟ با توجه به زوکربرگ بعد از آن اشاره نمی کند در حال رشد تبلیغ تحریم—پلت فرم در حال تبدیل شدن به دقیق تر وقتی که می آید به اطلاعات غلط به خاطر ترس است که نادرست یا گمراه کننده پست در مورد COVID-19 را تشدید سرکوب رای دهندگان. Facebook در حال حاضر متعهد به حذف اطلاعات غلط در مورد شرایط رای دهی در 72 ساعت منتهی به سال 2020, انتخابات, تهدیدات دخالت, در, نظرسنجی, مکان از اوباش و ادعا می کند که یخ عوامل در حال بررسی رای دهندگان مقالات مهاجرت. پلت فرم نیز ایجاد یک رای گیری مرکز اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات معتبر در مورد مراحل انتخابات. مدیران را نیز پایین مطالب به تصویر می کشد که مهاجران به عنوان پست تر و مستحق تحقیر.

این تغییر سیاست نیز از دیگر تصمیم Facebook به شدت ومحدودیتها’ posts. هفته گذشته پلت فرم غیر فعال تبلیغ از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که شامل وارونه مثلث قرمز که نازی ها هنگامی استفاده می شود به عنوان یک نماد به علامت زندانیان سیاسی در اردوگاه های کار اجباری.

این شرکت به طور کلی در مواجهه با فشار از کارکنان خود را, فعال, گروه های مبارزات سیاسی و رقبای مانند توییتر به فرض یک موضع تهاجمی تر نسبت به نادرست و نفرت سیاسی بیان. اما تبلیغ به نظر می رسد به کمک به حرکت سوزن. روز دوشنبه شمالی و پاتاگونیا اعلام کرد که آنها توقف تبلیغات در Facebook در پاسخ به توقف نفرت برای سود کمپین که به نام شرکت خودداری صرف به فشار پلت فرم برای اجرای بالاتر محتوای استاندارد. بن و جری ساخته شده همان تصمیم یک روز بعد به عنوان Goodby سیلوراستاین عمده آژانس تبلیغاتی, نمایندگی مارک های مانند پپسی و پی پال در روز پنج شنبه. ورایزون و یونیلور پیوست و در مدت کوتاهی پس از آن.

روز جمعه فعالان گروه بودند با این وجود انتقاد از تغییر سیاست. رشاد رابینسون, رئیس, رنگ, تغییر, توییتی, “زوکربرگ جدید تغییر نمی رویم تقریبا به اندازه کافی دور. برچسب ‘مهم’ محتوای بنابراین مردم می توانند قضاوت برای خود است نه یک سیاست جدید است. آن را بیشتر از همان, و آن را نمی خواهد آن را کاهش دهد.” آزادی از Facebook منتشر شد بیانیه خواندن در بخش “تا زمانی که سیاستگذاران و مجریان شکستن [Facebook] و آنها را منع از ساختن پول از تبلیغات هدفمند ما خواهد بود موضوع را به یک چرخه بی پایان از لوازم آرایشی و بهداشتی تا حد زیادی تغییرات, به دنبال رسوایی جدید سوء استفاده.”

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را در پوشش اخبار گوش دادن به چه بعدی: TBD.

Future Tense یک همکاری از تخته سنگ, جدید امریکاو دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>