Facebook می کشد تهمت کمپین تبلیغات نازی ها با استفاده از نماد و سفید supremacist کد

Facebook در روز شنبه گفت: آن را کشیده بود یک سری از تبلیغات و پست های آلی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین برای نقض سیاست خود را در سازمان متنفرم. تبلیغات و پست ویژه وارونه مثلث قرمز شناخته می شود در نازی پیکرنگاری.

“ما حذف این پست ها و تبلیغات برای نقض سیاست ما در برابر سازمان و نفرت” یک Facebook سخنگوی شرکت گفت: سالن. “سیاست ما ممنوع با استفاده از یک ممنوع نفرت گروه نماد برای شناسایی زندانیان سیاسی بدون زمینه است که محکوم یا در مورد نماد است.”

تبلیغات:

ضد افترا لیگ در بیانیه ای گفت که مثلث مورد استفاده در تبلیغات “است که عملا یکسان استفاده می شود که توسط رژیم نازی به طبقه بندی زندانیان سیاسی در اردوگاه های کار اجباری.”

مثلث اغلب دوخته شده در کت و شلوار از زندانیان محبوس در اردوگاه های کار اجباری به عنوان بصری کد به معنی کلاس های خود را. یک مثلث قرمز مدلول یک زندانی سیاسی از جمله آنارشیست ها و کمونیست سوسیالیست و افرادی که محافظت یهودیان.

این پست را به دست آورد صدها نفر از هزاران نفر از برداشت با توجه به یک تجزیه و تحلیل از رسانه های مهم که برای اولین بار گزارش شده تبلیغات.

تبلیغات:

رسانه های مهم شناسایی 88 تغییرات. “88” مشترک سفید supremacist کد برای “هایل هیتلر” به این دلیل که “H” هشتمین حرف از الفبای. یک Facebook سخنگو را بلافاصله تایید به سالن که مبارزات انتخاباتی تا به حال اجرا 88 مختلف تبلیغات/پست.

تبلیغات نیز آغاز شد و با همان جمله: “اوباش خطرناک و دور از گروههای چپ در حال اجرا را از طریق خیابان های ما و باعث ضرب وشتم مطلق. آنها در حال از بین بردن شهرها و شورش — آن را جنون مطلق.”

که از جمله شامل 14 کلمات یا همان تعداد کلمات به عنوان محبوب سفید supremacist شعار. سفید supremacists به طور معمول با استفاده از دو عدد را با هم به عنوان یک کد: 1488.

تبلیغات:

هیچ Facebook کاربران در معرض این تبلیغات شده اند آگاه است که وجود دارد 88 نسخه. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه پاسخ به سالن سوال در مورد که ایجاد و مدیریت کمپین و اینکه آیا این امر بررسی “1488” مبحی معانی رمزی اعداد.

کمپین ادعا تبلیغات بودند به شدت طراحی شده برای دریافت تهمت حامیان به تماس رئیس جمهور برای تعیین antifa جنبش به عنوان یک گروه تروریستی. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در 31 مه که او را اعلام antifa یک “سازمان تروریستی است.”

تبلیغات:

اما antifa ندارد رهبران و یا سخنگویان و یا هر ساختار متمرکز. حتی اگر antifa شد, یک سازمان است که در آن تروریسم داخلی قانون که اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعیین آن را یک گروه تروریستی است.

تیم Murtaugh این تهمت کمپین مدیر ارتباطات گفت: سالن در بیانیه ای که “وارونه مثلث قرمز نماد استفاده شده توسط Antifa پس از آن از جمله در یک تبلیغ در مورد Antifa.”

“ما می خواهم توجه داشته باشید که Facebook هنوز وارونه مثلث قرمز emoji در استفاده از, که به نظر می رسد دقیقا همان پس از آن کنجکاو است که آنها را هدف تنها این, آگهی,” او گفت:. “تصویر نیز شامل نمی شود در ضد افترا در لیگ پایگاه داده از نمادهای نفرت اما جالب است که آن زمان یک مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی به زور رسانه ها به طور ضمنی پذیرفته است که antifa یک نفرت است.”

تبلیغات:

“Antifa” یک جا رختی از ضد (در برابر) و فاشیستی. روزنامه نگار تالیا Lavin توضیح داد: در مصاحبه اخیر خود با سالن است که جنبش “واقعا فقط یک مجموعه ای از تاکتیک های یک طرز فکر و یک راه زندگی است.”

“من شما را به دو نمونه من شنیده ام به تازگی است که مناسب به نظر می رسید: گیاهخواری و پرنده نگری,” Lavin گفت. “Antifa همان است: این یک حرکت و یک مجموعه ای از اصول شما اتخاذ می تواند در زندگی خود را.”

در یک ایمیل یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: با توجه به سالن که نه تنها وارونه یک مثلث emoji آن نیز در بازار بورس نیویورک دارای صدای تیک تیک به معنی ضرر و زیان است. مستقل سالن تحقیقات نشان داد که وارونه مثلث قرمز نیز به نظر می رسد در “عملکرد” علائم راهنمایی و رانندگی.

تبلیغات:

“من باور نمی کنم در انطباقها وقتی که می آید به فاشیسم” Lavin اظهار داشت: این کمپین توضیحات. “این بوی به بهشت است.”

به عنوان اثبات این که قرمز وارونه مثلث یک نماد است “به طور گسترده ای استفاده می شود” توسط antifa که مبارزات انتخاباتی ادعا کرد در یک توییت رسمی فرستاده سالن لینک کلیک کنید برای پنج نفر به طور مستقل مدیریت چاپ بر روی تقاضا webstore صفحات فروش یک مورد مارک با وارونه مثلث به عنوان “antifa.”

از هر پنج کاربر-فروشگاه ها چهار نفر بودند در اسپانیا, یکی از آنها طراحی ذکر شده در این کمپین را صدای جیر جیر.

پنجم شد یک ماشین آهنربا به فروش می رسد توسط یک کافه مطبوعات کاربر نام MartStore که 0 پیروان 0 و 0 views. کافه مطبوعات حذف ماشین آهنربای صفحه مورد حدود یک ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارسال ایمیل هر چند سالن و حفظ یک تصویر.

تبلیغات:

پس از تصمیم گیری در پاییز گذشته که آن را نمی خواهد واقعیت-بررسی پرداخت تبلیغات سیاسی در آن پلت فرم Facebook را تحمل کرده است واکنش شدید برای آنچه که منتقدان به عنوان یک خطرناکی سهل انگاری رویکرد به آنچه که به احتمال زیاد خواهد بود که مهم ترین انتخابات های نجومی در حافظه است.

مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گرفته است که موقعیت شرکت خود را ندارد و اخلاقی حق بگویید رای دهندگان حقیقت است.

“من می دانم که بسیاری از مردم مخالفم اما در کل من فکر نمی کنم آن را مناسب برای یک شرکت خصوصی به سانسور سیاستمداران و یا اخبار در یک دموکراسی” زوکربرگ گفت: دانشگاه جورج تاون دانش آموزان در مجازی سخنرانی در ماه اکتبر گذشته. “و ما نه یک outlier در اینجا — عمده دیگر سیستم عامل های اینترنت و اکثریت قریب به اتفاق رسانه ها همچنین اجرای این همان تبلیغات است.

توییتر اما ممنوع اعلام کرده است همه تبلیغات سیاسی و به تازگی واقعیت-بررسی و نقاب تهمت توييتها برای نقض سیاست.

تبلیغات:

در ماه مارس Facebook کشیده تهمت کمپین تبلیغات برای کاشت اطلاعات غلط در مورد سرشماری سال 2020. بر خلاف توییتر آن چیزی که تهمت و تهدید معترضان در خود “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” ارسال.

اما Facebook عمل ممکن است ارسال سیگنال دیگری به رئیس جمهور. وزارت دادگستری در روز سه شنبه گفت: این امر درخواست کنگره به عقب برخی از حمایت های آن را محافظ رسانه های اجتماعی شرکت از مسئولیت برای کاربر ارسال محتوا بر روی سیستم عامل خود با این استدلال که این سیستم عامل نیاز به سخت تر دستورالعمل.

شرکت های فن آوری از جمله Facebook, ضد, است که بلند کردن اجسام کسانی که حقوقی حمایت خواهد محدود کردن آزادی بیان مجبور محتوای مدیران به قبل از فیلتر محتوای کاربر به هر تعداد ممکن است نقض قبل از آن ارسال شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی