Facebook, Twitter حاضر به حذف و ویرایش ویدئو ارسال شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن از Pelosi پاره گفتار


Speaker of the House of Representatives Nancy Pelosi rips a copy of President Donald Trumps speech after he delivers the State of the Union address at the Capitol in Washington, D.C. on Feb. 4, 2020.

مجلس نمایندگان نانسی پلوسی ریپ یک کپی از رئیس جمهور دونالد Trumps سخنرانی او پس از ارائه دولت از آدرس اتحادیه در کنگره آمریکا در واشنگتن در فوریه. از 4 سال 2020 است.

مندل فا نگن/گتی ایماژ

Facebook و Twitter هستند در پایان دریافت از بسیاری از انتقاد از دموکرات ها پس از رد درخواست توسط مجلس نانسی پلوسی برای حذف یک ویدیو ارسال شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ویرایش ویدئو باعث می شود آن نگاه به عنوان اگر پلوسی پاره پاره کردن رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه هنگامی که او افتخار یک تاسکیگی airman و مهمانان دیگر. در پلوسی پاره پاره گفتار در انتهای آدرس سالانه.

ویرایش ویدئو ارسال شده در روز پنج شنبه تحت عنوان “قدرتمند آمریکایی داستان به خرد کن پاره پاره توسط نانسی پلوسی” یک بار دیگر موجب بحث در مورد چه نوع از دستکاری محتوا باید اجازه داده شود در رسانه های اجتماعی. و آن درخشید ویژه در مورد اختلاف نظر بین کسانی که می گویند شبکه های اجتماعی باید برای جلوگیری از سیستم عامل خود را از اینکه مورد استفاده قرار گیرد به گسترش اطلاعات غلط و کسانی که اصرار دارند بیان سیاسی باید رعایت شود حتی اگر فریبنده است.

اختلاف بین پلوسی و شبکه های اجتماعی عمومی شد جمعه که پلوسی معاون رئیس ستاد درو Hammill نوشت در توییتر که این ویدئو است “طراحی شده برای گمراه کردن و دروغ” و امتناع از آن را “یکی دیگر از یادآوری” که شبکه های اجتماعی “مراقبت بیشتر در مورد سهامداران خود از منافع عمومی و منافع.” اندی, سنگ, Facebook سخنگوی پاسخ داد: “ببخشید شما پیشنهاد رئیس جمهور را ندارد این سخنان و سخنران نمی rip سخنرانی؟” او سپس شفافی در بعدی پرینت و گفت که آیا این وقایع به تصویر کشیده در این ویدئو در واقع اتفاق افتاده است کلیدی برای تصمیم گیری که آیا باید آن را به پایین گرفته شده است.

از Facebook سیاست آمده است که “دستکاری رسانه ها” حذف خواهد شد اگر “آن ویرایش شده است و یا سنتز … در راه است که نمی ظاهری برای فرد به طور متوسط و احتمال گمراه کردن کسی را به فکر که موضوع این فیلم گفت: کلماتی است که آنها در واقع نه می گویند.” توییتر گفت که قوانین جدید که در حال آمدن به اثر در 5 مارس خواهد ضمیمه یک برچسب است که بار خوانده شده “دستکاری رسانه” در مواد است که به شدت ویرایش شده است. تحت قوانین فعلی هر چند توییتر گفت: آن را نمی خواهد حذف مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری. “ما نمی خواهد شروع به برچسب زدن و یا اجرای عمل تا 5 مارس سال 2020 بنابراین من نمی تواند به hypotheticals” یک توییتر سخنگوی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تمسخر در تماس به پایین این ویدئو گفت: بدیهی است که یک تقلید مسخره امیز. “اگر Nancy Pelosi, ترس, تصاویر از پاره کردن گفتار شاید او نباید پاره پاره کردن سخنرانی” تیم Murtaugh سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی