Two men look over photos of criminal in the NYPD's rogue's gallery in July of 1909.

NYPD را جنایتکاران و مجرمین’ گالری در ژوئیه 1909.

جورج Grantham Bain مجموعه/کتابخانه کنگره

سوخت مواد منفجره, گزارش خارجی توتالیتر و یک عمر dystopian sci-fi جنبش به ممنوعیت دولت در استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی در حال رشد است. همانطور که در حال حاضر هفت شهرستانها در سراسر کشور—سان فرانسیسکو و اوکلند و برکلی در کالیفرنیا و Brookline سامرویل سکس برای موبایل و کمبریج در ماساچوست—را ممنوع اعلام کرد دولت با استفاده از تشخیص چهره. کل ایالت کالیفرنیا نیز گذشت سه سال توقف در استفاده از تشخیص چهره در پلیس دوربین بدن. بخشی از اپوزیسیون ناشی از این واقعیت است که بسیاری از نمی خواهید پلیس به توانایی برای ردیابی حرکت در اطراف یک شهر و یا کسب اطلاعات هویت شد. اما آن را نیز مربوط به مردم است عدم تمایل به در نظر گرفته و با سوء ظن دائمی. ورود در صورت به رسمیت شناختن پایگاه داده خود را به معنای صورت است که همیشه بخشی از یک صف و در هر زمان دانه دار فیلم های نظارت سطوح از سرقت و یا حمله مشکوک صورت است که در مقایسه با خود شما. و به عنوان یک نتیجه از بسیاری از ایالت های گواهینامه رانندگی عکس با اف بی آی و یا شرکت های خصوصی مانند Clearview A. I. برداشت میلیاردها دلار از تصاویر رسانه های اجتماعی این جستجو می تواند اتفاق می افتد در هر نقطه از کشور. این بدان معنی نیست فقط وجود یک امکان کوچک است که شما می تواند اشتباه مشکوک—آن را نیز بدان معنی است که دولت خود را به شما اعتماد ندارند.

دولت همواره به دنبال راهی برای فایل دور و مقایسه چهره از گناه اما تا همین اواخر این تکنولوژی تنها مجاز برای آن رخ می دهد بسیار ابتدایی راه است. قبل از وجود اثر انگشت و یا حتی فایل های پلیس وجود دارد و مجرمین’ گالری است که شما می توانید در بسیاری از ادارات پلیس آمریکا. گالری بزرگ دیوار یا کابینت پر از عکس از اتهام جنایتکاران که می توان از آن به عنوان راهی برای شناسایی مجرمین و هماهنگی نظارت و به عنوان مثال برای شهود. پلیس اغلب ناخوانا در پشت عکس های اساسی زندگینامه طرح مظنون از جمله شناخته شده با نام مستعار و قبلی بازداشت. در بسیاری از شهرهای بزرگ در طول 1890 و اوایل 1900s رزرو و عکاسی از بازداشت فرد نیز همراه با گرفتن Bertillon اندازه گیری. توسعه یافته در فرانسه سیستم درگیر مصرف حداقل پنج خاص بدن اندازه گیری از جمله سر, طول, طول پا و طول انگشت وسط. این اطلاعات می تواند به راحتی زمینه دور و متقابل اشاره شده در مورد یک مظنون تغییر ظاهر خود را به شدت. به عنوان دست و پا گیر به این فناوری استفاده از آن در اوایل 20th قرن مطرح شده همان مسائل اخلاقی در مورد گناه و بی گناهی و ماهیت حکومت است که ما همچنان دست به گریبان با در نمایی بزرگتر در مقیاس.

سوء ظن است که یک دایره روند. به ادارات پلیس از اوایل 20th century یک فرد مشکوک بود چرا که عکس خود را آویزان در این جنایتکاران و مجرمین’ گالری و مردم آنها افسران تلقی مشکوک رو خود عکس گرفته و در این جنایتکاران و مجرمین’ گالری. این بدان معنی است که یک فرد در بازداشت یک بار تا به حال این احتمال بازداشت دوباره و دوباره موجب اولیه او بازداشت. همین امروز یک برخورد با دولت است که شامل یک عکس—آیا برای گواهینامه رانندگی و یا یک لیوان شات—به این شانس به سبب وجود ،

“هیچ کس در حال رفتن به استخدام یک مرد جوان یا یک زن جوان که تصویر زینت جنایتکاران و مجرمین’ گالری.”

و نیز مانند امروز وجود دارد کسانی که مخالف این چرخه معیوب از سوء ظن و دستگیری که بیومتریک نظارت به ارمغان آورد. در سال 1899 دستگیری یک فریبکار شناخته شده و مزمن قمار باز یعقوب “Doc” Owens, مجموعه ای در حرکت یک بحث بیش از یکی از 21st century ترین مسائل مربوط به فن آوری و حفظ حریم خصوصی. در شب مه 10, سال 1899 اونز بود در بازداشت و پس از او متهم fleecing مسافران از یک سوی اقیانوس اطلس اقیانوس پیمای در کارت. در ایستگاه او عکس خود را در اندازه گیری های صورت گرفته و حفظ شده توسط اداره پلیس شهر نیویورک. اونز بود اجازه رفتن چون هیچ حکم برای دستگیری او و هیچ دلیلی برای نگه داشتن او—اما عکس او باقی مانده است.

اونز در زمان اعتراض به این واقعیت است که صورت خود را و به طور مستمر اندازه گیری می شود و توسط NYPD—مقایسه دوباره و دوباره در برابر توصیف و چهره قاتلان و arsonists و دزد. مستمر حفظ و نگهداری از اطلاعات بیومتریک بود که با توجه به وکلای او یک “آسیب بزرگ به افتخار و شهرت او باعث شدید روانی درد و غم و اندوه. … [H]است که حقوق اساسی هستند که کاملا نادیده گرفته.” خشم خود را منعکس شده است که بسیاری از مردم در این زمان که احساس کردند که رشد پیشرفت های تکنولوژیکی در اداره پلیس تهدید به ایجاد یک جامعه بدون فرض بی گناهی و یا توانایی به اصلاح پس از یک بی احتیاطی. اونز’ یکی از بسیاری از موارد مشابه که فلفلی روزنامه ها در سراسر کشور است. به عنوان راه های جدید برای سازماندهی ادارات پلیس و فن آوری های جدید و گسترش در سراسر ایالات متحده آمریکا (و جهان) بسیاری از شهرستانها دست و پنجه نرم با امکانات پلیس نظارت به طور همزمان.

به عنوان یک مقاله نویس در چاتانوگا تنسی که پوشش نوشت: “هنگامی که یک عکس در گالری وجود ندارد و از بین بردن آن. سیاست که در نوع خود کاملا غیرقابل دفاع. آن است که بی رحمانه و بی عدالتی و ثابت نوار به اصلاحات. جوانی و بی احتیاطی قرار داده است در همان هواپیما به قتل است. آن را فراهم می کند هیچ راه گریز است که از طریق آن قربانی ممکن است فرار از نتایج وخیم جنایی تبلیغات. هیچ کس در حال رفتن به استخدام یک مرد جوان یا یک زن جوان که تصویر زینت جنایتکاران و مجرمین’ گالری.” قرار داده و هنگامی که مردم گناهکار شناخته شد و یا حتی مشکوک تلقی آنها باقی خواهد ماند که راه را برای همیشه لطفا برای.

پس از سه ماه رئیس دادگستری دادگاه عالی نیویورک حاضر به اعطای “Doc” اونز خود دستور به گرفتن عکس پایین. چالش های آینده به این سیاست تبدیل به موفق تر باشد. اما این که آیا یک فرد تا به حال موفقیت در گرفتن شات لیوان خود گرفته پایین ایستاده و برای اینکه دولت یافت می شود شما قادر به رستگاری—تا به حال بیشتر به نژاد و وضعیت نسبت با طبیعت از تخلف. برخی از موارد نشان داده شده در این نوع از فرد قادر به آزاد کردن خود از ثابت زل زل نگاه کردن از پلیس.

در سال 1909 مورد دیگری آورده این سوال دوباره به جلو. George B. دافی بود از یک وضعیت اجتماعی و اقتصادی بالاتر از اونز. زمانی که او 19 سال سن داشت بازداشت شده بود در نیویورک به ظن ارتباط با سرقت—با این مقام مسئول بعد از آن ذکر شده به عنوان “مانع در خیابان.” دافی بود تبرئه شد و تقریبا بلافاصله پدرش شروع یک کمپین برای دریافت پسرش عکس های گرفته شده پایین کردن جنایتکاران و مجرمین’ گالری. در مورد او رفت بهتر از اونز’. “هدف قرار دادن کسی در این جنایتکاران و مجرمین’ گالری” یک خبرنگار در بروکلین عقاب نوشت: در مورد “این است که پلیس نیروی آشنا با ظاهر شخصی نام و نام خانوادگی و محل اقامت به منظور تماشا و شکار او را به عنوان کسی است که به حل و فصل در یک زندگی از جرم و جنایت است.” به بسیاری از دافی بود که نوع فرد است.

دافی پدر و مادر و کارفرمایان و همسایگان و خانواده کشیش همه بسیج به علت خود. روزنامه ها به عنوان دور به عنوان سان فرانسیسکو تحت پوشش داستان و گزارش در بی عدالتی از احترام و سفید جوان, بزرگسالان در معرض ناعادلانه پلیس نظارت است. زمانی که کمیسر پلیس مبارزه افکار عمومی با امتناع از گرفتن این عکس و از بین بردن دافی اندازه گیری شهردار دخالت کرده است. بر سرنوشت یک جوان 19 ساله شهرت جانباز کمیسر پلیس بود سرانجام به خواسته استعفا دهد.

پلیس توانایی پاک کردن سابقه کیفری و یا پنهان کردن یک پتانسیل های کیفری از نظر پلیس نگران کننده است. به آنها و به شهروندان در رابطه با جرم و جنایت هر کس که تا به حال بدست کنون به اندازه کافی به عکس توسط پلیس سزاوار یک زندگی تحت نظارت عمومی و نظارت دولت است. ترس خود را از جنایتکاران اجرا amok تشدید شد که در همان سال با مقدمه ای از این لایحه به مجمع ایالت نیویورک است که غیر قانونی اعلام عکاسی, اندازه گیری و یا انگشت نگاری از یک arrestee تا پس از او مجرم شناخته شده بود از یک جرم و جنایت است.

“وجود مستمر شیوع اعتراض به این عکاسی از مجرمان ناشی از بازداشت افرادی که احساس نمی کنند که پرتره خود را باید ساخته شود” نوشت NYPD کمیسر تئودور بینگهام که تحمل کرده به عنوان یک نتیجه از دافی اختلاف است.

پس از یکی از این پر زرق و برق دقت لایحه معرفی شده در وزارت امور خارجه سنا که منع مصرف هر پرتره توسط پلیس تا پس از محکومیت. … تنها مشکل آن بود که اگر آن را به حال گذشت, اداره پلیس تا به حال هیچ عکس از جنایتکاران در همه, به این دلیل ساده که همه جنایتکاران عبور از بازداشت پلیس نه تنها بر اعتقاد اما از همان لحظه اول آنها arraigned.

تعدادی از کارآگاهان پلیس شهادت داد که این لایحه را به شهرهای نا امن و حمایت خود را در سنا بود لبه پنجره رساند تا “غنی جنایتکاران و مجرمین” که می خواهند پلیس برای فراموش کردن چهره خود را به طوری که آنها می تواند خود ادامه تخلف است.

در نهایت این لایحه با شکست مواجه شد. یکی از استدلال قانع کننده در مقابل آن از توانایی این گروه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را. شهادت قبل از نیویورک در مجلس سنا معاون NYPD کمیسر آرتور جنگل صحبت در مورد ارزش جمع اوری اطلاعات بیومتریک از جمله عکس توسط رله داستان چهار زبان انگلیسی pickpockets در ترمینال بزرگ مرکزی. اطلاعات خود را به لندن فرستاده شد که در آن پلیس لندن تایید هویت خود و ارسال یک کپی از خود را موجود و سوابق کیفری بازگشت به نیویورک.

تکنولوژی ممکن است تغییر کرده باشد اما اخلاقی معضلات بیش از این اصول راهنما در پشت دولت نظارت ندارد. در سال 1909 به NYPD فایل نمی شد در دسترس بلافاصله و محدود بایگانی یک اداره پلیس نمی باید از این ظرفیت به جمع چهره میلیون ها نفر از مردم است. این پیشرفت های فن آوری باید بدان معنی است که دوراهی اخلاقی از جنایتکاران و مجرمین’ گالری supersize نسخه از آنچه در آن یک بار بود. در حالی که مردم دیگر خنده و استهزاء در افرادی که چهره های آویزان در ایستگاه پلیس می توان آنها را انکار کرد شغل و یا گذرنامه به دلیل misreadings یا سوء تفاهم به خاک سپرده شد در احتکار داده است. آن است که ادامه این ذهنیت که منجر پلیس به موضوع درصد زیادی از مردان سیاه و سفید در لس آنجلس به ثابت آزار و اذیت زمانی که مثلا با پوشیدن نیوجرسی ورزشی آنها را وارد به طور دائم به پلیس لس آنجلس باند پایگاه داده. به طور مداوم به عنوان خوانده شده که مشکوک یک نیاز نیست دستگیر شده اند و تبرئه اما به سادگی به نشسته اند به صورت یک عکس در راهنمایی و رانندگی و یا پوشیدن نیوجرسی ،

به عنوان یکی 1909 نامه به سردبیر آتلانتا قانون اساسی خوانده “به penology آینده را فقط به عنوان مناسب و هوشمند مقررات” در هنگام مرور به “گیج کننده مقطع” از سوء ظن شناسایی و نظارت است. اما ما نیست. در واقع سیستم عدالت کیفری از 21st century تنها موفق به ساختن سوء ظن همه جا بیشتر. مستقل از حد معمول استدلال فعالان را که برای دفاع از دولتی ممنوعیت استفاده از تشخیص چهره—که آن را غیر قابل اعتماد و یا که آن را misidentifies مردم—اساسی است و حقیقت تاریخی است که در صورت به رسمیت شناختن معنی است که ما همه به طور مداوم تحت سوء ظن. ما همه در این جنایتکاران و مجرمین’ گالری در حال حاضر.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی