شکست و پنج ساعت سایه: آموزش من 11 ساله و پسر چگونه به تراشیدن

این زمستان من 11 ساله و پسر یک ریش تراش برقی. او اوایل شخص بالغ. او ضربه بلوغ جلوتر از همسالان خود و اگر چه خرید من عملی بود و به موقع آن را شامل بسیاری از برنامه ریزی. این چیزی بود که من در آی فون من در آمازون بر روی خلبان اتوماتیک. بسته وارد در دو روز. آن را نماد شکست من به عنوان یک پدر.

آن را نیز گذاشته لخت مرکزی تنش والدین: تمایل به از نو خلق کردن تجربه از جوانان ما خوب و بد در حالی که مقدار کمی از کودکان ما از همان اشتباهات و نیاز به آن را کشف کردن سریع در پرواز بسیار زودتر از بسیاری از ما می توانست حدس زده است.

تبلیغات:

ظاهری تغییرات مانند موهای صورت و پا بد بو اغلب دنباله واقعی شروع بلوغ که در حال حاضر معمولا آغاز می شود و در پسران حدود نه یا ده سال یک نقطه عطف در اکثر پدر و مادر و اغلب پسران خود را با توجه به دکتر نگاه Natterson M. D. در “رمز گشایی پسران: علم جدید پشت ظریف هنر پرورش فرزندان” (Ballantine Books 2020). “خود را در اوایل دوران بلوغ است و اساسا به جهان خارج نامرئی” او می نویسد. در زمانی که شما برای آموزش فرزند خود را چگونه به ریش او ممکن است در حال حاضر چند سال از سن بلوغ زیر کمربند خود را — و در مغز خود را با سطح تستوسترون از یک نر بالغ.

پدر من یک Norelco ، سه حلقه دوار تیغه با یک باتری قابل شارژ گرفتن. او به من داد همان مدل در مدرسه. یک هدیه در روز صبح از تایید از کلیسای سنت ماری. تراش, البته از نوع خود را از امر مقدس است. این یکی از دو چیز بسیار مهم پسران در این سن یادگیری را با خود در حمام.

برای کاتولیک تایید لحظه ای شما را دور کودکانه همه چیز ایستاده و به عنوان یک فرد بالغ قبل از چشم ديگران است. و مانند یک مرد رشد کرده است من بلافاصله درک یک چیز است. شما نمی نیاز به خواندن دستورالعمل.

تبلیغات:

شما آن را در وصل و آن را روشن کنید.

در فرهنگ های دیگر ریش-پیرایش جشن گرفته است به عنوان یک مراسم از تصویب. در حومه کانکتیکات هیچ کس متوجه هر ارتفاع در وضعیت من. اگر هر چیزی من باید نگاه کمتر بزرگسالان پس از استفاده از جدید ریش تراش به من لب فوقانی قیچی دور سایه ریش ریش شدن و با آن همه شواهد از سن بلوغ است.

کودکی گذشت. تجاوز سایه روی گونه من ضخیم به تکه تکه scraggle. من پوست روشن و ایرلندی سهام اما در نهایت من ریش-رشد بالقوه من را در یک کلاس با کارل مارکس مارک تواین و طالبان. هر روز صبح ریش تراش hummed همان لحن بلندتر و بلندتر mowing زمینه آهن براده.

تبلیغات:

من کلش رشد خشن, تیز, معنی روحیه. آن را قادر به خاراندن تمشک در سراسر چانه و گونه ها حساس ، یک زن که از دیدن یک مرد دیگر به خانه آمد و به او گفت که او کاهش یافته است می خواهم بر روی صورت خود را پس از یک شب از نوشیدن.

شما نمی توانید با یک تیغ الکتریکی. تیغه هرگز لمس پوست است. و تیره های اصلاح را با یک, دستی, تیغ است که در یک مسیر درست.

تبلیغات:

من نمی شکل که تا بعد از دانشگاه. درس اول آمد به تماشای “میلر عبور” یک گانگستر فیلم در مورد یک righthand مرد با دست چپ وفاداری تام ریگان بازی شده و شرمنده و کمال توسط Gabriel Byrne. برادران کوئن پخش کردن چند خط از مشاوره به عنوان رئیس جمعیت جانی کاسپر هزار راننده خود را در راه خود را به کمین.

“بله قرار داده تیغ در آب سرد و نه داغ,” او می گوید. “از آنجا که فلز چه در سرد؟”

“من dunno جانی.”

تبلیغات:

“در آنچه من تلن’ بله. آن قرارداد. که راه شما می توانید یک کلاس اول اصلاح. در هر زمان.”

“خوب جانی.”

جانی کاسپر قدم به یک ساختمان است. او نمی رفتن.

من خودم مایل او جان سالم به در برد دو صلیب در صحنه بعدی — تعجب از یک کالیبر کوچک crack! کرک! — بنابراین او می تواند خود را به پایان برساند درمانگاه در نظافت مرد.

تبلیغات:

امروز یک عصر طلایی در ابدی علیه پنج ساعت سایه. این یک زمان طولانی. ژیلت شرکت خود را معرفی کرد Mach3 در سال 1998 ادعا برای شکستن “مانع عملکرد” انباشته سه تیغه به یک کارتریج. پنج سال بعد در سال 2003 شیک آمد و مبارزه با آن چهار پره Quattro تنها به جای کسی را گرفتن دوباره توسط ژیلت با Fusion5 در سال 2006. جلو و عقب این دو مارک های تحت سلطه بازار برای چندین دهه و انحصاری با قیمت های ساخته شده این کالا به طور فزاینده ای جذاب برای سارقان مجبور داروخانه ها مستند به اصلاح قفسه. برای هر کسی که بیمار از کشتی با ضد انقباض امنیت برچسب ها وضعیت بهبود یافته چند سال پیش با ظهور دلار اصلاح و آن کره-تولید پست الکترونیکی سفارش ، (بله شش پره.) بعد از مصرف کننده اختلال در آمد از هری با ارزان طرح ثبت نام و اشتراک به صورت, آلمانی-مهندسی تیغه های زمین با یک قوس گوتیک فولاد تیز در هر دو طرف به یک سهموی لبه. حتی وجود دارد احیای قدیمی مستقیم تیغه های کشنده نوع که نیاز به حد عالی رساندن و stropping, یک, طلسم, مراقبت از خود و خودکشی-افکار بچه ها با زمان بیش از حد در دست خود را.

تراش, واقعا, یک, ساده, مراسم. شما اجرا سینک داغ تا آن بخار. خم شدن و پایین آوردن کف palmfuls از آب گرم صورت خود را بشویید. بعدی استفاده از کرم یا ژل فوم تا گردن و گونه ها. نگه داشتن تیغه زیر شیر آب سرد درست مثل جانی کاسپر. و سپس کشیدن تیغ تخت در سراسر خطوط صورت خود را در حال حرکت با دانه به jawline پاکسازی کف ثابت کند سکته مغزی مانند یک برف روب. اگر شما خشن, کلش, شما ممکن است نیاز به گذر دوم با بیشتر کرم برش در برابر غلات است.

چرا من خرید یک Norelco برای پسر من?

“من dunno,” muses تام ریگان در “میلر عبور” پس از قرار دادن یک ضربه بر روی رئیس خود را. “آیا شما همیشه می دانم چرا شما همه چیز؟”

تبلیغات:

به عنوان یک پدر من پیدا کردن وجود دارد گرایش maddeningly به طور خودکار تکرار همان درس های آموخته شده در دوران کودکی به عنوان اگر توسط صدای موج حتی اگر بعد از شما آمده اند به درک آنها – و نه لزوما غلط به رهبری و یا آسیب زا اما به سادگی دچار کمبود. برای شما مناسب نیست.

به عنوان فرهنگ ما به نظر می رسد خسته شده اند ما انتقادات از هلیکوپتر, پدر و مادر, مادران و پدران معلق در هوا در داخل محیط, زمین بازی, ردیابی فرزند خود را در یک هرج و مرج flightpath مانند hummingbirds. این سطح از hyper-هوشیاری شده است به طور گسترده و به حق تمسخر اما پس از #MeToo حساب و جزئیات کثیف از مردان رفتار بد (و بدتر از بد) روشن است شما نمی توانید به استطاعت صبر کنید تا ساحل هفته برای پیدا کردن اگر پسر شما است در جایی در این طیف از برت Kavanaugh به کوین اسپیسی. درگیر شدن اولیه باقی مانده و در دسترس باعث می شود بسیاری از حس. این یک استدلال اخلاقی به ظاهر خیلی واضح در واقع Proctor & Gamble تضعیف یک پیام مشابه به سوپر باول LIII با ژیلت تجاری ترغیب مردان به مجموعه یک مثال بهتر برای خود و پسران توسط پرهیاهو و رد همه شیوه ای از سمی مردانگی: قلدری و آزار و تبعیض و تجاوز جنسی و بهانه گیری. این بحث پیشنهاد برای شرکت های بزرگ wokeness باعث عصبانی واکنش به شکایات که در حال حاضر “جنسيت خجالت.” شش ماه بعد ژیلت waded بازگشت به فرهنگی در گفتگو با یک تبلیغ جدید شامل یک پدر و تدریس خود را تغییر جنسیت پسر, چگونه برای اولین بار. “در حال حاضر نمی شود می ترسم” پدرش می گوید. “اصلاح در مورد اعتماد به نفس.”

مدل های سنتی و قطعا بسیاری از آشنا نمونه — از پدري شامل درجه داخلی نبود و کناره گیری. ما لزوما متصلند با بد کد اما قطعا سیگنال احساس متناقض و وجود یک خطر درک آبشاری شکست. شاید باور فرزندان شما نیاز به ساخت شخصیت به طوری که آنها می توانید یک روز غلبه بر چالش های بیشتری در خود شما جلو و عقب اولیه و حفظ فاصله خود را. کودک نو پا خود را یاد می گیرد را به ایستادگی و سقوط و ایستادن دوباره در حالی که شما مشاهده از حاشیه cradling یک فنجان استارباکس و یا یک آبجو گرم و نرم. بعد خود را به نوجوان می آموزد به اصلاح با Norelco دلیل آن راحت است و نیاز به هیچ آموزش. چرا که پدر خود را خریداری شما در آن سن و سال.

“آیا شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از یک تیغ صورت تراشی؟” من از پسر پرسید من روز دیگر.

تبلیغات:

او به برخی از آن فکر می کردم. ضرب و شتم شاید یک ضرب-و-نیم است.

“من واقعا نمی نیاز به در حال حاضر،”

من راننده سرشونو تکون دادن. “بعد شاید.”

“من حدس می زنم آره ؟” او گفت:.

بعد از آن در زندگی شاید او باید خود را تبدیل. الکتریکی به صوتی, مثل منی که باب دیلن لحظه در جهت معکوس. ترجیحا بدون عصبانی کردن, انگلیسی, فن فریاد “یهودا” و پس از او پستی آب.

تبلیغات:

آموزش فرزند خود را چگونه به تراشیدن باید ساده باشد. مردانگی موضوع دیگری است. اگر شما نمی توانید به درستی آماده سازی و تجهیز خود را در مبارزه با ارضا روی صورت, مو چه می آید بعدی این است که نمی خواهید برای دریافت هر گونه آسان تر است.

به عنوان پسر من می گویند: شانس خوب من حدس می زنم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>