وداع با حریم خصوصی: لیندسی گراهام پرده یک لایحه که به رمزنگاری بی فایده

سناتور جمهوریخواه روز سه شنبه معرفی قانونی دسترسی به داده های رمزگذاری شده (LAED) قانون لایحه که در صورت تصویب خواهد نیاز به شرکت های فن آوری اجازه می دهد تا اجرای قانون برای دسترسی به داده های رمزگذاری شده به منظور انجام خود حکم.

“تروریست ها و جنایتکاران به طور معمول با استفاده از فن آوری, آیا گوشی های هوشمند, نرم افزار و یا به معنای دیگر به هماهنگی و برقراری ارتباط روزانه خود را فعالیت” رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی در بیانیه ای گفت در حالی که معرفی این قانون با او خواه و همکاران سنسور. مارشا بلکبرن از تنسی و تام پنبه از آرکانزاس است. پس از این ادعا که وجود داشته تروریسم موارد و دیگر حوادث مربوط به “جدی فعالیت های جنایی” است که در آن اجرای قانون مانع شد و نه قادر به دسترسی به اطلاعات رمزگذاری شده گراهام متهم به شرکت های فن آوری و نه ارج نهادن به دستور دادگاه.

تبلیغات:

“موضع من روشن است: پس از اجرای قانون بدست می آوریم لازم است دادگاه مجوز آنها باید قادر به بازیابی اطلاعات به کمک در تحقیقات” گراهام گفت: در این بیانیه است. “ما به قانون احترام می گذارد و محافظت از حریم خصوصی و حقوق مطیع قانون آمریکایی است. آن را نیز قرار می دهد تروریست ها و جنایتکاران متوجه است که آنها دیگر قادر به مخفی کردن در پشت فن آوری برای پوشش دادن آهنگ خود را.”

“آنچه در این قانون خواهد انجام دهید این است که اساسا نیاز به شرکت ها برای اطمینان از دسترسی به رمزگذاری محتوای سمت راست وجود دارد با رمز گشایی آن و یا از طریق برخی مکانیسم های دیگر.”

سالن صحبت با کارشناسان امنیت سایبر همه آنها توافق کردند که این قانون پیشنهادی را تهدید آزادی های مدنی و می تواند عواقب ناخواسته.

تبلیغات:

“مشکل با آن این است که آن را اساسا نمی فهمم چگونه رمزگذاری می کند. شما نمی توانید ایجاد یک backdoor فقط برای بچه های خوب'” Neema سینگ Guliani ارشد قانونی وکیل اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: سالن. “در هر زمان شما را تضعیف رمزگذاری شما تضعیف آن از نظر امنیت سایبر از سیستم خود و محصول خود را. این پیشنهاد شبیه به آنچه که ما در گذشته دیده می شود و شبیه به کسانی که در گذشته پروتکل های که همچنین از آن به عنوان اساسا ناقص است. این به طور مشابه را منعکس نمی کند درک روشنی از نه تنها ارزش رمزگذاری اما چگونه شرکت ها حتی فراموش آنچه در این لایحه وانمود نیاز است.”

برایان کربس سابق واشنگتن پست و روزنامه نگار که دارای تخصص در پوشش سود-cybercriminals به دنبال و اجرا می شود سایت krebsonsecurity.com تا به حال مشابه مشاهده است.

“من فکر می کنم جناح دولت است که آیا می خواهید این قابلیت واقعا نیاز به مراقب باشید چه می خواهید آنها را برای” Krebs گفت: سالن. “آنها می خواهند این توانایی جادویی با حکم دادگاه به همکار در داخل هر قفل دیجیتال جعبه و ببینید چه چیزی وجود دارد. اما این نوع جاه طلبی — که جدید نیست ضمنا بخش های خاصی از دولت تحت فشار بوده اند برای این دهه — آن را فقط غلط چرا که هر گونه تلاش در این راستا است که همواره قصد معرفی یک مقدار عادلانه از عدم قطعیت و عواقب ناخواسته.”

تبلیغات:

او افزود: “من فکر می کنم شما می تواند فکر می کنم از آن به عنوان درخواست برای اقتدار برای نگاه کردن به درون هر دیجیتالی جعبه قفل شده است. در تمام احتمال, ما باز کردن جعبه پاندورا. یعنی همان توانایی اگر اعطا شده به مقامات خواهد شد اساسا مورد استفاده قرار گیرد و یا مورد آزار قرار گرفته در برابر ما توسط دشمنان ما که آیا آنها در دولت-ملت های سازمان یافته جرم و جنایت و یا دیگران است.”

Guliani استدلال کرد که آمریکایی ها عادی باید وحشت زده از این پتانسیل دولت نفس بیش از حد به خصوص کسانی که سفر خارج از کشور و یا شرکت در اعتراض به فعالیت در خانه.

تبلیغات:

“آنها باید می ترسم که همه متکی بر رمزگذاری قوی به ویژه هنگامی که ما به خانه این روزها” Guliani گفت. “اگر مردم با تکیه بر اینترنت و ارتباطات دیجیتال شما تکیه بر رمزنگاری قوی برای محافظت از شما را از هکرها به خصوص اگر شما در حال اعتراض هستند و یا در خارج از کشور خود را برای محافظت از خودتان را از دولت است. حتی در اعتراض دیده ایم در U S دیده ایم فعالان تشویق به استفاده از رمزنگاری قوی برای مطمئن شوید که مردم باید خود را در حفظ حریم خصوصی است.”

اندی ویلسون تامپسون ارشد تحلیلگر سیاست جدید امریکا را باز, تکنولوژی, موسسه همچنین استدلال کرد که قانون پیشنهادی شوم است.

“من فکر می کنم آن را واقعا خطرناک” تامپسون توضیح داد. “من فکر می کنم که این واقعیت است که آن را جامع تر حمله در رمزنگاری است که واقعا مورد توجه طیف گسترده ای از قوانین است که آن را تلاش برای اصلاح. و من فکر می کنم که خیلی بیشتر در مورد از بسیاری از چیزهایی که دیده ایم به تازگی از آنجا که از هر دو زمان و روشی که آنها در حال تلاش برای رسیدگی به این.”

تبلیغات:

مانند کربس او اشاره کرد که دولت به دنبال این نوع از قدرت در حالی که برای.

“دولت به خصوص وزارت دادگستری تحت فشار بوده اند برای این دهه اما به خصوص برای پنج سال گذشته به backdoor فساد برای اجرای قانون دسترسی” تامپسون اشاره کرد. “هر زمان وجود دارد هر نوع حمله تروریستی و یا عمومی جزایی وضعیت که در آن آنها می گویند که رمزگذاری مانع دسترسی به اطلاعات به دلیل رمزگذاری تلفن و یا ارتباطات و یا چیزی در هر زمان اتفاق می افتد که آنها می آیند تا با یک بهانه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>