Farmworkers در حال مرگ هستند COVID-19 موارد خونتان و سیستم غذایی در خطر است

دیروز یک مراقبت های ویژه در مرکزی بیمارستان فلوریدا قرار داده شده یک تماس به مکزیک به پدر و مادر از ژوئن سانتیاگو (نام مستعار) به اطلاع آنها که خود را پسر شد برای زنده ماندن بعد از بیست و چهار ساعت است. امروز Juan یک کارگر از کیپرس گاردنز فلوریدا درگذشت از عوارض ناشی از رمان coronavirus. متاسفانه آخرین روز خود را سپری می شد و بدون خانواده در یک شهر او هرگز حتی بازدید قبل از او انتوبه. “این بسیار غم انگیز” گفت: ICU دکتر “و او خیلی جوان است.”

مانند بسیاری دیگر از کارگران مواد غذایی آلوده در این دوره از کار خود ژوئن سالم بود قبل از اینکه در معرض ویروس. زمانی که او بیمار شد با سرفه و تب در او شده است می خواهم کاری در Oakes مزرعه مستقر در ناپل فلوریدا. الفی Oakes بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Oakes مزرعه ادعا کرد در ماه مارس که COVID-19 بود “بزرگترین دولت و رسانه های جعل در تاریخ” و نوشته شده در Facebook که “افرادی که تبلیغ این جعل باید مجازات مرگ برای رفتار بی پروا.” در آوریل Oakes, مزرعه, معاون رئیس جمهور, Steve Veneziano به نام COVID-19 “هیچ” و گفت: پوشش همه گیر توسط رسانه ها شد “حمله به این کشور است.”

تبلیغات:

خوان داستان – خود نبرد مرگبار با COVID-19 و کارفرمایان انکار اهمیت این ویروس و عدم ارائه حفاظت – یک عالم صغیر از داستان همه گیر امروز. چه اتفاق غم انگیز برای خوان فراهم می کند و درس های مهم نه تنها برای ایالت فلوریدا — یکی از کشور های پیشرو در تولید مواد غذایی — اما برای مواد غذایی کشور سیستم به عنوان یک کل.

من یک پزشک و انسان شناس پزشکی. به طور معمول, من در زندگی و آموزش بهداشت عمومی, پزشکی, انسان شناسی و مطالعات زیست محیطی در کالیفرنیا است. اما این هفته من آموخت گذشته من (مجازی) کلاس ترم من به فلوریدا پرواز به داوطلب به دلیل آنچه که من شنیده ام از ایممکلی که در آن من شده است برای ماه گذشته است. در کنار سازمان های جامعه من انجام coronavirus تست led, بهداشت عمومی, آموزش, پاسخ به سوالات در رادیو و دست از ماسک قابل شستشو. آنچه من شاهد بوده ایم در اینجا این است که عمیقا نگران کننده است.

از ده ها تن از آزمون من انجام شده در زمینه کلینیک بیش از 50 درصد مثبت شد. این یکی از بالاترین جامعه نرخ coronavirus عفونت در کشور و حتی در جهان! انعکاس این نتایج موارد coronavirus در ایممکلی و دیگر فلوریدا کارگر جوامع مانند حیاط و خوشگل کلاس شروع به سنبله. دور از مسطح منحنی است که در نظر گرفتن برای تبدیل شدن به یک شیب تند و خطرناک کوه.

تبلیغات:

در مارس و آوریل ائتلاف کارگران ایموکالی (محلی مبتنی بر حقوق بشر سازمان) نامیده می شود به صورت فوری منابع برای مبارزه با این بیماری همه گیر با توجه به کمبود تخت های بیمارستانی و هواکش در میان ازدحام مسکن و حمل و نقل برای ده ها هزار نفر از کارگران تلقی “ضروری” و اما در سمت چپ محافظت نشده. یکی از موسسان ائتلاف نوشت: در ماه آوریل “اگر چیزی است که انجام می شود – در حال حاضر… مردان و زنانی که در کارخانه کشت و برداشت مواد غذایی ما را decimating موج سرایت و بدبختی در یک ماده از هفته….” یکی دیگر از اعضای ائتلاف توضیح داد که زندگی و شرایط کار farmworkers در کنار کمبود خدمات بهداشتی و درمانی ساخته شده آنها را “خشک آتش زنه در مسیر آتش سوزی است که COVID-19.”

امروز با توجه به پر ازدحام زندگی و شرایط کار در کارگر جوامع مانند ایممکلی و همچنین به ناهموار و تاخیر در پاسخ از دولت محلی و ادارات بهداشت شارژ با عنوان کردن این بحران ما را نشانه روشن پیش بینی آتش سوزی است ، به عنوان یک نتیجه فلوریدا و این کشور سیستم غذایی در حال تبدیل به یک شیب پرتگاه.

در ضمن ما انتخاب رهبران پخش شک و تردید در مورد این بیماری همه گیر و فشار برای بازگشایی با وجود هزینه های بالقوه در زندگی است. رئیس جمهور تهمت مطالبات مکان عبادت دوباره باز بلافاصله و دولت این کشور باز خواهد ماند حتی اگر ما رنج می برند دوم و بزرگتر از موج COVID عفونت و مرگ همه بیش از حد به احتمال زیاد نتیجه اگر ما بازگشایی سرعت بیش از حد گسترده و بدون تست و تماس با ردیابی. و فرماندار De Santis سیاهی آنچه او روایت به عنوان یک فلوریدا داستان موفقیت حملات کارشناسان بهداشت عمومی و تشویق جوانان به دوباره پیوستن به فعالیت در گروه های بزرگ.

تبلیغات:

در همان زمان من شاهد ائتلاف کارگران ایموکالی دیگر گروه های اجتماعی ایستگاه های رادیویی و تولید کنندگان در این نمایشگاه از برنامه غذایی به عنوان آنها ارائه دقیق بهداشت عمومی اطلاعات پرداخت farmworkers برای وقت خود را در حالی که در حال آزمایش و سازماندهی مکان برای farmworkers برای منزوی کردن. این واقعیت است که که پزشکان بدون مرز و همکاران در سلامت دو سازمان که معمولا در مکان های با شدت با کمبود بودجه روبرو شده و آمادگی سیستم های سلامت مانند هائیتی پس از زلزله و سیرالئون در طول ابولا آمده اند به ایممکلی باعث می شود embarrassingly پاک کردن درهم و برهمی از ما سیستم های سلامت در این کشور است. در عین حال حتی این برنده جایزه (از جمله جایزه نوبل) سازمان ها به شدت مانع از کمبود تجهیزات تست و تجهیزات حفاظت فردی از محلی و ایالتی و دولت فدرال است.

به عنوان یک جامعه ما می توانیم و باید آدرس خونتان شیوع کارگر در جوامع قبل از آن خیلی دیر است. اگر ما می خواهیم که قادر به غذا خوردن در طول و بعد از این همه گیر ما باید حمایت و حفاظت از مواد غذایی از همه کارگران است. ما باید ارائه تجهیزات حفاظتی به کارگر جوامع است. ما باید مقیاس تست در حال حاضر و انجام تماس فعال ردیابی بلافاصله. به عنوان coronavirus لگد به کشنده دنده بالا در مواد غذایی کارگر جوامع ما باید همکاری برای ارائه آنچه لازم است برای جداسازی و مراقبت های پزشکی برای کسانی که بقای آن بستگی دارد. افرادی که تغذیه ما سزاوار این — و ما صمیمانه قدردانی و احترام است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>