موجد و مردانگی در سن COVID-19: قابل توجه پوشش نقره ای

در اواسط 1970s, من یک جوان دستیار استاد در مشاوره روانشناسی در دانشگاه بوستون برگزار شد که خود را به جهان به عنوان یک متخصص در خانواده است. من آموخته دوره دکترای رشته در روانشناسی خانواده و انجام تحقیقات در پیشگیری گرا برنامه برای پدر و مادر. در طول این زمان من هم در حال مبارزه در یک سطح شخصی با نقش یک طلاق نیمه وادار سازد ، تعداد بازدید من در نیویورک در تعطیلات آخر هفته و زندگی او با من در طول تابستان.

این extended 12 هفته بازديد با دختر من نیست هموار. من ماهر در درک نیازهای او و نه در مدیریت رفتار او. برای آنچه به نظر می رسید مانند طولانی ترین زمان من زندگی می کردند با یک حس fraudulence. من افکار درونی در زمان رفت و چیزی شبیه به این; “آیا شما فکر می کنم شما در حال تظاهر به یک متخصص در پدر و مادر هنگامی که شما در حال مبارزه در زندگی خود را به عنوان پدر؟” شرم احساس کردم در مورد نقش من به عنوان یک پدر تشدید شد زیرا از احساسات حل نشده در مورد پدر خود من. نه هنوز تا به حال تجربه تبرئه او را برای راه هایی که من احساس او نتوانست به من unremittingly سخت در خودم برای راه هایی که من احساس کردم که من شکست ، و مانند بسیاری از مردان من احساس بی کفایتی به خودم و نه به اشتراک گذاری آن را با هر کسی که برای ترس از نقض نر کد از اعتماد به نفس و اسیب ناپذیری.

تبلیغات:

در اواخر دهه 1970 من دیدم فیلم “کرامر در برابر کرامر” که منجر به عمده ظهور و تجلی عیسی در زندگی من است. من خودم دیدم در آقای کرامر شخصیت به تصویر کشیده شده توسط داستین هافمن و به جای ادامه به فکر می کنم من فقط یک تلاش پدر و همه بچه های دیگر انجام شد خوب من شروع به تعجب می کنم اگر این نبود بیشتر از یک پدیده گسترده تر بر بسیاری از پدران است. منافع من پس از تبدیل از خانواده به موجد و نقش مردان در خانواده — چگونه به خصوص پدران بالا بردن فرزندان خود را.

در حالی که COVID-19 به ارمغان آورده فشار و درد و رنج برای خانواده ها در ایالات متحده و در سراسر جهان یک توسعه مثبت بوده است و تغییر در نقش پدر در خانواده است. به عنوان به سرعت به عنوان زندگی مدرن را به توقف آمد پدران بلافاصله آمد بسیار نزدیک در تماس با خانواده خود را در یک روز به صورت روز. یک مقاله در استرالیا روزنامه اشاره می کند که برای بسیاری از مردان حرفه ای کار از خانه سفارشات منجر به “پدران و مادران در همه جا … دستکاری روال کار با کودک, مراقبت از خانه تحصیل جلسات و کارهای داخلی در طول coronavirus مستند.”

در حالی که این قطعا یک پیشرفت مثبت در بسیاری از موارد, آن ممکن است در همه موارد بالا بردن این سوال که چگونه پدران ارتباط برقرار کردن با کودکان خود. وقتی که می آید به بالا بردن پسران و پدران به طور سنتی در نظر گرفته شده است به عنوان نقش کلیدی در توسعه جان خود را از مردانگی. نامیده “ضروری پدر فرضیه” این دیدگاه مبتنی بر روانکاوی نظریه ادعا میکند که پدران نقش اساسی در مدل سازی ترویج و خواستار مردانگی و دگرجنسگرایی برای فرزندان خود. این پیام حمایت مردانگی باید پیامدهای قابل توجهی برای رشد روانی اجتماعی و تندرستی مردان جوان و چنین زود مردانه اجتماعی مرتبط است با تعدادی از نتایج منفی از جمله استرس و اضطراب, کاهش رضایت از زندگی کاهش اعتماد به نفس, افسردگی, پرخاشگری و خشونت است. پایبندی به مردانگی انتظارات است مشکل ساز برای مردان, برای کسانی که نزدیک به آنها و برای جامعه.

تبلیغات:

به جای معاشرت فرزندان خود را مطابق با هنجارهای مردانه, من را تشویق پدران به توسعه به جای درگیر (یا دست) موجد نقش. از جمله در نقش یک معنی انجام برخی از مستقیم تسهيلگر کار است که در اغلب موارد انجام شده توسط مادران است. برای مثال پدر می تواند به بچه ها در لباس پوشیدن و تغذیه و آماده برای مراقبت روزانه یا مدرسه در صبح است. و یا او می تواند آنها را انتخاب کنید تا در بعد از ظهر و شام آغاز شده و بچه ها حل و فصل را به مشق شب خود را و یا شب روال. چنین نقشی را می توانید شروع به در اوایل کودک در مراحل ابتدایی است و اغلب تسهیل گرفتن مرخصی کمک می کند که پدران برای پیوند با کودک خود. مطالعات اخیر پیشنهاد کرده اند که بطری تغذیه ممکن است به خصوص از راه های خوب برای پدران به شکل یک رابطه نزدیک با فرزند خود را.

این حرکات و اقدامات می تواند بیشتر از ما ممکن است تصور در آوردن تغییر مثبت – در حالی که بسیاری از پسران و مردان هستند و نه خشونت حقیقت این است که عاملان خشونت ها شدت نر و چنین خشونت های مرتبط با مردانگی. تحقیقات اخیر نشان می دهد که پدران منبع مهم مردانه اجتماعی برای فرزندان خود. برای مثال یک مطالعه نشان داد که بررسی بحث از مادران و پدران از 2 – تا 4 سال کودکان, پدران منتقل جنسیتی کلیشه ای پیام. در صریح تر عنوان مثال محققان دریافتند که پدران ارائه شده کمتر ستایش به فرزندان خود را زمانی که آنها درک فرزندان خود را به عنوان بازیگری ‘زنانه’ شیوه ای. در خط با این یافته مطالعه دیگری نشان داد که کالج مردان به یاد می آورد بیشتر موارد از پدر گفتن آنها به عمل شدید نسبت به زنان است.

به عنوان یک نتیجه وجود دارد ارتباط بین مردانگی و حال لحظه ای که باید مورد بررسی قرار گیرد – در چند سال اخیر جنبش های فعال مانند #MeToo, #MarchForOurLives و #BlackLivesMatter – پاسخ به بسیاری از مسائل مهم و اثرات منفی از مردانگی در فرهنگ ما یکی از آنها است. پیشرو پسران را مطابق با هنجارهای مردانگی

تبلیغات:

این است که در ریشه آن و به عنوان پدران صرف زمان بیشتری را با فرزندان خود را نه تنها در روز پدر اما روزمره – وجود دارد یک شانس برای تغییر ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>