خستگی و لرز درد قفسه سینه: آنچه در آن می خواهم به احساس COVID علائم ماه


An empty hospital bed is seen through glass frames.
یک تخت مراقبت ويژه است دیده می شود در بررس Luco بیمارستان در سانتیاگو در روز چهارشنبه.
مارتین Bernetti/خبرگزاری گتی ایماژ

متی بلند میدلتون یک رسانه و مدیر آموزش در KCUR در کانزاس سیتی ، برای بیش از 90 روز در حال حاضر او احساس بسیاری از گزارش علائم کروناویروس و آنها به نظر نمی رسد به رفتن به دور. او نمی باید قطعی اثبات او COVID با توجه به تست مشکلات و او نمی داند که در آن او می توانست آن را برداشت. اما تا به حال به سفر های زیادی برای او می دانست که او در خطر بود. مانند بسیاری از مردم در حال حاضر زندگی می کنند با آنچه که برخی از آنها خواستار “طولانی” COVID بدانند چه خبر است اشتباه بوده و در حال انجام پروژه است. آستین میدلتون یکی از تعداد فزاینده ای از مردم که می گویند که این coronavirus می تواند طولانی تر از شما فکر می کنم و شما را تحت تاثیر قرار بیشتر به شدت از شما متوجه. پس از همه, او یک بار قادر به دوچرخه سواری در سراسر کشور است. در حال حاضر او مشکل دوچرخه سواری کردن بلوک.

در روز سه شنبه قسمت از آنچه من صحبت کرد با آستین میدلتون در مورد علائم خود را با مبارزات بدانند چه چیزی اشتباه است و چگونه او می دانم زمانی که او بهبود یافت. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: این شروع در آغاز ماه مارس به عنوان coronavirus اعداد صعودی شد. شما سفر در سراسر کشور, بازدید از یک مکان ایستگاه رادیویی پس از دیگری. سپس شما در بازگشت به خانه در میسوری و احساس این سرفه.

متی طولانی-منچستر: این سرفه احساس غلغلک دادن است. اما من نمی توانستم آن را سرکوب. آن بود که همیشه دو در یک زمان. من chalked آن را تا به آلرژی با تغییر فصل. اما پس از آن در مارس 11, اساسا دو هفته به بعد من بازگشت از سفر من—که بعد من واقعا بیمار است.

من اصل, علائم شروع شد سرفه و این باور نکردنی قفسه سینه درد و ناراحتی است. دیگر عجیب و غریب یکی از من بود و من فکر می کنم هنوز به درجه ای است که این لرز سرد از پایه جمجمه من که شستن پایین من کل برگشت. آن را بسیار عجیب و غریب برای توصیف. و پس از آن وجود دارد عمیق خستگی و درد عضلانی.

چیزی که من واقعا نمی توسعه در راه جدی در همه به خصوص در کسانی که چند هفته اول بود و تنگی نفس. بود که چالش برانگیز است چرا که در اوایل این چیزی است که پزشکان به دنبال آن بودند و همچنین می تواند چیزی است که پس از آن تحت شرایط خاص شما بستری در بیمارستان به صورت شدید تر مراقبت.

شما در حال صحبت کردن در مورد گرفتن بیمار در اوایل ماه مارس. اما شما در میسوری است که مانند یک COVID نقطه داغ. بنابراین من نوع کنجکاو آنچه اتفاق افتاده است زمانی که شما شروع به فکر می کنم آن را COVID و سپس نگاه برای تست.

من رفتم به اورژانس درمانگاه و به آنها گفت تمام علائم و توضیح داد که من سفر کرده بود. اما در آن نقطه شما یا تا به حال شده است در معرض کسی که با یک مثبت COVID آزمون و یا شما تا به حال فقط در بازگشت از ووهان چین. کسانی که معیار برای تست در زمان. اما برای برخی از دلیل پس از من آمد منفی برای آنفولانزا آزمون آنها گفت: بروید یک COVID آزمون. به طوری که انجام دادم. آنها بینی گرد و خاک تست و به من گفت که من می خواهم که نتایج در 24 تا 48 ساعت است.

به مراقبت فوری درمانگاه با من تماس بعدی پنج شنبه و می گوید: ما باید برخی از اخبار عجیب و غریب: آزمون خود آمد به عنوان رضایتبخش نمونه. خوب به چه معنا است ؟ این بدان معنی است که نمونه ما خوب نیست به اندازه کافی به شما هر گونه نتایج. آنها به من گفتند به فرض من آن را به ماندن در خانه برای رفتن به خارج در نزدیکی مردم است. OK ، که دقیقا آنچه که من انجام شده است. من ادامه خواهد داد به انجام این کار است. با تشکر. سپس در روز یکشنبه من دریافت یک تماس از دفتر مرکزی. و آنها مانند آه ما خبر بزرگ. شما برگشتم منفی برای COVID. من گفتم که صبر کنید من فقط یک تماس چند روز پیش از مراقبت های فوری درمانگاه به من گفتن من تا به حال رضایتبخش نمونه. آنها گفتند: خصوصی labs آمده اند آنلاین. بنابراین ما خود را فرستاده نمونه وجود دارد به آزمایش می شود. و من گفتم: پس اجازه بدهید من این را دریافت مستقیم. شما در زمان چه بود, تعریف رضایتبخش نمونه و ارسال آن به یک آزمایشگاه خصوصی به طور نمونه? در این مرحله همسر من بود در بلندگو و او را مانند هر رضایتبخش نمونه تا کنون دوباره مثبت ؟ آنها گفتند: نه.

شما تا به حال یک دوم منفی آزمون هفته بعد از اینکه علائم خود را آغاز کرده بود. آنچه پزشک به شما بگویم ؟ چه ارتباط خود را با پزشک خود?

من نا امید شده اند در مراقبت از من دریافت کرده ام.

در یک بررسی دیگر در دراز مدت COVID بیماران یک چهارم از آنها را گزارش منفی تست درست مثل شما. همچنین شما می توانید یکی از دلایل بیشتر به این باور شما این بیماری: مادر خود را. او بیمار در اطراف همان زمان شما بود. او یک پرستار پزشک.

او خیلی بیشتر بشدت بیمار از من. او توسعه یافته و بد و تنگی نفس. من به یاد داشته باشید FaceTiming با او و من می توانید ببینید لب های او تبدیل مایل به خاکستری آبی. او نمی تواند پایان یک جمله بدون در نظر گرفتن یک نفس.

من تعجب می کنم آنچه مکالمات خود را با او می مانند. او متقاعد شده شما باید COVID بیش از حد ؟

اوه بله او بسیار خاص من آن را داشته باشد. و او صریح است در مورد آن. اما او نیز مادر من.

من تنگی نفس اما تمام تجربیات من به اشتراک گذاری با مامان من. او نیز تا به حال این چالاک نوع تجربه: من به یاد داشته باشید یک روز او به معنای واقعی کلمه آواز مانند “من احساس بسیار بهتر است.” و سپس روز بعد او در رختخواب, فقط, کاملا پر از بدبختی است.

آنچه که این بیماری چیست ؟ شما در حال توصیف مادر خود را با داشتن یک تجربه و شما با داشتن یکی دیگر از هر دو مشابه در برخی از راه, اما پس از آن کاملا متفاوت در راه های دیگر.

مادر من است که بخشی از دانشکده پزشکی هاروارد آموزش مداوم پزشکی برنامه. او به عنوان دوره نقاهت او هم قرار دادن این وبینار با سه نفر دیگر از متخصصان پزشکی برخی از آنها تا به حال آزمایش مثبت برای COVID. من به یاد داشته باشید یک دکتر گفت: چه شباهت بین همه ما تجربه? که هر یک از آنها متفاوت است. من فکر کردم که حلقه ها آنقدر واقعی با آنچه که من شاهد بوده ایم و با همه چیز من خوانده ام در مورد این ویروس.

چه هستند شما در حال حاضر ؟

امروز در حال حاضر یک روز بهتر. دیروز واقعا روز سخت است. نه به این معنا که مثل من به طرز وحشیانه ای بیمار, اما من تا به حال جاه طلبی برای انجام یک کار بسیار نور 30 دقیقه دوچرخه سواری در روز گذشته ، سپس من بازی برخی از بازی های ویدئویی با برادر من در ورمونت در صبح و 11 من بود ahhh ، و پس از آن من بر روی نیمکت بقیه روز. من فقط نمی تواند. من عمیقا خسته و ضعیف است. که از نظر ذهنی واقعا چالش برانگیز است چرا که من تا به حال این رشته از روز که در آن من تا به حال انجام شده است چیزهایی مانند 30 دقیقه پیاده روی 30 دقیقه دوچرخه سوار یک هفته کامل کار می کنند. من در شرکت بیشتر زوم جلسات. من علامت رایگان, اما من قادر به انجام این چیزهای دیگر.

من تمام دیروز فقط میخواستم بدونم باید به من راه می رفت کمتر ؟ باید من حدودا کمتر ؟ من باید انجام داده اند کمتر کار می کند ؟ وجود دارد هر چیزی من می توانم انجام داده اند متفاوت است که باید کمک به جلوگیری از این بعد از اتفاق می افتد ؟ شاید وجود دارد. شاید وجود ندارد. من نمی دانم.

چگونه می خواهید به می دانم که شما بهتر است ؟ مانند زمانی که?

این یک سوال بزرگ است. هنگامی که من می دانم ؟ بنابراین سه نشانه آخر من در برخورد با آنها: متوسط تا عمیق خستگی گاهی اوقات من جزئی گلودرد یا سرفه می آید و پس از آن وجود دارد این وزوز سوزن سوزن شدن لرزش احساس. همچنین اختلال خواب. هنگامی که تمام کسانی که علائم از بین برود من می گویند من بهتر است. سخت ترین چیزی است که عود سوال—اگر من فشار بیش از حد سخت و سپس من احساس می کنم دوباره آن را. بنابراین من حدس می زنم من می دانم که من بهتر از زمانی که من می توانید انجام دهید آموزش فاصله با شدت بالا و من نمی پرداخت برای آن است.

من صحبت کردن به همسایه روز دیگر در مورد مدرسه بود و او مانند من فکر می کنم ما فقط نیاز به پاره کردن گروه کمک کردن و گرفتن بچه ها در مدرسه تمام وقت به خاطر آن سخت است برای ما بچه ها اینجا. من تعجب می کنم آنچه شما را از آن رفته از طریق آنچه که شما از طریق بیش از چند ماه گذشته است.

من می خواهم بگویم من همدردی با احساس. آن را بسیار سخت برای بسیاری از مردم است. اما من حدس می زنم من فقط به خاطر آمدن به: شما نمی دانید که چگونه به شدت آن را به صدمه دیده است. شما فقط نمی دانم. نه تنها وجود دارند که خطرات ذاتی به آنچه که ایده پیشنهاد. من درک کودکان توسعه است که به شدت تحت تاثیر خود ما زندگی شخصی شده است بسیار تحت تاثیر قرار رفاه همه همسایگان ما تحت تاثیر قرار شده است. اما این مقایسه عادلانه نیست. This ain’t پاره کردن یک گروه کمک. شما نیاز به ایجاد یک محاسبه جدید و صادقانه آن را واقعا سخت به.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>