Fauci فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر جهان سازمان بهداشت

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به طور غیر مستقیم راه جدا با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه هنگامی که او در دفاع از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

“این است که ناقص سازمان است. آن را قطعا تا به برخی از missteps اما آن را نیز انجام بسیاری از خوب” Fauci گفت: رزماری بارتون از Canadian Broadcasting Corporation (CBC).

تبلیغات:

او افزود: “من امیدوارم که ما می تواند همچنان به استفاده از آنچه که می توانید انجام دهید در همان زمان که آنها همچنان به بهبود خود را. من تا به حال روابط خوب با چه کسانی و جهان نیاز دارد که.”

Fauci اظهارات او را مستقیم در تقابل با رئیس جمهور است که در تلاش برای منحرف کردن از خود و شکست در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس توسط ریخته گری که به عنوان یک قربانی. پس از این ادعا که “چین است و در مجموع کنترل” بیش از این که تهمت فسخ امریکا در رابطه با این سازمان در ماه گذشته است. رئیس جمهور را متهم کرد که از گمراه کننده جهان در مورد آنفلوآنزای مرغی به دلیل فشار دولت چین گفته است که امریکا صرف $450 میلیون نفر در هر سال در آن سازمان در حالی که چین تنها کمک 40 میلیون دلار. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تغییر مسیر آمریکا در کمک به “دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد” اگر چه او مشخص نکرد که چه این خواهد بود.

این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کردند که. زمانی که او اعلام کرد در ماه آوریل بود که او متوقف به ما کمک های مالی به این سازمان را متهم کرد که از خودداری “اطلاعات معتبری” در مورد انسان به انسان انتقال coronavirus و گفت که آنها را به جرم “به شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus.” هیچ یک از این اتهامات به هر حال واقعی شایستگی و نه تهمت و ادعا می کنند که چه کسی گفته بود این رمان کروناویروس نبود مسری.

تبلیغات:

“رئیس جمهور تهمت تصمیم امروز به جلو و پشتیبانی ایالات متحده برای سازمان جهانی بهداشت است مثال دیگری از او سوء مدیریت امور جهانی” دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی آمریکایی بهداشت عمومی کانون گفت: سالن توسط ایمیل در ماه گذشته. “آن نه تنها سلامت آمریکایی ها در معرض خطر, اما آن را نیز تضعیف می کند ما دیگر بین المللی مسئولیت. اگر یک چیز وجود دارد ما آموخته اند از COVID-19 همه گیر از آن که یک بیماری عفونی در هر نقطه است یک خطر برای همه ما در همه جا.”

دکتر راسل, Medford, رئیس مرکز بهداشت جهانی نوآوری و بهداشت جهانی بحران هماهنگی مرکز با بیان تفکر مشابه در زمان گفتن سالن که “به عنوان یکی از جهان پیشرو بهداشت عمومی سازمان که نقش مهمی در آن بین المللی تلاش های تعاونی نه تنها در برابر COVID-19 اما در مقابل بسیاری دیگر جهانی بیماری ها و مشکلات سلامتی. سیاست هایی که تضعیف به جای افزایش همکاری های بین المللی, اجرای بسیار خطر واقعی از ضعف خود ما ملت در پاسخ به COVID-19.”

Fauci نیز محبوب هدف در میان جناح راست اعداد و ارقام که در حمایت از تهمت و مخالفت با سیاست های سختگیرانه پیشنهاد شده توسط مقامات بهداشت عمومی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. رند پل سناتور. R-Ky., ماه گذشته ضمنی که Fauci انداز خود را به عنوان “پایان همه” در مورد آنچه که بهترین است برای اقتصاد است. فاکس نیوز لنگر Tucker Carlson به چالش کشیده Fauci زمانی که او توصیه در برابر بازگشایی مدارس گفت: “این است که تونی Fauci حق در مورد علم ؟ آیا ما هیچ دلیلی برای فکر می کنم او درست است؟” نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh متهم کرده است Fauci بودن “هیلاری کلینتون هوادار” که می خواهد “به خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ادعا می کنند که او ساخته شده بدون هیچ گونه واقعی پشتیبانی می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی