Fauci: “بدیهی است که” زندگی را ذخیره شده است با زودتر اجتماعی فاصله


National Institute of Allergy and Infectious Diseases Director Anthony Fauci watches as President Donald Trump makes a point during the daily briefing of the White House Coronavirus Task Force in the James Brady Briefing Room April 10, 2020 at the White House in Washington, D.C.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci ساعت به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود یک نقطه در طول جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در جیمز بردی جلسه اتاق مارس 10 سال 2020 در کاخ سفید در واشنگتن ،

الکس ونگ/گتی ایماژ

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که از آن به عنوان یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است که فرض کنیم که اگر اقدامات خواهد گرفته شده اند زودتر به کاهش گسترش coronavirus زندگی می تواند ذخیره شده اند. “منظورم این است که بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند به نجات زندگی” Fauci گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه. “بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن. اما آنچه می رود به این نوع از تصمیم گیری های پیچیده است.”

Fauci ساخته شده بیانیه ای که از او خواسته شد در مورد یک بمب نیویورک تایمز گزارش که نشان داد چگونه Fauci و دیگر مقامات بالا بوده که توصیه های اجتماعی فاصله دستورالعمل های اجرا شده در فوریه اما از آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا اواسط ماه مارس به واقع کند. “ما در آن از خالص بهداشت نظر” Fauci گفت. “ما یک پیشنهاد است. اغلب توصیه گرفته شده است. گاهی اوقات آن را نمی. اما … این است که آنچه در آن است. ما که در آن ما در حال حاضر است.”

ملت بیماری های عفونی متخصص روشن ساخته نبود او بسیار راحت پایین رفتن چه اگر مسیر. اما او گفت که “بدیهی است که” اگر همه چیز تعطیل شد “حق از آن ممکن است کمی متفاوت است.” اما گفت که در حال حاضر آسان است. “وجود دارد بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را به عقب پس از آن,” او گفت:.

خواسته به وزن در زمانی که آمریکایی ها انتظار می رود همه چیز شروع به برگشت به حالت عادی Fauci روشن ساخته است که حتی اگر برخی از نقاط کشور می تواند محدودیت ها شروع به عقب در اوایل ماه آینده آن را هنوز خیلی زود است. “این است که برای رفتن به یک سوئیچ نور است که به ما می گویند OK آن است که در حال حاضر ژوئن, ژوئیه یا هر, کلیک کنید, کلید نور می رود پشت در” Fauci گفت. “این خواهد بود بسته به جایی که شما هستند در این کشور که طبیعت از شیوع است که شما در حال حاضر تجربه کرده و خطر شیوع است که شما ممکن است تجربه کرده اند.” روند گرفتن همه چیز به حالت عادی بازگشت “احتمالا می تواند شروع حداقل از برخی جهات شاید در ماه آینده” Fauci گفت: در حالی که هشدار می داد که آن را “دشوار” را پیش بینی.

اسکات Gottlieb تهمت سابق غذا و داروی کمیسر گفت: CBS’ چهره ملت بود که “فشار زیادی” از جامعه کسب و کار به بازگشایی اقتصاد است. “بنابراین من فکر می کنم به ناچار ما در حال رفتن به دیدن آهسته بازگشایی از فعالیت های کسب و کار از طریق ممکن است با خطر ابتلا به برخی اما همیشه وجود دارد رفتن به, خطر,” او گفت:. گوتلیب گفت: “بازگشایی تدریجی” از اقتصاد است که به احتمال زیاد “که در آن فرمانداران و شهرداران بگو خوب, کسب و کار می تواند بازگشایی, اما شما فقط می توانید به عقب 50 درصد از کارکنان خود را که در هر یک شیفت.’ بنابراین شما نیروی کارفرمایان برای شکستن شیفت. شاید شما بگویید مردم بیش از سن 65 به خانه ماندن کمی طولانی تر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>