Fauci پیش بینی کرد بیش از 100,000 Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده

Dr. Anthony Fauci, این به طور گسترده ای مورد احترام مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی رفت و در سی ان ان روز شنبه صبح و هر چند به وضوح تمایلی به ارائه یک عددی برآورد و گفت: در نظر او ایالات متحده به احتمال زیاد دیدن 100,000-200,000 coronavirus مرگ و میر قبل از همه گفته و انجام می شود.

از بعد از ظهر یکشنبه در ایالات متحده حدود 125,000 موارد و بیش از 2000 نفر کشته شده اند.

Fauci آیا احتیاط “من فکر نمی کنم که ما واقعا نیاز به ایجاد یک طرح” از آنجا که از عدم قطعیت ذاتی در پیش بینی شرکت است. اما او بپذیریم که “به دنبال آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر من می خواهم بگویم بين 100000 و 200000 موارد — ببخشید مرگ و میر — ما در حال رفتن به میلیون ها نفر از موارد است.”

Fauci نظرات دنبال یک هشدار از کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx در ان بی سی دیدار با مطبوعات صبح یکشنبه که “هیچ منطقه مترو خواهد بود امان” تلفات از Covid-19 و که هیچ کس نباید راضی و فرض کنیم که این فقط یک مشکل برای نیویورک منطقه است. او می گوید: ما باید این وضعیت را در نیویورک به عنوان یک پیش نمایش از شرایط هستند که به احتمال زیاد پیروز در جای دیگر در این کشور در یک یا دو هفته فقط به عنوان بحران در ناحیه لمباردی در شمال ایتالیا به نمایش شیوع بیماری در نیویورک است.

تضاد با این پیام از رئیس جمهور تهمت که شروع به صحبت کردن در مورد آرامش اجتماعی فاصله اقدامات چند روز پیش در حالی که تعیین یک هدف از بازگشایی این کشور توسط, عید پاک, قابل توجه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه که “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از بیماری” و نیاز به اعتصاب تعادل بین سلامت عمومی و اقتصاد بسیار متفاوت از جو بایدن پیام Covid-19 آخر این هفته که بر نیاز به گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی و در حقیقت.

آن را به ارزش با تاکید بر این که حتی در میان اقتصاددانان وجود دارد بسیار کمی nosupport برای مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده کنید. دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده به طور معمول سنجی پانل برجسته و اقتصاددانان برای نظرات خود را در مسائل مربوط به سیاست و جهانی نزدیک موافقت به این مفهوم است که قبل از موعد مقرر پایان مستند اقدامات در نهایت امر می تواند بیشتر از لحاظ اقتصادی پرهزینه تر اجازه می دهد آنها را به ادامه.

اقتصاددانان اصلی نقد سیاست وضع موجود این است که ما در حال انجام بیش از حد به اولویت بهداشت عمومی این است که سیاست های اقتصادی است نه سرمایه گذاری مواد به اندازه کافی منابع در حال گسترش مراقبت های بهداشتی ظرفیت سیستم.

که اقتصادی خرد به نظر می رسد به طور کامل در خط با اولویت بالا در امریکا مقامات بهداشت عمومی.

اما این سوال که چگونه این مقامات خواهد حرکت تنش بین مشترک اولویت های اقتصاددانان و کارشناسان بهداشت عمومی و دیدگاه های رئیس جمهور ایالات متحده و سیاست های اقتصادی خود مغز-اعتماد (که تا حد زیادی متشکل از غیر اقتصاددان تجار و بازرگانان) باز می ماند. اخیرا هنگامی که مواجه در disjuncture بین کلمات او و رئیس جمهور را Birx فقط وانمود به این باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن است “بنابراین توجه به ادبیات علمی و جزئیات و اطلاعات” تأکید ذاتی تنش بین حفظ اعتبار به عنوان یک رابط و توجه به رئیس جمهور طعم برای چاپلوسی.

حقایق به عنوان منتقل امروز توسط Birx و Fauci هستند اما بسیار جدی است و نشان می دهد که ما حتی نزدیک به قرار دادن سخت ترین مرحله از زمان بحران پشت سر ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>