Fauci: افراد جوان “در حال تبلیغ یک بیماری همه گیر” با “مراقبت” اگر آنها آلوده


Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, speaks during a Senate Health, Education, Labor and Pensions Committee hearing in Washington, DC, on June 30, 2020.
Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در حال سخنرانی در مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته شنوایی در واشنگتن دی سی در تاریخ 30 ژوئن 2020.
AL DRAGO/گتی ایماژ

Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی متخصص می گوید: داده های روشن است که آن را “جوانان” که “رانندگی این موج جدید” از coronavirus عفونت. در حالی که این جوان ممکن است احساس شکست ناپذیر و آنها حق است که بسیاری از آنها را نمی مریض آنها نیاز به درک نقش آنها در ساخت مطمئن شوید که ویروس را نگه می دارد به دیگران گاهی اوقات با پیامدهای مرگبار. “آنها در حال رفتن به بسیار بیمار است. آنها می دانند که” Fauci گفت: در مصاحبه با دائم افسر ارشد پزشکی جان ویت. “بنابراین آنچه که من فکر می کنم که اتفاق می افتد این است که, طبعا, گناه, اما نه به درستی افراد جوان هستند گفت: خوب اگر من آلوده بنابراین شانس است که من حتی نمی خواهد هر گونه علائم بنابراین چه کسی مراقبت کنید ؟ این یک اشتباه بزرگ است.”

داده های اخیر نشان می دهد که بزرگترین گروه سنی در گزارش جدید COVID-19 عفونت است “حداقل 15 سال جوانتر” از چند ماه پیش, او گفت:. و حتی اگر آن را درست است که از نظر آماری این افراد کمتر احتمال دارد به منظور توسعه علائم شدید مردم نیاز به تجزیه و تحلیل نتیجه اقدامات خود را. “با اجازه دادن به خودتان برای آلوده شدن یا نه مراقبت اگر شما کامپیوتر شما در حال تبلیغ یک بیماری همه گیر. چرا که آن را پایان نیست با شما” Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت. “شما را آلوده و بدون علائم است. شانس هستند شما در حال رفتن به آلوده کردن شخص دیگری که خواهد شد و سپس آلوده شخص دیگری است.” و در نهایت در که زنجیره این ویروس می تواند به کسی که آسیب پذیر یا به دلیل سن خود و یا به خاطر آنها به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است. “همه ناگهانی شما نه عامل در خلاء” او گفت:. “شما بخشی از این مشکل به عنوان بخشی از راه حل است.” Fauci تاکید کرد که او نمی خواست به سرزنش کسی توصیف آن را به عنوان یک پیام مشکل است. “این مردم هستند که در حال انجام این گناه و سهوا” او گفت:.

Fauci صحبت کرد به عنوان موج جدید COVID-19 عفونت است که منجر به بسته بندی اتاق های اورژانس در برخی از نقاط کشور است. این عفونت های جدید در حال افزایش در سراسر جهان بیش از حد به سازمان بهداشت جهانی گزارش ثبت افزایش موارد برای دومین روز متوالی با افزایش 259,848 در 24 ساعت. ایالات متحده به رهبری رتبه بندی با 71,484 موارد جدید پس از برزیل با 45,403 و هند با 34,884.

Fauci که در حال حاضر قفل شده است و در ارتباط تنش با کاخ سفید رهبری گفت: او می ایستد و با پیش بینی ماه گذشته که ایالات متحده ممکن است به خوبی شروع گزارش به عنوان بسیاری از 100,000 جدید COVID-19 عفونت در هر روز. اگر چه رسیدن به این تعداد نیست اجتناب ناپذیر اجتناب از این امر نیاز مردم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و ماسک می پوشند. “من امیدوارم که ما نمی رسیدن که و که ما در واقع آن را به نوبه خود در اطراف در زمان” Fauci گفت. “اما شما می دانید که ویروس است– این است که یک دشمن بسیار توانمند در اینجا.”

در مصاحبه با Facebook مارک زوکربرگ روز پنجشنبه Fauci هشدار داده بود که در حالی که بسیاری از افراد جوان نمی توسعه جدی علائم وجود دارد در حال رشد گزارش می کند که آیا بیمار برای هفته ها و است که می تواند عواقب طولانی مدت. “آن کسانی که واقعا زدم به شدت به خصوص کسانی که نیاز به بستری است که آن را برای رفتن به ماه تا یک سال یا بیشتر برای تعیین اگر وجود دارد هر گونه طولانی مدت زیان عواقب ناشی از عفونت” Fauci گفت. “ما فقط نمی دانم که در حال حاضر. آیا تا به حال به اندازه کافی زمان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>