اف بی آی می گوید خصوصی سهام صندوق های تامینی در برخواهد داشت خطر بزرگ برای پول شویی

یک سند به بیرون درز نشان می دهد که دفتر تحقیقات فدرال ترس است که صندوق های سرمایه گذاری صنعت رسیده هدف برای پول launderers و می تواند یک بمب ساعتی در سهام خصوصی و صندوق های تامینی بخش.

در به بیرون درز اطلاعاتی بولتن منتشر شده در مارس تحت عنوان “تهدید بازیگران به احتمال زیاد با استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی در بودجه به شستن پول دور زدن مقررات Tripwires,” اف بی آی نوشت که آن را “اعتماد به نفس بالا” که “تهدید بازیگران” می تواند با استفاده از “خصوصی قرار دادن کمک های مالی از جمله سرمایه گذاری ارائه شده توسط صندوق های تامینی و خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت به شستن پول هایی سنتی ضد پول شویی برنامه.” اصطلاح “تهدید بازیگران” اشاره به هر دو خصمانه قدرت های خارجی و مجرمان تلاش برای ایجاد پول.

تبلیغات:

FBI اشاره می کند که دولت اجرای قانون و ناظر سازمان نیست تا وظیفه به suss پول شویی از طریق سیستم مالی در این راه است. “AML [ضد پول شویی] برنامه های کافی طراحی شده برای نظارت و تشخیص تهدید بازیگران,’ استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی در بودجه به شستن پول” این گزارش اشاره می کند.

صندوق از نوع صندوق سرمایه گذاری است که در آن مدیران تجارت نسبتا دارایی های مایع (یا دارایی است که می تواند خریداری شده و فروخته شده بدون یک تغییر شدید در قیمت) با استفاده از انواع تکنیک های پیچیده. صندوق های تامینی مدیریت گرایش به سودآور صرف نظر از اینکه یک فردی مدیر است که در واقع موفق به این دلیل که هزینه های استاندارد تنظیم در صندوق های تامینی صنعت چیزی است که شناخته شده به عنوان “2 و 20 است.” تحت این سیستم مدیران صندوق های تامینی را دو درصد از پول قرار داده تا توسط یک فرد ثروتمند مشتری بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها با موفقیت به نوبه خود سود را از آن سرمایه گذاری است. زمانی که سرمایه گذاری سود آور آنها و سپس درو اضافی 20 درصد از سود آن است.

خصوصی سهام به نوع دیگری از سرمایه گذاری صندوق. در حالی که صندوق های تامینی در تجارت نسبتا دارایی های مایع, اما, خصوصی سهام خرید و بازسازی شرکت های که در حال داد و ستد عمومی از طریق روش های مانند اهرمی buyouts نیم اشکوب سرمایه, رشد, سرمایه, سرمایه و مضطرب سرمایه گذاری است. خصوصی سهام در حال بحث برانگیز است زیرا آنها اغلب باد و هزینه های شارژ برای شرکت های که در آن آنها را نگه سهام که به معنی خصوصی سهام می تواند صدمه دیده است افرادی که برنامه های بازنشستگی در حال سرمایه گذاری در آنها و یا که شغل بستگی دارد آنها را از طریق ترتیبات هزینه است که اجازه می دهد تا مدیران به میلیاردها دلار در investees’ هزینه.

تبلیغات:

صندوق های تامینی و شرکت های سهامی خصوصی در عمل نظارتی منطقه خاکستری است که باعث می شود آنها را در معرض جرم و جنایت اف بی آی ادعا کرد: “صندوق سرمایه گذاری و شرکت های سهامی خصوصی در دریافت وجوه از اشخاص ثبت نام شده در کشور است که حفظ قوانین منجر به پوشش زیرین مفید صاحبان نتیجه ساخت آن را سخت تر برای ما موسسات مالی و تنظیم کننده برای تعیین منبع مالی.”

این گزارش افزود که “صندوق های تامینی و شرکت های سهامی خصوصی استفاده شده است به منظور تسهیل معاملات در حمایت از تقلب سازمان یافته فراملی جرم و جنایت و تحریم فرار کند.” آن ذکر شده به عنوان خاص ادعا نمونه یک شریک سابق در آمریکا شرکت حقوقی که “کمک به دیگران در قاچاق بیش از 400 میلیون دلار از جعلی cryptocurrency سرمایه گذاری طرح” یک نماینده از صندوق مستقر در لندن و نیویورک که “پیشنهاد سرمایه گذاری در خصوصی قرار دادن بودجه و با استفاده از یک سری از شرکتهای دولتی به خرید و فروش اقلام ممنوعه از تحریم کشورها به ایالات متحده”یک کارتل مکزیکی عامل در جنوب کالیفرنیا که به “استخدام و پرداخت افراد برای باز کردن صندوق های تامینی حساب در بانک های خصوصی و موسسات” و “مستقر در نیویورک شرکت سهام خصوصی [که] دریافت بیش از 100 میلیون دلار در نقل و انتقال سیم از یک شناسایی روسیه بر اساس گفته شرکت مرتبط با جرایم سازمان یافته است.”

صندوق های تامینی و خصوصی سهام همراه شده است با طیف گسترده ای از رفتار مجرمانه. برنی Madoff بود که مسئول $64.8 میلیارد تقلب مالی که در سال 2008 زد کلاهبرداری که شامل فیدر بودجه ای که می فرستد پول به صندوق های تامینی که در تصمیمات سرمایه گذاری. صندوق های تامینی قبلا برای انتقاد نیست و نیاز به مبارزه با پول شویی. به عنوان کلارک Gascoigne معاون مدیر پاسخگویی مالی و شرکت های بزرگ شفافیت ائتلاف گفت ProPublica سال گذشته: “شما چندین تریلیون دلار از مدیریت که هیچ کس نیاز به هر گونه سوال در مورد که در آن است که پول از آینده است. این است که بسیار مشکل ساز است.”

تبلیغات:

نیز وجود دارد که موارد زمانی که صندوق های تامینی سود از شرکت را شکست: خالی طلبکاران و یا افرادی که می توان کل از طریق و یا حتی سود از پیش فرض های اعتباری, معاوضه اغلب انگیزه های مالی به اجازه شرکت هایی مانند جهانی تور توماس کوک تصادف و سوختگی به جای سعی کنید به آنها را ذخیره کنید.

خصوصی سهام نیز مملو از جنجال. ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه بزرگ مدیران 401(k) برنامه ها و حساب های بازنشستگی شخصی (جامعه جراحان ایران) برای قرار دادن کارگران بازنشستگی پس انداز به سرمایه گذاری سهام خصوصی. آیلین Appelbaum, co-مدیر مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست (CEPR) هشدار داد که کارگران آمریکایی را “اسارت دور $6.2 تریلیون در 401(k) حساب و یکی دیگر از 2.5 تریلیون دلار در حساب ایرا” به این معنی که “اگر فقط 5 درصد از این پول در این صندوق های بازنشستگی در دسترس بود به خصوصی حقوق صاحبان سهام آن خواهد بود یک ثروت باد آورده از $435 میلیارد — پول واقعی حتی برای سهام خصوصی میلیونرها و میلیاردرهای.” شرکت های سهامی خصوصی نیز در ارتباط با سقوط از شرکت ها مانند اسباب بازی R’ Us, RadioShack, Deadspin, Shopko و Payless کفش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>