FDA تصویب اولین نسخه بازی ویدیویی


A child uses their tablet on a desk during class. There are three pencils pencil cases on the table next to the tablet.

کودکان قادر خواهد بود به بازی EndeavorRx در قرص و تلفن های هوشمند است.

دامین مایر/گتی ایماژ

ویدیو جدید بازی است که فقط آنچه را که دکتر دستور داد حداقل برای بعضی از بچه ها. برای اولین بار سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است یک نسخه از بازی ویدیویی. در حال حاضر پزشکان ممکن است تجویز Akili تعاملی را EndeavorRxکه قبلا شناخته شده به عنوان پروژه EVOبرای کودکان بین سنین 8 و 12 که مبارزه با ADHD.

بازی چالش کاربران به طفره رفتن موانع و جمع آوری به عنوان اهداف آنها حرکت یخی زمستان wonderlands و گدازه رودخانه هدایت شده توسط بیگانگان که فایل های فشرده در اطراف بشقاب پرنده ها. توسعه دهندگان می گویند که این بازی باعث تحریک سیستم عصبی هستند که ذاتی توجه به تابع. همچنین ویژگی های تطبیقی الگوریتم های که نظارت بر هر یک از پیشرفت بیمار به عنوان آنها بازی اجازه می دهد برای شخصی درمان ADHD.

این تصمیم به شرح زیر هفت سال از آزمایش های بالینی. بیش از پنج جداگانه مطالعات محققان با بررسی بیش از 600 کودکان و نوجوانان برای تعیین اینکه آیا EndeavorRx می تواند خود را تحت تاثیر قرار اختلال ، یک مطالعه نشان داد که 30 درصد از کودکان “دیگر قابل توجه کسری بودجه در حداقل یک اندازه گیری از هدف توجه” پس از بازی EndeavorRx برای 25 دقیقه در روز و پنج روز در هفته به مدت چهار هفته. با توجه به Akili این تغییرات همچنان ادامه داشت تا یک ماه پس از درمان با EndeavorRx. شایع ترین عوارض جانبی نا امیدی و سردرد که به نظر می رسد خفیف در مقایسه با داروهای سنتی.

اگر چه این مطالعه یافته ها به خوبی جواب برای اثربخشی EndeavorRxمهم است به یاد داشته باشید که آن را انجام شده توسط پزشکان که کار را برای Akili Interactive توسعه دهنده بازی. محققان همچنین نوشت: در نتیجه رسیدند که نتایج خود را باید به عنوان خوانده شده یک پیشنهاد است که EndeavorRx تواند به عنوان یک جایگزین برای تاسیس درمان ADHD. FDA توصیه می کند که پزشکان تجویز بازی به عنوان یک مکمل به درمان های دیگر مانند درمان و دارو.

ممکن است مزایای تصویری بازی جدید برای سلامت جامعه است. آنها ثابت کرده اند که به یک منبع قوی از هر دو حواس پرتی و ورزش. در سال 2011 به عنوان مثال یک بازی واقعیت مجازی مورد استفاده قرار گرفت برای کاهش درد از قربانیان سوختگی.

نگاهی به آینده بیماران ADHD ممکن است تنها حامیان نسخه های ویدئویی. در سال 2014 آستانه مورد بحث و بررسی پتانسیل های ویدئویی در درمان آلزایمر است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>