FDA می گوید: trump’s مورد علاقه coronavirus مواد مخدر “بعید است موثر باشد”

غذا و داروی آمریکا (FDA) لغو آن اورژانس با استفاده از مجوز در روز دوشنبه برای دو دارو که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان درمان برای رمان coronavirus — هیدروکسی کلروکین سولفات (HCQ) و کلروکين فسفات (CQ). اورژانس با استفاده از مجوز خاص وضعیت FDA مسائل مربوط به مواد مخدر است که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای درمان بیماری های خاص, اما آن کمک خواهد کرد که بیشتر در دسترس در طول رسما اعلام وضعیت اضطراری و یا اگر وزارت امنیت داخلی می گوید وجود یک “ماده تهدید.”

در نامه مورخ دوشنبه FDA دانشمند ارشد دنیس Hinton نوشت: Gary Disbrow از پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت است که آنها تا به حال “به این نتیجه رسیدند که بر اساس [n]ew اطلاعات است . . . . آن است که دیگر معقول و منطقی به این باور است که دهان فرمولاسیون [هیدروکسی کلروکین سولفات] و [کلروکين فسفات] ممکن است موثر در درمان COVID-19 و نه آن را معقول و منطقی به این باور است که شناخته شده و بالقوه مزایای این محصولات بیشتر خود را شناخته و خطرات بالقوه”

تبلیغات:

در FDA وب سایت رسمی آژانس توضیح داد که دانشمندان آن را احساس هر دو از کسانی که مواد مخدر “بعید است که به طور موثر در درمان COVID-19.” این سازمان اضافه شده است که افرادی که باید گرفته شود این دارو برای درمان COVID-19 تجربه کرده اند “جدی قلبی عوارض جانبی و دیگر عوارض جانبی جدی” تقویت دانشمندان نتیجه رسیدند که خطرات ناشی از هیدروکسی کلروکین و کلروکين قابل توجهی به اندازه کافی به سنگین تر بودن از هر گونه مزایای بالقوه.

“این حکم لغو [اورژانس با استفاده از مجوز] برای HCQ و CQ برای درمان COVID-19,” FDA به این نتیجه رسیدند.

این به این معنا نیست که افرادی که مایل به هیدروکسی کلروکین یا کلروکين دیگر می توانید انجام دهید. هر دارویی که مورد تایید قرار گرفته و برای شرایط دیگر می تواند تجویز شده توسط پزشکان خارج از برچسب و هر دو هیدروکسی کلروکین و کلروکين دیگر استفاده می کند. در واقع هیدروکسی کلروکین می توان برای درمان ورم مفاصل و جلوگیری از مالاریا در حالی که کلروکين یک ضد مالاریا دارو. به طور مشابه, FDA اضطراری با استفاده از مجوز برای این داروها تنها اعمال می شود به مواد مخدر است که اهدا شده بود به استراتژیک ملی ذخایر و برای بستری COVID-19 بيمار.

تبلیغات:

ماه گذشته FDA کمیسر دکتر استفان هان نوشت: نامه سرگشاده ای به دفاع از این سازمان تصمیم به صدور یک EUA برای دو دارو. او استدلال کرد که “این تصمیم بر اساس ارزیابی EUA ضوابط و شواهد علمی موجود در آن زمان. ما همچنان به نگاه کردن اطلاعات در هیدروکسی کلروکین و کلروکين و ما را در آینده تعیین در این محصولات بر اساس شواهد موجود از جمله در حال انجام مطالعات بالینی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان بالقوه برای رمان coronavirus. ماه گذشته او ادعا کرد به خبرنگاران گفت که او تا به حال شده است مصرف مواد مخدر به عنوان سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور سباستین گرکا. ایسنا شخصیت Sean Hannity و Laura Ingraham نیز ترویج مواد مخدر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک شخصی کوچک سهام در شرکت داروسازی یک شرکت فرانسوی است که باعث می شود این دارو با نام تجاری-نام نسخه و احترام در رابطه با بزرگترین صندوق های تامینی مدیر بلکراک مدیر عامل لری خبرچین. BlackRock صاحب حدود 8.4 درصد سهام خود در شرکت داروسازی Mylan که باعث می شود یک هیدروکسی کلروکین سولفات قرص. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج هیدروکسی کلروکین در مارس 19, Mylan شروع به افزایش تولید هیدروکسی کلروکین سولفات قرص.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>