هشدار FDA آلوده دست عفونی است که می تواند شما را کور

اکثر دست عفونی حاوی نوعی از الکل و مواد ضد عفونی کننده و در عین حال به عنوان هر distiller را به شما بگویم, تمام الکل ها برابر خلق شده اند. بی تجربه و یا بی پروا داروخانه ها به طور تصادفی ممکن است ایجاد سمی الکل از جمله یکی است که می تواند باعث کوری شود.

چیزی شبیه به این به نظر می رسد که اتفاق افتاده است در تولید برخی از ضد عفونی کننده دست های کالا در جهانی همه گیر. به تازگی سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) هشدار داده است که برخی از دست عفونی است که به عنوان برچسب حاوی اتانول (همچنین به عنوان شناخته شده است اتیل الکل و آنچه که در ارواح) را آزمایش مثبت برای متانول, همچنین شناخته شده به عنوان الکل چوب. با توجه به FDA را به یاد بیاورید لیستوجود دارد 69 ضد عفونی کننده دست محصولات است که آنها توصیه می کنند مصرف کنندگان به استفاده از. در 15 ژوئیه دو بیشتر محصولات اضافه شد به لیست هر دو از تولید کننده MXL, از Comercial, SA de CVاست که در گوآناخوآتو, مکزیک.

تبلیغات:

“مصرف کنندگان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید با استفاده از متانول حاوی دست عفونی” گفت: FDA کمیسر Stephen M. هان, M. D.) در بیانیه ای در جولای 2. “FDA همچنان متعهد به همکاری با تولید کنندگان compounders دولت تابلوهای داروخانه و عمومی برای افزایش ایمن عرضه الکل بر اساس دست sanitizers.”

این افزایش ناگهانی در تقاضا برای ضد عفونی کننده دست ساخته شده است آن را سودآور و همه گیر تلاش کسب و کار. در عین حال امکان متانول در برخی از دست عفونی می تواند به برخی از جدی قبر و گاهی اوقات مرگبار عواقب.

“آن است که تعدادی از اثرات سمی, تهوع, استفراغ, سردرد, کوری تشنج و کما” الین هولمز استاد پرستاری در دانشگاه راتگرز مدرسه پرستاری گفت: سالن در یک مصاحبه. “آن را به خصوص مرگبار برای کودکان, چرا که حتی اگر آنها فقط با لمس کمی از آن می تواند جذب از طریق پوست خود را . . . آنها همه چیز را در دهان خود را, بنابراین حتی اگر آنها فقط به طور تصادفی به حال برخی از در دست خود قرار دادند و آن را در دهان خود را, آن می تواند بسیار کشنده باشد.”

تبلیغات:

با توجه به تحقیقات منتشر شده در سال 2017 در حافظهی پزشکی محیط و حرفه ای, یک برآورد دوز خوراکی از 3.2 به 11.9 گرم خالص متانول است که به اندازه کافی به علت کوری است. یک دوز کشنده از تنفسی مصرف گزارش شده است که بین 4000 نفر–از 13000 میلی گرم. “متانول می تواند به راحتی جذب می شود و در طول قرار گرفتن در معرض از طریق تنفس و پوست و دستگاه گوارش” محققان نوشت. “حتی یک دوز کم از متانول خالص از طریق دهان یا تنفسی قرار گرفتن در معرض ممکن است کشنده و یا در نتیجه کوری بالینی به عنوان یک نشانه است.”

هلمز توضیح داد که خوردن متانول است خطرناک ترین, اما که صرفا مالش آن را در یک دست و با داشتن مواد شیمیایی جذب از طریق پوست می تواند تقریبا به عنوان بد است.

“حتی اگر شما فقط آن را بر روی پوست خود را, می توان آن را جذب به پوست خود را و راه آن را متابولیزه می شود در بدن شما می تواند منجر به کوری و مرگ یا سکته مغزی” هولمز گفت.

تبلیغات:

FDA توضیح می دهد که در آن بیانیه ای که در ماه ژوئن این سازمان برای اولین بار هشدار داد مصرف کنندگان در مورد محصولات تولید شده توسط Eskbiochem که شامل متانول. پس از آن چند تن از Eskbiochem توزیع کنندگان را صادر کرده اند داوطلبانه به یاد می آورد.

“من شگفت زده شد که وجود دارد خواهد بود هر نوع متانول — و یا به عنوان ما آن را الکل چوب در دست عفونی” دکتر ویلیام Schaffner, یک استاد طب پیشگیری در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت گفت: سالن. “متانول می تواند شما را بسیار بسیار بیمار با تهوع و استفراغ و سردرد است. . . . شما می توانید سیستم عصبی مرکزی مسمومیت با تشنج.”

تبلیغات:

چرا شرکت این کار اگر آن را بسیار خطرناک است ؟ گچ آن را به جهل و یا شرکت در تلاش برای بهره برداری از این لحظه. FDA کمیسر معتقد است که تولید کنندگان “بهره گیری از افزایش استفاده از ضد عفونی کننده دست در طول coronavirus همه گیر و قرار دادن زندگی در معرض خطر با فروش محصولات با خطرناک و غیر قابل قبول مواد تشکیل دهنده.” FDA همچنین گفت که در جریان همه گیر سم مراکز کنترل در حال افزایش در مورد اتفاقی از مصرف ضد عفونی کننده دست.

Dr. Stephen S. مورس استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت عمومی گفت: سالن طریق ایمیل که متانول دارای یک سابقه طولانی بودن جایگزین زمانی که اتانول در دسترس نیست.

“در زمان قبل از شما می خواهم در مورد گوش . . . الکلی که فیلتر الکل از عضله قوطی (مورد استفاده برای نگه داشتن مواد غذایی داغ) چرا که آنها نمی تواند استطاعت هر چیز دیگری” مورس گفت. “بسیاری می رفتن نابینایان به عنوان یک نتیجه و برخی می میرند.”

تبلیغات:

دکتر مورس افزود: “متانول ارزان تر از اتانول و مشمول مالیات نیست اما برای بسیاری از اهداف فقط نمی تواند جایگزین برای دیگر الکل.”

مقامات بهداشت عمومی هنوز هم توصیه می کنند مصرف کنندگان با استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60 درصد اتانول است. به خصوص در طول همه گیر ضد عفونی کننده دست است که همیشه یک جایگزین عالی اگر شما نمی توانید دستهای خود را به مدت 20 ثانیه با آب و صابون. FDA گفت که اگر ضد عفونی کننده دست می گوید آن را “FDA تایید شده” این می تواند یک پرچم قرمز از دست عفونی تایید شده توسط FDA.

در واقع به عنوان دکتر Schaffner گفت: سالن یک راه برای جلوگیری از آلوده دست عفونی است به چوب به برندها هستند که “به خوبی شناخته شده است.” بسیاری از مردم نیز تلاش کردند تا خود را ضد عفونی کننده دست, اگر چه نه همه به نفع انجام آن را به خودتان فرمول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>