ترس از ناکافی کار اقدامات ایمنی دهید کالیفرنیا فست فود کارگران به اعتصاب

در روز پنج شنبه صدها نفر از فست فود کارگران در کالیفرنیا رفت و در اعتصاب به تقاضای شخصی, تجهیزات حفاظتی, پرداخت مرخصی استعلاجی و $3-یک-ساعت خطر پرداخت. کارگران در اعتصاب مورد ستایش قرار داد از فست فود های زنجیره ای مثل مک دونالد, Burger King, Taco Bell, domino’s Pizza Hut, مترو, Popeye را, El Pollo Loco, WaBa کوره و جک در جعبه.

با توجه به بیانیه مطبوعاتی از سازمان در مبارزه برای $15 مبارزات کارگران از حداقل 50 فروشگاه در سراسر کشور شرکت کننده در اعتصاب و یا اعتراض. توده کارگر عمل شد و با الهام از یک اعتصاب آغاز شده است که روز یکشنبه در یک مک دونالد در لس آنجلس پس از مک دونالد کارگر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

تبلیغات:

“ما نمی خواهیم به مرگ و ما نمی خواهیم هر کسی که در خانواده های ما به مرگ چون مک دونالد است که با قرار دادن آن سود جلوتر از ما ایمنی” Bartolome پرز است که در اعتصاب از روز یکشنبه در لس آنجلس مک دونالد گفت: در بیانیه های رسانه ای. “مک دونالد خط پایین نیست تنها چیزی که ضروری است. زندگی ما بیش از حد. و ما را حفظ خواهد کرد و با پیوستن به هم و ایستاده تا مک دونالد و دیگر مواد غذایی سریع شرکت های اولویت ما ایمنی است.”

در روز چهارشنبه دوم کارگر Verli Godinez که با این نسخهها کار در مک دونالد که در آن پرز با این نسخهها کار آزمایش مثبت برای coronavirus.

“مک دونالد می دانستم که همکار من تا به حال آزمایش مثبت, اما آنها هنوز هم به حال من کوه در می رم از همبرگر هفته گذشته بدون ماسک و در حال حاضر من نیز آلوده” Godinez گفت: در بیانیه های رسانه ای.

تبلیغات:

Godinez که دارای دیابت و مشغول به کار در فروشگاه در هفته گذشته بدون ماسک. روز چهارشنبه بعد از ظهر به فروشگاه در Crenshaw بلوار در لس آنجلس تعطیل. کارگران خواستار پرداخت کامل برای یک دو هفته ای قرنطینه دوره جلسه با مدیریت به بحث ایمنی قبل از بازگشت به کار و به یکی دیگر از مک دونالد در Crenshaw بلوار (با کارگران به طور کامل پرداخت می شود) چرا که حداقل یکی از کارگران مشغول به کار در هر دو فروشگاه در هفته گذشته.

خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی (SEIU) با انجام یک نظرسنجی از 843 مک دونالد کارگران در ایالات متحده در بین 31 مارس و آوریل 6 2020 که در بر داشت که دو سوم از بررسی کارگران می گویند این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حفاظت از آنها در محل کار و در طول این زمان. بیست و دو درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که از همه گیری آغاز شد و آنها تا به حال برای آمدن به محل کار هنگامی که آنها احساس بیمار. چهل و دو درصد از کارگران در نظر سنجی که مشغول به کار در هفته گذشته گفت که به آنها گفته شد توسط مدیریت نه به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی مانند دستکش و ماسک.

اکثر مک دونالد کارگران ندارد پرداخت مرخصی استعلاجی; با توجه به این نظرسنجی 47 درصد از کارگران مورد مطالعه اظهار داشت: آنها هنوز به کار در حالی که احساس بیمار به دلیل آنها نمی توانیم به از دست ندهید همین کار در حال حاضر.

تبلیغات:

در اوایل این هفته کارگران در لس آنجلس محل و یکی در سن خوزه کالیفرنیا ثبت شکایات با کالیفرنیا اداره ايمنی و بهداشت شغلی. آنها ذکر شده “خطر قریب الوقوع” در این شکایت به دلیل کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به سالن مک دونالد ایالات متحده آمریکا, سخنگوی ابراز ترس بیش از این حملات است.

تبلیغات:

“ما در حال نا امید امروز فعالیت به عنوان آنها را نشان نمی بازخورد ما در حال شنیدن از اکثریت کارکنان در سراسر کشور که در آن 9 درصد از ما رانندگی-Thrus باز هستند برای خدمت به بهداشت و درمان قهرمانان در مقدم” سخنگوی گفت.

در اخیر نامه ای از جو Erlingerجمهور از مک دونالد آمریکا اعلام کرد که این شرکت به اجرای “سلامتی چک” در کارکنان منابع و ارسال غیر پزشکی درجه ماسک و دستکش در دسترس برای کارکنان.

کالیفرنیا حملات بخشی از یک بزرگتر از موج اعتصابات آغاز شده توسط سریع مواد غذایی کارگران در سراسر کشور است. در ممفیس کارگران در کنتاکی مرغ سرخ شده تکرار مشابه نگرانی برای کسانی که در مک دونالد در کالیفرنیا همراه با کارگران در سنت لوئیسو تمپا ، خارج از مواد غذایی سریع بخش کارگران در Instacart رفت و در اعتصاب و در کل غذاهای کارگران برگزار بیمار از, بیش از حد. گسترده افزایش در سازماندهی نیروی کار اقدام باعث شده است تا بسیاری از حدس و گمان است که یک اعتصاب عمومی ممکن است در افق.

تبلیغات:

به تازگی مراکز کنترل بیماری ها (CDC) با صدور دستورالعمل هایی که چگونه کارگران ضروری از جمله مواد غذایی کارگران می تواند بازگشت به کار پس از در معرض بودن به رمان coronavirus. این دستورالعمل شامل در نظر گرفتن درجه حرارت خود را قبل از کار با پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها و تمرین های اجتماعی فاصله.

در عین حال CDC پیشنهاد و انتقاد شده است و توسط حقوق مدنی سازمان های غیر انتفاعی مانند مرکز قانون فقر جنوب بودن ناکافی است.

“این کارگران در حال حاضر قرار دادن سلامت و ایمنی خود را بر روی خط در هر روز مطمئن شوید که بقیه از ما مراقبت از هستند – از ارائه بحرانی خدمات بهداشتی و درمانی به مطمئن شوید که ما مواد غذایی را به خوردن” مردیت استوارت ارشد نظارت بر, وکیل مهاجر عدالت پروژه گفت: در بیانیه های رسانه ای. “آنها نباید نیز مجبور به رفتن به محل کار اگر آنها می دانند که آنها شده اند در معرض COVID-19. نیاز به خط مقدم کارگران به ماندن در شغل پس از قرار گرفتن در معرض این ویروس قرار می دهد سلامت خود و شرکت خود را-سلامت کارگران در خطر است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>