ترس از زندان و در مواجهه با شکست تهمت نمی خواهد ترک اتاق بی سر و صدا

ریاست دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن در حال فروپاشی. مایل و یا قادر به مقابله با کشنده واقعیت COVID-19 همه گیر که ادعا کرده بیش از 138,000 آمریکا زندگی رئیس جمهور را تصویب اعتبار کاهش یافت. نابسامانی ویروس به نوبه خود باعث یک رکود اقتصادی سوق دادن نرخ بیکاری به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ دهه 1930 ، وجود دارد در حال رشد ادراک است که ما 45 فرمانده هرگز شناخته شده برای خود فکری حدت و یا اخلاقی rectitude است نا مناسب منجر به ملت در این لحظه از بحران شدید.

حتی دیوان عالی کشور با دو نفر از خود را منصوب بر روی نیمکت است و به ظاهر در برابر او تبدیل شده. در آخرین روز از آن فقط-تکمیل 2019-2020 اصطلاح دادگاه منتشر شد یک جفت نقطه عطفی گیری در انتخابات ریاست جمهوری قدرت رد تهمت را به تلاش برای سرکوب احضاریه صادر شده توسط کنگره و دادستان منطقه منهتن سایرس ونس برای او اظهارنامه مالیاتی شخصی و سوابق مالی. نوشتن برای یک 7-2 اکثریت در هر دو مورد قاضی جان رابرتز رد تهمت و ادعا می کند از جارو ریاست جمهوری ایمنی و مجددا بر شالوده اصل است که هیچ کس—از جمله رئیس جمهور—بالاتر از قانون است.

تبلیغات:

با توجه به بسیاری از نظر سنجی اگر انتخابات برگزار شد امروز مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست خواهد داد در لغزش. اگر صاحب نظران صحیح, کل حزب جمهوری خواه می تواند کشیده کردن با او.

مغلوب ساختن پیشی جستن را مطیع فساد و بی کفایتی را وادار فوری خواستار استعفای خود را توسط روزنامه تحریریه columnistsand فعالان مانند رالف نادر. حتی قبل از اینکه خود را خیره کننده و موانع در دیوان عالی کشور وجود دارد قابل توجه و widespreadspeculation که به جای صورت تحقیر در ماه نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن را در مد از ریچارد نیکسون یا اعلام à la لیندون جانسون که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد بعد از همه.

به عنوان جانباز مفسر رابرت Kuttner mused در مقاله اخیر در آمریکا چشم انداز:

تبلیغات:

“اگر تهمت حواس فوران چاه نفت را شکست و فراتر از معمول جمهوریخواه حاشیه سرقت [او] ممکن است تصمیم بگیرد که آن را بیشتر با وقار به بازنشسته شکست نخورده. او می تواند ادعا می کنند که در انتخابات تقلب شد که او را برنده, blah blah blah, و او می تواند رضایت از مهیج پایگاه خود را به عنوان رئیس جمهور در تبعید ” با هیچ مسئولیتی در قبال هر آنچه که برای عواقب.”

متاسفانه من به demur. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز به طور داوطلبانه کنار ایستاده اند. تهمت دروغ تقلب و سرقت برای حفظ ریاست جمهوری توسط هر معنی لازم و او به انجام این کار به یک دلیل ساده—یک بار او را از دفتر او می تواند تحت پیگرد قانونی قرار برای یک گنجینه های فدرال و ایالتی جنایات و اگر محکوم به زندان فرستاده شود.

اگر او از دست می دهد انتخابات تهمت می تواند هدف جدید دموکراتیک دادستان کل مصمم به او را نگه دارید پاسخگو برای یک لیست خشکشویی ممکن است فدرال جرائم از جمله:

  • انسداد عدالت در ارتباط با تحقیقات انجام شده توسط مشاور ویژه سابق رابرت مولر به مشکوک روسیه دخالت در انتخابات 2016.
  • انسداد کنگره, اخاذی و رشوه در ارتباط با تلاش های خود را برای فشار اوکراین ولدیمیر Zelensky به حفاری تا خاک سیاسی در جو و هانتر بایدن در ازای آزادی از ایالات متحده کمک های نظامی که قبلا تصویب شده توسط کنگره است.
  • مالیات بر درآمد و تقلب های مالی برای underreporting درآمد به دست آمده از املاک و مستغلات سرمایه گذاری و بد نمایش دادن ارزش دارایی های خود به عنوان متهم توسط نیویورک تایمز در طولانی 2018 معرض.
  • نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین برای توطئه با سابق خود را وکیل مایکل کوهن به پرداخت hush پول به پورنوگرافی ستاره فیلم استفانی کلیفورد با نام مستعار “Stormy Daniels” و سابق Playboy, مدل, Karen McDougal در اجرا تا سال 2016 انتخابات. در سال 2018 کوهن التماس کرد گناه را به دانیلز و McDougal بازده. شکایت تسلیم در برابر کوهن درمان مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک unindicted co-conspirator با اشاره به او را به عنوان “فردی 1” در همراهی با وزارت دادگستری شیوه و وی از سوی مامورین که او کارگردانی کوهن به نقل و انتقال پول.

به خصوص تهاجمی دادستان کل می تواند همچنین به اتهام تهمت با قتل نفس غیر ارادی برای کمک به متناوب COVID-19 مرگ و میر. سابق دادستان فدرال گلن Kirschner در حال حاضر قانونی تحلیلگر با NBC و MSNBC, ساخته شده در مورد قتل نفس غیر ارادی در آوریل مصاحبه با روزنامه نگار مهدی حسن در رهگیری را “واسازی” پادکست.

تبلیغات:

“وجود دارد سه چیز آنچه ما تماس بگیرید عناصر… که ما باید برای اثبات به منظور نگه داشتن کسی پاسخگو برای غیر ارادی قتل نفس” Kirschner توضیح داد. “یکی که یک فرد عمل به شدت غفلت از راه و یا از همه مهمتر برای اهداف ما موفق به عمل و که شکست یک محصول ناخالص سهل انگاری… شماره دو انجام شد منطقی به احتمال زیاد شامل آسیب جدی بدن و یا مرگ را به دیگری به عنوان یک محصول از آن به شدت غفلت عمل یا عدم عمل می کنند. و سه که آنها در نتیجه باعث مرگ دیگری است.” Kirschner استدلال کرد که تهمت رکورد در COVID-19 درحد سه عنصر برای مسئولیت کیفری است.

در سطح دولت های پس از خود توجهی از دست دادن در دیوان عالی کشور مغلوب ساختن پیشی جستن چهره فوری و عملی تهدید از محاکمه در نیویورک که در آن دادستان منطقه ونس متعهد شده است به “پیروی از قانون و حقایق در هر کجا که ممکن است منجر شود.” ونس از سر گرفته است و یک هیئت منصفه پروب برای تعیین اگر دانیلز و McDougal بازده و یا هر جنبه دیگر از تهمت های مالی معاملات تجاوز دولت تقلب و قوانین مالیاتی. دادگاه منطقه ای فدرال قضاوت ویکتور ماررو که نشسته در منهتن تنظیم کرده تسریع جلسه توجیهی برنامه به شنیدن هر گونه باقی مانده استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای مدافع برای محدود کردن دامنه های مالی-پرونده احضاریه که ونس اصل صادر شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت حسابداری در ماه اوت سال 2019.

تبلیغات:

اگر چه بعید است که ونس خواهد به دنبال یک کیفرخواست قبل از انتخابات اگر او تهمت می تواند محافظ توسط وزارت دادگستری دیرینه سیاست در برابر دادستان از رئیس جمهور برای فدرال جنایات. این سیاست است که قدمت آن به نیکسون و واترگیت نیست درخواست متحده است. به منظور شارژ جرائم کیفری به دیوان عالی کشور تایید 2019 در ایالات و دولت فدرال در نظر گرفته شده جداگانه و مستقل نهاد.

پس از انتخابات اگر او از دست می دهد در انتخابات تهمت نیز خود را از دست فدرال حفاظت در برابر دادستان و یک بار در دولت جدید طول می کشد بیش از در ژانویه 2021. ضمنا سمت چپ با قیمتی چند گزینه برای جلوگیری از خود را بعد از حقوقی حساب او می تواند بلع و غرور خود را به طور ناگهانی تغییر مسیر و استعفا امیدوار است که مایک پنس به عنوان لنگ-اردک جانشین خواهد او را نجات با پیشگیرانه عفو آنجا که جرالد فورد صادر شده به نیکسون.

اما فدرال عفو قدرت را گسترش دهید به حالت تعقیب و تقدیر از رحمت از پنس خواهد هیچ چیز برای از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از ادامه معرض خطر در نیویورک است.

تبلیغات:

متناوبا تهمت می توانید انتخاب کنید برای خدمت به او باقی مانده مدت و به دنبال یک استراتژی از تاخیر طولانی هر جنایی تحقیقات خود را انجام تا پس از قابل اجرا اساسنامه محدودیت ها برای جرائم شده اند. تحت هر دو فدرال و نیویورک قانون ترین جنایت تعقیب باید شروع ظرف پنج سال از ارتکاب جرم.

و پس از آن وجود دارد نهایی Trumpian گزینه ای است که هیچ کس نباید تخفیف: در نهایی عمل تخریب با هدف صرفه جویی در پوست خود تهمت می تواند به سادگی حاضر به ترک کاخ سفید ادعا کرده است که نتایج انتخابات جعلی هستند.

به عنوان مایکل کوهن هشدار داد در فوریه 2019 شهادت قبل از کنگره “[G]iven من تجربه کار برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و من از ترس است که اگر او از دست می دهد انتخابات در سال 2020 است که وجود دارد هرگز یک انتقال مسالمتآمیز قدرت است.” چند جریان اصلی ناظران ابراز نگرانی های مشابه.

تبلیغات:

به عنوان مضحک به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد به تصویر تهمت چسبیده به “مصمم میز” در دفتر بیضی شکل به عنوان مارشال فدرال آمده به حذف او فقط به یاد داشته باشید که چگونه مضحک انتخابات ریاست جمهوری به نظر می رسد زمانی که او فرود پله برقی در برج ترامپ به اعلام نامزدی خود را در ماه ژوئن 2015.

در سن مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ depravities فراتر از قلمرو امکان. ما باید آماده برای هر چیزی و همه چیز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>