فوریه لیگ فوتبال در ایتالیا در حال حاضر به عنوان یک “بمب بیولوژیک”


A huge crowd of Atalanta fans holding up their team's insignia.

آتالانتا طرفداران در سرنوشت ساز لیگ قهرمانان اروپا دیدار مقابل والنسیا در فوریه. 19 در سن سیرو ورزشگاه در میلان.

میگوئل مدینه/گتی ایماژ

وجود دارد برخی از تشویق اگر نه دقیقا خوب اخبار از ایتالیا شنبه به عنوان نرخ جدید عفونت کروناویروس کند در کشور است که غرق شده توسط ویروس. به روشنی در تعداد موارد جدید همچنان به رشد روزانه در ایتالیا, اما نرخ رشد پایین آمد امیدوارم سیگنالینگ که ایتالیا را مستند اقدامات در نهایت گرفتن نگه دارید در مهار انتقال است. این ویروس را گسترش داد اما شتاب در جای دیگر در دریای مدیترانه با اسپانیا مرگ و میر بالا رفتن سرسام آور به بیش از 4000 فراتر چین تعداد مرگ و میر گزارش شده.

متعددی وجود دارد که باعث می شود برای گسترش coronavirus که قطعا روشن تر شده به عنوان ما به همراه و در واقع در سال به آمده است. زندگی در جوامع باز و ظرفیت برای لی لی آزادانه در سراسر جهان هستند و دو فرد بیگناه از coronavirus; نیز وجود دارد علائم هشدار دهنده از دست رفته و فرصت برای شناسایی و حاوی ویروس را قبل از گسترش آن را در زمان خاموش. جهان اجتماعی فاصله در حال حاضر پناه از هم جدا هستند و هر دو در ایتالیا و اسپانیا. اما آن را طولانی نیست قبل, ماه گذشته, در واقع, که هر دو اجتماعی بودن و توجهی نشد هشدار برخورد در یک زمین فوتبال در ایتالیا.

در فوریه. 19 دهها هزار نفر از طرفداران آتالانتا شمال ایتالیا در شهر برگامو زادگاه تیم ریخت و به همسایه میلان بود که بازی میزبان را به این باشگاه لیگ قهرمانان اروپا لیگ باشگاه اسپانیایی والنسیا. آن آتالانتا اولین سفر به دور حذفی اروپا معتبرترین رقابت های باشگاه و شهر برخی از 120,000 ساکنان شد سرخوشی. در حال حاضر به دنبال بازگشت بر روی آن برای برگامو شهردار جورجو گوری بازی که آتالانتا 4-1 برنده احساس می کند بسیار متفاوت است و او می گوید: یکی “میان غم توضیحات” برای آنچه که آشکار شدن بیش از هفته آینده به عنوان coronavirus را فرا گرفته برگامو ساخت آن جدید کانون ویروس—سخت ترین-آمار شهرستان در سخت ترین ضربه استان لومباردی.

“برخی از 40,000 برگامو ساکنان رفت به میلان برای تماشای این بازی است. دیگران آن را تماشا از خانه های خود در خانواده در دو گروه در نوار” گوری گفت. “این روشن است که شب بود و یک وضعیت که در آن ویروس به طور گسترده ای گسترش یافته است.” آن را بعید است که آن را تنها علت ویروس, انفجار, اما آن را در زمان باز کردن ناشناختهها در مورد این بیماری همه گیر را گسترش. آنچه ما میدانیم این است آتالانتا طرفداران انباشت اشیاء بدست آمده در ماشین و اتوبوس و قطار آن شب را به 30 مایل سفر به میلان به خودرا برای امتحان اماده به سن سیرو ورزشگاه علیه تیم از اسپانیا. در نگاهی به گذشته این مسابقه “یک بمب بیولوژیک می گوید:” رئیس pulmonology در یک بیمارستان در برگامو.

که در آن نقطه در گیر ووهان در حال حاضر شده است در مستند در هفته وجود دارد و تایید موارد تا آنجا که ایالات متحده این ویروس هنوز هم احساس دور به نحوی با وجود آن در تمام احتمال آن در حال حاضر در حال گردش در ایتالیا و فراتر از آن. “این احتمال وجود دارد که چند عمده محرک و کاتالیزور برای انتشار ویروس اما آتالانتا-والنسیا بازی می تواند بسیار خوب بوده است یکی از آنها” immunologist فرانچسکو لو Foche گفت: ایتالیا با Corriere dello Sport. با حقیقت آن جنون بازی با یک جمعیت در حال حاضر, اما در آن زمان همه چیز نیست به اندازه کافی روشن. آن را می شود غیر قابل تصور در حال حاضر.”

چهار روز بعد از بازی, ایتالیایی, مقامات قفل کردن شهرستانها در سراسر منطقه لومباردی. مدارس تعطیل شد و, رویدادهای ورزشی لغو شد. تقریبا یک ماه بعد با این ویروس در حال حاضر در نوسان کامل در شمال ایتالیا آتالانتا هنوز هم سفر به اسپانیا, در تاریخ 10 مارس برای پای دوم از کراوات. قبل از خالی ورزشگاه آتالانتا برنده دوباره برای پیشبرد به لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی دور از رقابت ها که به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است که تا کنون تکمیل شود. هفته گذشته والنسیا گفت: یک سوم از آن بازیکنان و مربیان تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از مسابقه گرفته شده بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر coronavirus گوش دادن به آخرین قسمت از چه بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>