ماموران فدرال فقط در حال ساخت پورتلند معترضان مصمم تر


Officers in camo walk down a street at night amid smoke.
فدرال افسران پاک کردن خیابان ها با گاز اشک آور و دیگر کنترل جمعیت مهمات به معترضان برای نشان دادن در برابر خشونت پلیس در خارج از Multnomah County دادگستری مرکز در پورتلند اورگان در روز شنبه.
الکس میلان تریسی/Sipa ایالات متحده آمریکا/ایسنا

هفته گذشته ویدئوها شروع به پاپ تا در توییتر نشان میدهد که چگونه معترضان در حال ای اداره در پورتلند اورگان است.

این تصاویر ایستادگی چرا که آنها خیلی متفاوت از فیلم خشونت پلیس شما را دیده اند ممکن است چند هفته به عقب در چند روز اول پس از جورج فلوید کشته شد. این نیست ویدئوها از پلیس ضد شورش برگزاری یک خط است. ماموران اجرای قانون می بینید تقریبا سکوت. چهره خود را به طور کامل پوشش داده شده است. آنها از بین بردن از وانت به سمت گروه های کوچک از پیاده و به نظر می رسد به انتخاب مردم به بازداشت در تصادفی. افسران در حال لباس پوشیدن برای نبرد و پوشیده نیست هر شناسایی اما به نظر می رسد آنها در حال کار برای دولت فدرال است.

جاناتان لوینسون یک خبرنگار در اورگان پخش عمومی و روز دوشنبه را در قسمت بعد چه من او را به راه رفتن ما از طریق آنچه اتفاق می افتد در خیابان در پورتلند در حال حاضر و نحوه ورود ماموران فدرال چیز تغییر کرده است. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: چگونه شب های بسیاری از تظاهرات وجود داشته اند که تا کنون در پورتلند?

جاناتان لوینسون: این است که به شدت مورد بحث است. به اعتقاد من “رسمی شمارش” است 51.

چرا آن را مورد بحث?

وجود دارد یک اعتراض 0 روز که من فکر می کنم نیست بسیار بزرگ است. آنچه مردم خواستار روز 1 بود این اعتراض زمانی که هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, از یک پارک در شمال شرقی پورتلند وجود دارد که در آن است می خواهم یک شب زنده داری برای مایل تمام راه را از مرکز شهر به Multnomah County دادگستری مرکز. و آن شب بود—من حدس می زنم چشمگیر است یک کلمه خوب است. آنها را به مرکز عدالت و آنها را شکست تمام پنجره جلو. وجود دارد یک آتش سوزی کوچک است که در سوابق دفتر حق را در طبقه پایین.

در ژوئن 26, رئیس جمهور امضا فرمان اجرایی برای حفاظت از مجسمه ها و بناهای تاریخی در سراسر کشور و به آدرس “جنایی خشونت است.” در پاسخ به این که منظور اجرایی DHS [وزارت امنیت داخلی] هم کشیده این نیروی پلیس و ارسال آنها را به عنوان آنجا که ما می دانیم به سیاتل دی سی Gettysburg پارک ملی در ایالت پنسیلوانیا و پورتلند. و به طوری که این نیروی کار است که در اینجا ارسال شد و ما شروع به ساخت ظاهر در اطراف ژوئیه 1. ظاهرا آنها فرستاده شد اینجا را برای محافظت از ساختمان های فدرال و مردم در داخل. و برای چند شب بود که آنچه که آنها انجام داد. و سپس جولای چهارم این یک نمایش قدرت است. آنها بیرون آمد یکهو تحت فشار قرار دادند که هر کس به دور از دادگاه و پس از آن نگه داشته و هل دادن آنها را در سراسر این پارک است که در شهرستان ملک و پس از آن نگه داشته و سوق دادن آنها دو یا سه بلوک گذشته است که, است که در تمام شهر املاک. که اولین بار بود که ما آنها را دیدم واقعا حرکت به دور از ساختمان ها و به پورتلند خیابان های شهرستان و انجام یک تابع است که ما تا به حال شده است منجر به این باور که آنها نمی خواهد انجام شود. آنها یا پاکسازی خیابان از معترضان دور از ساختمان های فدرال و یا به عنوان ما در آن آنها در حال رانندگی در اطراف و گرفتاری مردم است.

هنگامی که شما در خارج وجود دارد به عنوان یک خبرنگار آیا شما احساس می کنید امن است ؟

نه همیشه. این سلاح با استفاده از آنها بسیار بی رویه. آنها در حال شلیک گاز اشک آور. آنها شلیک تاثیر ماموریت های فلش-موی چتری. و از آن خواهد شد بسیار آسان است ، من به ضرب گلوله در پا من یک شب. خبرنگاران دیگر ضرب گلوله کشته شده است. وجود دارد یک سفارش محدود قرار داده و در پورتلند پلیس که محدود نحوه تعامل آنها با رسانه ها و ناظران حقوقی. بنابراین زمانی که آنها صادر شده و این پراکندگی سفارشات آنها دیگر مجاز به همچنین پراکنده کردن ما. وجود دارد یک تفاوت قابل توجه در راه پورتلند پلیس با ما برخورد پس از آن. که به طول انجامید حدود چهار روز قبل از اجرای قانون فدرال نشان داد. به سفارش محدود به آنها صدق نمی کند و آنها اهمیتی نمی دهند در مورد که ما که هستیم. اولین شب آنها را من برگزار شد تا اعتبار و به آنها گفت:, “I don’t give a shit” و من فشار از راه.

رانندگی در اطراف در دستگیری مردم به نظر می رسد بسیار متفاوت از نظر تاکتیکی نسبت به حرکت رو به عقب و یا در حال حرکت رو به جلو به عنوان یک واحد. شما می توانید داستان از یک زن و شوهر از معترضان به صحبت می کرد مواجه می شوند که این عوامل رانندگی در اطراف ماشین با اجسام حجم?

من فکر می کنم بهترین داستان است که ما در مورد علامت Pettibone. او و دوست شده بود پایین معترض. آن شب تا به حال واقع شده است و نسبتا آرام در تظاهرات. او گفت: موسیقی وجود دارد در پارک, مردم, بوده, رقص, در حالی که برای او در بازی Frisbee. حدود 2 یا 3 صبح او و دوستان خود را در حال راه رفتن به ماشین خود را. آنها یک بلوک و یک نیم دور و آنها را اجرا به گروه دیگری از مردم که تا به حال گفت: مراقب باشید. وجود دارد مردم در یک وانت به رانندگی در اطراف گرفتن مردم را در خیابان. Pettibone به من گفت که وحشتناک بود برای شنیدن. طبعا.

“این فقط گالوانیزه شهر و تظاهرات در حال به دست آوردن شتاب یک بار دوباره.” — جاناتان لوینسون

پس از آن چه اتفاقی می افتد ؟

آنها حدود نیم بلوک دور. تقریبا در سمت راست برنامه یک وانت می کشد تا چهار یا پنج بچه پرش از استتار. دوست خود را اجرا می کند و دور می شود. علامت Pettibone می شود برداشت. آنها را بکشید عرقچین بر چهره اش به چشم بسته او. او گفت: آنها پرتاب او را در ون. یک افسر برگزار شد اسلحه خود را بر سر او. او گفت: آنها نیست به او بگویید که آنها چه کسانی بودند و یا آنچه که قرار بود سوار در اطراف شهر برای چند دقیقه و در نهایت تخلیه او در داخل یک ساختمان است. آنها خود را جستجو ، او عکس را در یک سلول برگزاری وجود دارد که در آن آنها به عنوان خوانده شده خود را به او حقوق و خواست اگر او می خواست یک وکیل و یا اگر او می خواست به چشم پوشیدن از حقوق خود و پاسخ به چند سوال. و او گفت:, “من می خواهم یک وکیل است.” آنها پس از خاتمه مصاحبه و به زودی پس از او منتشر شد. او داده نشده هر گونه کاغذ بازی. او داده نشده هر گونه ایده اگر او متهم شده بود با هر چیزی. و آن را تا زمانی که او در سمت چپ ساختمان که او متوجه او تا به حال شده است در داخل فدرال دادگستری کل زمان.

اجازه دهید بحث در مورد این آخر هفته به دلیل بیش از آخر هفته زمانی است که این فیلم از مردم ربوده خیابان ها واقعا شروع pinging در سراسر اینترنت و شروع به گرفتن مقدار زیادی از توجه. چگونه گسترده دانش از این ماموران فدرال بودن در شهر و بازیگری واقعا گستاخی از این به نظر می رسد از آن تاثیر اعتراضات?

من صحبت کردن به برخی از روزنامه نگاران مستقل و یکی از آنها این خبرنگار پهلو Woodstock بود صحبت کردن در مورد چگونه زمانی که آنها را دیدم کسانی که فیلم آن را واقعا نمی ثبت نام چقدر بد بود چرا که آنها تا به حال شده است وجود دارد هر شب به چیزهایی که تا به حال شده است به طور پیوسته افزایش. پورتلند پلیس در زمان خاموش نام خود را در حمام و در آن بود هی این بد است. و پاسخگویی به آرامی رو سخت تر و سطح خشونت به آرامی افزایش یافته است. و پس از آن پلیس فدرال و سطح خشونت افزایش یافته و پاسخگویی درست به نظر می رسید غیر ممکن است. و بنابراین برای افرادی که بر روی زمین هنگامی که آن اتفاق افتاد و من فکر نمی کنم این میزان چقدر بد بود واقعا ثبت شده است.

تاثیر این بوده است که معترضان شده اند reinvigorated. جمعیت که به راحتی دو برابر از آنچه آنها چند هفته گذشته. بنابراین بر خلاف قصد پشت دولت فدرال ارسال افسران در اینجا به “سرکوب خشونت آمیز اراذل و اوباش” این فقط گالوانیزه شهر و تظاهرات در حال به دست آوردن شتاب یک بار دیگر.

آن را احساس می کند مانند ما در بن بست سمت راست در حال حاضر به دلیل چند روز پیش سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی چاد گرگ رفت و روباه و گفت: “من به فرماندار و شهردار و گفت: هی من می خواهم به شما کمک کند. و آنها به من گفتند که چه کمک خواهد کرد که اگر عوامل بسته بندی شده و به خانه رفت. و من قصد ندارم به اجازه دهید که اتفاق می افتد در من دیده بان” که به نظر می رسد نوع تکان دهنده به من.

آنها باید عینی وضعیت بدتر است. من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه دیگر تفسیر چه خبر است. و بله وجود دارد بن بست بین نمایندگان مجلس و دولت فدرال در اینجا. نیز وجود دارد یک کوچه بن بست بین معترضان و دولت شهرستان. در اوایل واضح و روشن وجود دارد مطالبات $50 میلیون خروج از پلیس بودجه و مجددا به جامعه. و که انجام نشد. وجود دارد برخی از سیاست سازش اما این کافی نیست. همه چیز بدتر شده پس با اجرای قانون فدرال. اما من فکر نمی کنم این شهرستان می داند چه باید بکنید یا نه. معترضان قرار نیست در هر نقطه.

گوش دادن به قسمت کامل با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست پوشیده از Spotify در Stitcher و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>