دادگاه فدرال به اتفاق آرا اعتصاب پایین مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت به پا زدن برخی از مردم از پزشکی

در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که بر خلاف دیگر نامزدهای جمهوری خواه او تا به حال هیچ تمایل به “روده” مدیکر خدمات درمانی و یا تامین اجتماعی. در عین حال تهمت به دولت اجازه داده است برخی از ایالت ها نیاز به مدیکید گیرندگان به کار و یا آماده شدن برای یک کار به منظور دریافت منافع خود را — یک حرکت است که رسم انتقاد از تهمت منتقدان. و در روز جمعه از یک دادگاه تجدید نظر فدرال زده مدیکید الزامات کار در آرکانزاس است.

تصمیم گیری ساخته شده توسط سه قاضی پنل برای ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار شد و به اتفاق آراء. و هر سه قضات موافقت کرد که مقامات بهداشتی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده است “خودسرانه و هوس باز” زمانی که آنها اجازه آرکانزاس برای راه اندازی آن مدیکید برنامه کار آرکانزاس با این نسخهها کار در سال 2018 است.

تبلیغات:

“عدم در نظر گرفتن که آیا این پروژه خواهد شد در نتیجه پوشش ضرر خودسرانه و هوس باز” پانل نوشت و اشاره کرد که در طول پنج ماه اول آرکانزاس آثار بود که در اثر بیش از 18,000 پزشکی دریافت کنندگان کاهش یافته بود که در دولت است.

اگر چه حکم به طور خاص ساخته شده است در پاسخ به آرکانزاس کار می کند, واشنگتن پست امی گلدشتاین گزارش که آن را “جلوگیری از کشورهای دیگر که مشتاق به تصویب چنین الزامات اما که برگزار شد به دلیل عدم اطمینان بیش قانونی خود را.”

یک سخنگوی مراکز مدیکر و مدیکید خدمات, زبان, به, پست, نمی گویند که آیا یا نه آن را برنامه ریزی شده به درخواست تجدید نظر سه قاضی پنل حاکم. به گفته سخنگوی “سیستم مدیریت محتوا در حال بررسی و ارزیابی نظر و تعیین گام های بعدی.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی