قاضی فدرال بلافاصله بلوک جارو تنسی ممنوعیت سقط جنین

حقوق باروری طرفداران جشن دوشنبه پس از یک قاضی فدرال مسدود تنسی, فراگیر, جدید محدودیت در سقط جنین داخل در یک ساعت از کالیفرنیا ، بیل لی امضای آنها را به قانون است.

“این مهم پیروزی برای مردم در تنسی که نمی خواهد از دست دادن دسترسی خود را به قانون اساسی حق سقط جنین” اعلام Anjali دلال ارشد کارکنان وکیل در ACLU آزادی باروری پروژه. “اما ما نمی توانیم به از دست دادن بینایی از تصویر بزرگ: که در آن زمان حکم دادگاه برای جلوگیری از این سیاستمداران از تعقیب بی رحمانه ضد سقط جنین در دستور کار وسط یک بیماری همه گیر در حال عبور از تحریم است که به طور نامتناسبی آسیب های سیاه و قهوه ای مردم است.”

تبلیغات:

“ما می خواهیم تنسی مقامات منتخب به ترک این مخرب شرم آور تلاش و بازگشت به کار آنها استخدام شده بودند برای: خدمت به موکلین خود” اضافه شده دلال.

ملی و تنسی آغوش ACLU مرکز حقوق باروری (CCR) و والدین فدراسیون آمریکا (PPFA) تا به حال ثبت با توجه به بلوک قانون پس از آن تصویب قوه مقننه ایالتی در ماه ژوئن.

PPFA رئیس جمهور و مدیر عامل الکسیس مک گیل جانسون گفت: در گروه’ بیانیه مشترک روز دوشنبه که “امروز حکم تضمین می کند که در حال حاضر مردم در تنسی می توانید از ادامه دسترسی امن و حقوقی سقط جنین در خانه خود دولت است. اما در حالی که ما می تواند لذت بردن از یک لحظه آرامش امروز ما نمی توانیم فراموش کنیم که قانونگذاران از تصویب این خطرناک ممنوعیت سقط جنین در مرده شب بدون هیچ گونه ورودی های عمومی.”

تبلیغات:

“در حالی که این کشور افزایش می یابد تا در برابر نژاد پرستی مهم است به رسمیت شناختن که این قوانین ذاتا تبعیض آمیز” او ادامه داد: تعهد PPFA را حفظ خواهد کرد مبارزه با چنین اقداماتی. “ممنوعیت سقط بخشی از یک سیستم بهداشت و درمان عمومی است که هدف مردم از رنگ را از طریق موانع به مراقبت و سیستمیک پاکسازی آزادی خود و بدن استقلال. به اندازه کافی به اندازه کافی است. ممنوعیت سقط جنین غیر قانونی است, توقف کامل است.”

قاضی منطقه William L. کمپبل در دوشنبه مسلم (pdf) سفارش محدود برای جلوگیری از قانون در حالی که این چالش به آن را قبل از دادگاه.

“شاکیان نشان داده اند آنها را رنج می برند فوری و جبران ناپذیر و صدمه و آسیب از دست دادن یا آسیب اگر تاکیدی رهایی است نه اعطا دستور مقدماتی, دستور جلسه” کمپبل نوشت. “قانون بلافاصله تاثیر بیماران به دنبال سقط جنین و تحمیل جنایی تحریم ها بر سقط جنین ارائه دهندگان. در این زمان حساس به طبیعت از این روش همچنین وزن آن به نفع تاکیدی امداد در انتظار یک دستور مقدماتی شنوایی.”

تبلیغات:

نشویل مبتنی بر Tennessean توضیح داد که علاوه بر منع سقط جنین پس از یک جنین ضربان قلب تشخیص داده می شود—به عنوان اوایل به عنوان شش هفته—قانون ممنوعیت این روش:

  • اگر دکتر می داند که این زن است که به دنبال سقط جنین به دلیل کودک جنسیت یا نژاد;
  • اگر دکتر می داند که این زن است که به دنبال سقط جنین با توجه به تشخیص سندرم داون; و
  • برای نوجوانان در بازداشت اداره خدمات کودکان از جمله از بین بردن کنونی گزینه ای برای درخواست یک قاضی برای اجازه.

این قانون همچنین باعث می شود آن را یک کلاس C جنایت برای یک پزشک برای انجام سقط جنین تحت هر یک از آن شرایط Tennessean اشاره کرد. آن نیاز به پزشکان برای تعیین و به اطلاع بیمار از سن حاملگی جنین اجازه می دهد بیمار به شنیدن ضربان قلب جنين انجام سونوگرافی و نمایش تصاویر به بیمار و توضیح موقعیت جنین و همچنین ابعاد آن و قابل رویت بدن.

تبلیغات:

وجود دارد در حال حاضر چند کشور دیگر در سطح محدودیت در سقط جنین در ایالت تنسی. با توجه به Guttmacher موسسه دولت محدودیت شامل بیماران مجبور به تحمل دولت به کارگردانی مشاوره و سپس صبر کنید تا 48 ساعت قبل از سقط جنین ارائه شده است و محرومیت پزشکان از ارائه دارو سقط جنین از طریق پزشکی از راه دور. این روش همچنین می توان ممنوع ایالت اگر Roe v. Wade لغو شد.

کمپبل دوشنبه نظم در آمد که در ایالات متحده باقی می ماند جهانی نقطه داغ برای این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 3.3 میلیون تایید Covid-19 موارد و 134,500 مرگ و میر در سراسر کشور. برخی از نمایندگان گروه های حقوق بشر به چالش کشیدن قانون اساسی از تنسی در حال حاضر مسدود قانون قرار داده و اندازه گیری و قضاوت را در این زمینه در حال انجام Covid-19 بحران است.

CRR ارشد, کارکنان, وکیل, جسیکا Sklarsky را متهم کرد که “این نامعقول است که در وسط یک بحران بهداشت عمومی و ملی حساب و نژادپرستی نظاممند—قانونگذاران در حال تمرکز بر تلاش برای از بین بردن دسترسی به سقط جنین است.”

تبلیغات:

“سقط جنین ضروری است خدمات بهداشتی و این قانون به وضوح نقض حقوق اساسی بیماران و نامتناسب مضرات جوامع رنگ” Sklarsky گفت. “تنسی باید توقف حمله به باروری بهداشت و درمان و به جای کار برای اجرای سیاست های است که کمک خواهد کرد که جوامع به حاشیه رانده شده. این قانون دقیقا مخالف است.”

ACLU of Tennessee, مدیر اجرایی, Hedy واینبرگ موافقت کرد و گفت که “به ویژه در میان بهداشت جهانی بحران قانونگذاران باید بدانند که ادامه حملات در دسترسی به سقط جنین به خصوص مضر هستند به کسانی که تلاش مالی و کسانی که در حال حاضر صورت قابل توجهی موانع بهداشت و درمان—از جمله مردم رنگ و کسانی که زندگی در مناطق روستایی است.”

به طور گسترده تر واینبرگ افزود: “از آن زمان گذشته برای سیاستمداران در کشور ما دریافت این پیام است که آنها نمی تواند قرار دادن خود را در شخص دیگری شخصی و خصوصی تصمیم به پایان دادن به بارداری خود را.”

تبلیغات:

لی در میان فرمانداران جمهوریخواه که در اوایل این سال تلاش برای جلوگیری از دسترسی به سقط جنین در طول همه گیر توسط آن اعلام غیرضروری روش اما او در تلاش بود خنثی توسط یک حاکم از 6 مدار دادگاه تجدید نظر در اواخر ماه مارس—با تشکر واصل طرح دعوی در دادگاه توسط همان گروه های حمایت از به چالش کشیدن دولت محدودیت هایی که به طور موقت مسدود دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>