قاضی فدرال اعتصاب پایین مغلوب ساختن پیشی جستن حکومت خاموش کردن آمریکای مرکزی و پناهجویان


A migrant carrying a toddler stands in front of the border wall that divides New Mexico, United States, with Ciudad Juarez, state of Chihuahua, Mexico.
یک مهاجر حمل یک کودک نو پا می ایستد در مقابل مرز دیوار که تقسیم New Mexico, ایالات متحده آمریکا با سیوداد خوارز, ایالت چیئوائوا, مکزیک.
HERIKA مارتینز/گتی ایماژ

یک قاضی فدرال زده اواخر سه شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های مهاجرتی که مجاز مهاجران آمریکای مرکزی از درخواست پناهندگی به محض ورود در ایالات متحده آمریکا در مرز جنوبی حاکم دولت فراهم نیست کافی توجیه برای تغییر در سیاست ژوئیه گذشته. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر مرز سیاست کاخ سفید به طور موثر محروم پناهجویان از حتی تقاضا برای حفاظت در مرز ایالات متحده اگر آنها تا به حال برای اولین بار برای درخواست پناهندگی در کشور آنها سفر از طریق برای رسیدن به ایالات متحده تغییر ناگهانی در نظر گرفته شده بود به طور چشمگیری محدود کردن تعداد مهاجران در آینده به ایالات متحده آمریکا; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال کرد که مهاجران آمریکای مرکزی بودند با استفاده از قوانین پناهندگی به زندگی و کار در ایالات متحده در حالی که در مورد آنها بود که مورد بررسی قرار گرفت.

ایالات متحده منطقه قاضی تیموتی کلی مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب داشت که دولت را در اجرای به اصطلاح “کشور سوم قانون پناهندگی” غیرقانونی کنار اداری روش عمل می کنند که نیاز دولت به اطلاع شهروندان آمریکایی از تغییرات و به آنها زمان کافی و فرصت برای پاسخ به یک تغییر دهید. “وجود دارد بسیاری از شرایطی که در آن دادگاه مناسب به تاخیر امنیت ملی قضاوت اجرایی” کلی نوشت در نظر او. “اما تعیین محدوده یک APA استثنا است و نه یکی از آنها.”

مورد علیه دولت آورده شده توسط گروه های غیر انتفاعی به نمایندگی از مهاجران و پناه جویان استدلال کرد که برگ برنده دولت سیاست مشخص و قابل توجهی و بی جا به تغییر قانون مهاجرت و ملیت های قدیمی دهه فدرال قانون تصویب شده توسط کنگره است که کمک های مالی تقریبا هر کسی ورود در خاک ایالات متحده آمریکا این حق را به حداقل درخواست برای پناهندگی. در زمان تغییر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده اساسا هیچ توجیهی برای این تغییر ناگهانی دیگر می گویند اگر دولت abided عادی دوره نظر عمومی به عنوان مورد نیاز توسط روش اداری عمل می کنند این امر منجر به افزایش مهاجران قبل از تغییر رفت به محل.

در 52-صفحه نظر کلی در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت زمینه استدلال flimsily و گیلاس برداشت از یک مقاله روزنامه. “این مقاله کمی اگر هر چیزی به حمایت از متهمان پیش بینی که انجام اطلاع و نظر rulemaking می توانست منجر به یک نمایشی فوری افزایش متقاضیان پناهندگی در مرز” کلی نوشت. “و مقالات دیگر از اداری پرونده که متهمان استناد یا پشتیبانی نمی کند و یا حتی تضعیف را پیش بینی چنین افزایش است.”

“پناهندگی براده تقریبا چهار برابر شده بین 2014 و 2019” با توجه به واشنگتن پست “و کمتر از 20 درصد از آمریکای مرکزی متقاضیان غالب در دادگاه مهاجرت.” تگزاس مبتنی بر پناهنده و مهاجر مرکز آموزش و خدمات حقوقی (RAICES) مورد ستایش قرار داد حاکم در یک صدای جیر جیر: “مغلوب ساختن پیشی جستن admin سوم کشور, حمل و نقل بان – محرومیت پناهندگی برای عبور از طریق یک 3rd کشور – فقط از پرتاب موثر بلافاصله. یک پیروزی بزرگ برای پناهجویان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>