فدرال قضات بلوک تگزاس و اوهایو Coronavirus ممنوعیت سقط


Texas Governor Greg Abbott displays COVID-19 test collection vials as he addresses the media during a press conference held at Arlington Emergency Management on March 18, 2020 in Arlington, Texas.

گرگ ابوت می داند که خوب بهانه هنگامی که او می بیند.

تام پنینگتون/گتی ایماژ

وجود اخبار بد در دوشنبه متحده در تلاش برای استفاده از coronavirus همه گیر به توقف سقط جنین: دو قضات فدرال حکم داد که pretextual بهانه ها فقط بهانه. درمانگاه در اوهایو و تگزاس باز باقی خواهد ماند حداقل برای زمان حال. به عنوان همکار من کریستینا Cauterucci گزارش هفته گذشته فرمانداران جمهوریخواه در هر دو اوهایو و تگزاس تلاش فرصت طلبانه به توقف سقط جنین در کشورهای خود را با این ادعا که این روش نه ضروری است و دولت ها باید تغییر مسیر تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک و دستکش و دور از درمانگاه به طوری که آنها بهتر می تواند خدمت به کروناویروس مبتلا ، البته زنان در واقع نیاز به خدمات سقط جنین و حتی بیشتر در طول این بحران درمانگاه استفاده نمی بسیاری از ضروری پزشکی تجهیزات لازم برای مبارزه با ویروس و اکثر سقط جنین ها حساس به زمان روش های است که نمی تواند به طور نامحدود به تعویق افتاد.

تگزاس و اوهایو نیست به تنهایی ، آیووا سی سی پی و آلاباما و اوکلاهما به حال همه به تازگی نقل مکان کرد به حالت تعلیق در دسترسی به سقط جنین با استفاده از همین بهانه ها. تگزاس راهنمایی بود که به خصوص شدیدی را اعمال می شود به “هر نوع سقط جنین است که از نظر پزشکی لازم است برای حفظ زندگی مادر” و نقض خواهد شامل 1000 دلار جریمه یا تا 180 روز در زندان بود. در ضمن اوهایو معاون دادستان کل جاناتان Fulkerson حال ارسال نامه به یک تعداد انگشت شماری از درمانگاه سقط جنین متهم آنها را نقض اوهایو اما این کلینیک ها تا به حال پاسخ داد که آنها در انطباق و ادامه داد: برای انجام روش.

روز دوشنبه یک ائتلاف که شامل برنامه ریزی والدین آیتالله سیستانی و مرکز حقوق باروری آورده چالش ها در, آلاباما, آیووا, اوهایو و اوکلاهما به دنبال توقف coronavirus ممنوعیت سقط. هفته گذشته والدین و مرکز حقوق باروری شکایت کرد تگزاس.

دو تا از این لباس در حال حاضر سود سهام پرداخت می شود. روز دوشنبه ایالات متحده در منطقه قاضی لی Yeakel برداشته تگزاس محدودیت در سقط جنین فقط چند ساعت قبل از ارشد ایالات متحده در منطقه قاضی مایکل بارت همواره اوهایو مقامات از اجرای ممنوعیت خود را. در نظر او قاضی Yeakel یک جورج دبلیو بوش منصوب یافت که تگزاس’ تلاش برای تعطیل کردن سقط جنین می شود “آسیب های جبران ناپذیر” به کلینیک سقط جنین و بیماران خود را و استراحت تصمیم خود را در قانون اساسی حق فسخ بارداری: “در مورد حق زن قبل از جنين-زنده بودن سقط جنین دیوان عالی کشور به وضوح صحبت کرده است. می تواند وجود دارد هیچ ممنوعیت آشکار در چنین روش” Yeakel نوشت. “این دادگاه نمی خواهد حدس و گمان در مورد اینکه آیا دیوان عالی کشور شامل یک سکوت ‘به جز-در-یک-ملی-اورژانس بند’ در نوشته قبلی در مورد این مسئله.” Yeakel اضافه شده است که:

مزایای محدود پتانسیل کاهش در استفاده از برخی از تجهیزات حفاظت فردی توسط ارائه دهندگان خدمات سقط جنین است به هرحال آسیب از بین بردن دسترسی به سقط جنین در میان یک بیماری همه گیر است که باعث افزایش خطرات ناشی از ادامه حاملگی های ناخواسته و همچنین خطرات ناشی از سفر به کشورهای دیگر در جستجوی زمان حساس به مراقبت های پزشکی.

قاضی بارت نیز یک بوش منصوب ساخته شده است قابل ملاحظه ای مشابه پیدا کردن و نوشتن:

این قانون به خوبی حل و فصل است که زنان دارای اساسی قانون اساسی حق دسترسی به سقط جنین. اگر یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی تعیین می کند, در مورد پایه و اساس است که روش جراحی پزشکی نشان داد و نمی توان با تاخیر بر اساس زمان بندی از پیش زنده ماندن و یا شرایط پزشکی دیگر گفت: روش تلقی می شود از نظر قانونی ضروری برای حفظ حق زن در قانون اساسی محافظت شده دسترسی به سقط جنین.

بارت در بر داشت که اجرای اوهایو بخشنامه را ایجاد “قابل توجهی مانع در مسیر از بیماران به دنبال قبل از زنده بودن سقط جنین در نتیجه باعث ایجاد یک بار بی در دسترسی به سقط جنین.”

قضات نظارت باقی مانده دولت چالش خواهد شد و قانون به زودی به اندازه کافی اما برای لحظه ای آن را دلگرم کننده برای یادگیری است که فدرال قوه قضائیه از جمله قاضی منصوب جمهوری خواهان به نظر نمی رسد مایل به سقوط طعمه به اسطوره خطرناک است که نگه می دارد که ملی شرایط اضطراری تعریف بهانه ای برای اپورتونيست برای جلوگیری از تصادفی آزادی های اساسی به سادگی به این دلیل که کلمه “اورژانس” مستقر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>