فدرال زندانها در حال مبارزه با کروناویروس با انتشار و قرنطینه اما که ممکن است به اندازه کافی

اداره زندانها (BOP) اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد که با توجه به Covid-19 نگرانی همه کسانی که محبوس در فدرال امکانات را تحت قرنطینه برای بعد از 14 روز.

دستورالعمل آمده به عنوان یک تعداد زیادی از تشکلات مردم و کارمندان زندان آغاز کرده اند تست مثبت و نمایش علائم نشان دهنده این رمان coronavirus و نشان BOP را آخرین تلاش برای کاهش نرخ انتقال در فدرال امکانات.

اما در حالی که راهنمایی های جدید است که قطعا بهتر از در نظر گرفتن هیچ اقدام منتقدان سیاست استدلال می کنند وجود دارد راه های بهتر برای جلوگیری از زندان-بر اساس coronavirus موارد: یعنی بهبود بهداشت و رفت و آمد و جملات به کاهش تعداد از مردم در زندان است.

در حالی که همه 146,000 فدرال تشکلات مردم خواهد بود محدود به سلول های خود را برای دو هفته BOP گفت: آنها اجازه خواهد داشت به جمعی در مناطق محدود و تا آنجا که ممکن است به لحاظ اجتماعی از راه دور — پایه ای برای خوردن, انجام, لباسشویی, استحمام, دسترسی به اینترنت و استفاده از تلفن. تشکلات مردم نیز هنوز عادی دسترسی به آموزش و خدمات بهداشت روان. جدید زندان واردان کاهش خواهد یافت و در طول دوره قرنطینه.

فدرال زندانها در حال حاضر شروع به دیدن تایید Covid-19 موارد است. برای اولین بار بود که در ماه مارس اعلام کرد 21 — از آن زمان اضافی 28 زندانی مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس و 30 زندان فدرال کارکنان را تایید کرده اند موارد است.

به عنوان مورد با جمعیت زیادی در آن روشن نیست که چگونه بسیاری از موارد در واقع دارد. و این واقعیت همراه با این واقعیت است که شرایط در زندانها به طور کلی شلوغ و دسترسی به بهداشت اقدامات مقامات بهداشت عمومی را برای حمایت وجود ندارد و باعث می شود زندان جمعیت به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.

ویلیام آبجو جونیور پدر از خدمت یک جمله در یک مرکز در ویرجینیا نیویورک تایمز گفت او به خصوص در مورد شستن دست در خواب و تسهیلات.

“حتی به عنوان یک بازدید کننده” Brewer گفت: “اگر شما می خواهید برای شستن دست های خود را به شما کردم به راه رفتن و رفتن به ساختمان دیگری به آن را انجام دهد.”

یک نماینده اتحادیه است که نشان دهنده زندان فدرال کارکنان به رویترز گفت اعضای خود نا امید شده بودند BOP را رد کرده است درخواست برای ماسک برای نگهبانان زندان.

این شرایط منتقدان از اداره سیاست جدید این استدلال که آن را به اندازه کافی دور: که محدود به سلول ها کمک خواهد کرد که محدود کردن قرار گرفتن در معرض تا حدودی اما که آن را در حل مسائل اساسی از نگهبانان بودن منابع بالقوه جامعه گسترش و نه آدرس بهداشت و نگرانی است.

“نگه داشتن مردم در سلول های خود را برای 14 روز متوالی است همان چیزی که آن دسته از ما در جای دیگر می رویم از طریق” کریس Geidner از عدالت مشارکتی توییتی چهارشنبه. “بسیاری از ما یک عرضه و صابون بهداشتی حمام و سرویس بهداشتی در اتاق های جداگانه از جایی که ما می خوریم برای شروع است.”

در پاسخ به انتقاد مانند Geidner را وزارت دادگستری و مقامات گفته اند که آنها برنامه شروع به انتشار سالمند و بیمار زندانیان.

“وجود دارد نگرانی های خاص در این نهادی تنظیم می باشد. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما موسسات تبدیل نمی ظروف پتری و آن را به سرعت در حال گسترش از طریق یک نهاد خاص,” دادستان کل آمریکا ویلیام Barr گفت: پنج شنبه. “ما باید این پروتکل طراحی شده اند که برای جلوگیری از که و ما با استفاده از تمام ابزار ما برای محافظت از زندانیان.”

در یک یادداشت به BOP بر کارگردانی مسئولین اداره برای شناسایی “در خطر زندانیان که غیر خشونت آمیز و مطرح, حداقل, احتمال تکرار جرم سال و کسانی که ممکن است امن تر در خدمت جملات خود را در خانه حبس.”

مانند BOP را به سیاست جدید این بار طرح نیز به شدت نقد توسط عدالت کیفری طرفداران مانند کسانی که در مارشال پروژه. آنها استدلال می کنند بخش بزرگی از زندان فدرال جمعیت خواهد بود از مطالعه حذف شدند نظر برای صفحه اصلی از آزادی به دلیل طرح میله هر کسی محکوم به جرم و جنایت خشونت آمیز از شرکت در این برنامه — و از آنجا که سیستم BOP استفاده خواهد به داوری خطر (یک الگوریتم به نام الگوی) است که به شدت مغرضانه نسبت به افراد سفید, با توجه به DOJ نقد و بررسی.

در حالی که اکثریت از زندان فدرال جمعیت — 58.6 درصد — سفید بود که از مارس سال 2020 حتی بزرگتر سهم 83.3 درصد بود زندانی جرایم است که آنها را فاقد شرایط لازم برای خانه آزادی از جمله مواد مخدر به اتهام جرائم جنسی و دیگر جرایم خشونت آمیز. و طرفداران توجه داشته باشید که اکثر کسانی که محکوم این جنایات هستند و مردم از رنگ به عنوان کسانی که محکوم به مهاجرت جنایات یک گروه است که باعث می شود تا 5.9 درصد از زندان فدرال جمعیت و یکی نیز فاقد شرایط لازم برای خانه و انتشار است.

آنها استدلال می کنند فقط تعداد کمی از یقه سفید جنایتکاران — گروهی عمدتا متشکل از سفید تشکلات مردم — منتشر خواهد شد. آن را به طور همزمان آشکار است بزرگتر نابرابری در سیستم قضایی و به معنی جمعیت فدرال زندانیان بعید است به کاهش در هر راه توسط Barr سفارش.

همچنین در مسئله واقعیت این است که DOJ و BOP نمی صلاحیت بیش از این زندانها که در آن اکثریت قریب به اتفاق ایالات متحده آمریکا 2.3 میلیون زندانی مردم قرار دارد. شهرها و ایالات متحده تا حد زیادی شده است از چپ به دستگاه های خود را در تعیین نحوه تنظیم, زندان, سیاست در واکنش به کروناویروس بحران و نورد طرح در یک سرعت.

برخی از دولت های محلی و مقامات نهاد سیاست شبیه به Barr. شهر نیویورک در پاسخ به یک رشد موجی از Covid-19 نفر در آن زندان سیستم با آزاد 900 زندانی مردم تا کنون — همه متهم به جرایم غیر خشونت آمیز. حداقل 132 نفر زندانی در این شهر زندان و 104 کارکنان زندان را آزمایش مثبت برای ویروس — تعداد نیویورک زندانی مردم گفته اند که آنها از ترس می تواند رشد کند و حتی با این شهر تلاش برای متوقف کردن گسترش.

جاهای دیگر هنوز به وزن اولیه انتشار برنامه های. مثلا زیر موارد مثبت در خود زندان سیستم های کارولینای شمالی و گرجستان در حال بررسی اولیه انتشار طرح ها و نهاد قصد دارد برای کاهش قرار گرفتن در معرض خطر کارولینای شمالی سازماندهی یک قرنطینه شبیه به BOP است.

این دولت قرنطينه همان مسائل به عنوان BOP و به طور مشابه در اوایل انتشار برنامه های تضمین شده نیست به کاهش تعداد جمعیت به اندازه کافی برای اطمینان از تشکلات مردم و کارکنان زندان هستند قادر به اجتماعی فاصله در شیوه توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

بنابراین در حالی که آنها — و سیاست های جدید فدرال — قطعا کمک خواهد کرد تعدادی از زندانی حد خود را در معرض خطر آن روشن نیست و آنها آدرس فراگیر موضوع کاهش جمعیت زندان در یک گسترده موثر است. Barr معتقد است “بسیاری از زندانیان در امان خواهند بود در BOP امکانات که در آن جمعیت کنترل شده است و دسترسی به پزشکان و مراقبت های پزشکی”, اما نه همه تشکلات مردم به توافق برسند.

استیون جونز است که در خدمت یک جمله در یک زندان فدرال در کلرادو به رویترز گفت: “اگر این ویروس می شود در اینجا و ما همه در انتظار آن را به ما محکوم به فنا هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>