فدرال اکسپرس: تغییر واشنگتن تیم NFL نام یا ما خودمان


A view of FedExField
FedExField دیده می شود در روز سه شنبه در Landover مریلند.
درو Angerer/گتی ایماژ

پس از سال ها از خشم و اعتراض به حق رای دادن نام این شرکت حمل و نقل فدرال اکسپرس از تمام چیزهایی که به نظر می رسد به شکستن پشت شتر در نهایت از طریق شکستن و باعث واشنگتن NFL تیم خود برای تغییر نام تیم ها و آرم. هفته گذشته این شرکت گفته است: “درخواست” که مالک تیم دانیل اسنایدر کسی که با این شرکت انجام کسب و کار برای دو دهه تغییر نام از حق رای دادن چه به طور گسترده ای به عنوان یک لکه دار کردن. شرکت ضامن درخواست طنین انداز نه تنها به خاطر تیم است در FedExField از سال 1999 به عنوان بخشی از 27 سال-$205 میلیون نامگذاری-حقوق ایران اما از آنجا که فدرال اکسپرس بنیانگذار فردریک اسمیت نیز یک اقلیت صاحب این تیم است. پس از سال ها از stonewalling, اسنایدر به توافق رسیدند تقریبا بلافاصله به یک “بررسی دقیق” از نام تیم یک امتیازی که ساخته شده را تغییر دهید به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. چه چیزی تغییر کرده است ؟ واشنگتن پست گزارش فدرال اکسپرس در واقع رفت و فراتر از یک شرکت “درخواست” برای تغییر نام و صدور اولتیماتوم به اشنايدر متعهد به حذف نام خود از این تیم در ورزشگاه اگر نام و لوگوی نیست, تغییر در پایان آینده 2020 فصل است.

فدرال اکسپرس صادر شده آن تهدید در جولای 2 از طریق دو صفحه نامه از آن مشاور عمومی با توجه به این پست که گفت: نام تیم مطرح اعتباری تهدید به فورچون 100 شرکت و زد مقابله با آن ارزش شرکت. پست گزارش داد در یک بازنویسی نسخه از این نامه:

به عنوان بازنویسی توسط فرد آشنا با آن محتوای فدرال اکسپرس نامه ای اشاره کرد که این شرکت تاسیس شد در یک “نفر اول فلسفه” و در آغوش گرفت و تمرین تنوع و شمول است. به این ترتیب توضیح داد: این شرکت موظف است به آن سهامداران اعضای تیم و مشتریان خود را به اطمینان حاصل شود که آن ارزش شرکت به اشتراک گذاشته شد توسط آن شرکای کسب و کار. این نامه نشان داد که وابستگی با [تیم] نام اصل خدشه همه باعث می شود که فدرال اکسپرس مشتریان احساس مطلوب نسبت به شرکت و خوب در مورد استفاده از خدمات آن است. به عنوان یک نتیجه نامه ای خدمت کرده متوجه شده است که این شرکت خواهد حذف همه علامت های از زمینه در پایان سال 2020 فصل (دو دهه به 27 سال نامگذاری-حقوق معامله) مگر اینکه به نام تغییر کرده است. نامه بسته با این امید که تغییر نام کمک خواهد کرد که ایجاد یک مثبت بیشتر درک عمومی از تیم بازگرداندن این تیم شهرت و کاهش این شرکت نگرانی.

فدرال اکسپرس حرکت بود علنا پشتیبانی شده توسط Pepsi, Nike, و بانک مرکزی آمریکا سه قابل توجه حامیان مالی شرکت ها از این تیم است. روز بعد Smith, فدرال اکسپرس بنیانگذار و دو نفر دیگر از سهامداران اقلیت در این تیم گفت: آنها به دنبال فروش سهام خود را که به مبلغ 40 درصد از این باشگاه است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش سیاسی, مشترک, سیاسی Gabfest در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>