فدرال پروب کاخ سفید-ارتباط پزشک پس از اشتباه ایمیل به سابق مولر دادستان: گزارش

دادستان فدرال در حال کاوش ارتباطات از یک پزشک است که ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن-تبلیغ ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین بعد از دیپلم از رئیس جمهور که مورد بررسی قرار گرفت توسط رابرت مولر به طور تصادفی ایمیل یکی از خاص سابق مشاور را دادستان با توجه به واشنگتن پست.

دادستان به دنبال ارتباطات ولادیمیر “Zav” Zelenko, دکتر, ترویج شده توسط Fox News میزبان Sean Hannity که در مورد اثبات نشده ضد مالاریا دارو به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus با کاخ سفید است. کاوشگر زمانی شروع شد که جروم Corsi یک نظریه پرداز توطئه بود که نزدیک به دیرین تهمت کاردانی راجر سنگ اقدام به ایمیل Zelenko اما به طور تصادفی نوشت: به سابق مولر دادستان هارون Zelinsky با توجه به گزارش.

تبلیغات:

Corsi گفت: پست که Zelinsky در پاسخ به ایمیل با تماس با خود را وکیل و درخواست همه ارتباطات خود با Zelenko. Corsi, که گفت که او مشغول به کار بود با Zelenko در یک وب سایت خواهد بود که اتصال مردم با پزشکان متعهد به همکاری با درخواست.

Zelinsky در حال حاضر در حال بررسی coronavirus مربوط به جنایات در مریلند به عنوان بخشی از دادستان کل ویلیام بر تلاش برای پاسخ به کلاهبرداران و قیمت-gougers بهره گیری از بحران بهداشت و درمان. گرگوری Rigano یک وکیل کار با Zelenko گفت: پست است که آنها هر گونه تماس با مقامات و نه آنها از هر گونه آگاه نمي شود.

“این چیزی است که من با آن آشنا” Rigano گفت. “ما فقط صرفه جویی در زندگی مردم است که باید coronavirus و خلاص شدن از شر این ویروس از امریکا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

تبلیغات:

Corsi در یک ویدیو یوتیوب نشان داد که ایمیل او به طور تصادفی فرستاده شده که ادعا کرد که Zelenko بود “FDA تایید تصادفی آزمون HCQ جریان” یک مرجع به هیدروکسی کلروکین.

هر چند تهمت و برخی از ایسنا میزبان و مهمان را ترویج مواد مخدر یک مطالعه در نیویورک و یک مطالعه در جانبازان بیمارستان ها راه ندارد و شواهد نشان می دهد که این دارو موثر بوده و در درمان coronavirus بیماران. غذا و داروی آمریکا هشدار داد “جدی مشکلات ریتم قلب” مربوط به مواد مخدر در هفته گذشته.

Corsi گفت Zelinsky را تایید آزمایشات بالینی مربوط به Zelenko. پس از یادگیری در مورد Zelinsky علاقه Corsi گفت: دکتر پیشنهاد محاکمه شده اند ممکن است مورد تایید داخلی بیمارستان پانل — و نه FDA.

تبلیغات:

“من با اشاره به Zelenko, ‘اما آن را به عنوان ثبت نام FDA تست و شما نمی توانید می گویند آن است'” Corsi گفت: در این ویدئو.

Corsi گفت که او “هیچ مشکلی” و “Zelenko ساخته شده است یک اشتباه است.”

“او هیچ مورد او گفت:” با اشاره به Zelinsky. “و ما را به پیروی از تمام قوانین است.”

تبلیغات:

Corsi که مورد بررسی قرار گرفت توسط مولر تیم خود را بیش از آيات مربوط به ویکی لیکس هر چند متهم گفت: در پادکست خود را که به اعتقاد او Zelinsky علاقه در این موضوع یک مثال از دولت “اهریمنی” مواد مخدر است.

“من بسیار نگران دخالت دولت در اینجا ما آزادی,” او گفت:. “من دولت اهریمنی پزشکی . . . این هیدروکسی کلروکین شده است که حدود 70 سال است و به طور کامل مورد تایید FDA برای بیماری های مختلف.”

Zelenko است در مورد مواد مخدر با کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و دیگر مقامات با توجه به پست و به طور منظم صحبت می کند به تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی.

تبلیغات:

“او بسیار هوشمند دکتر” جولیانی گفت: خروجی. “من دیده ام یک تجزیه و تحلیل از دکتر Zelenko بیمار در لیست. وجود دارد هزاران نفر از مردم که توسط آن کمک کرده.”

Zelenko به نظر می رسد یکشنبه بر Corsi پادکست جایی که او به شدت انتقاد کرد در Dr. Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در کشور برای ترغیب احتیاط با هیدروکسی کلروکین.

“تاریخ ثابت خواهد کرد که من راست” Zelenko گفت. “تفاوت بین من و دکتر Fauci است که تنها در حدود 100,000 مردم مرده.”

تبلیغات:

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی سعی کردم به پمپ ترمز اعتیاد به مواد مخدره در اطراف مواد مخدر در مصاحبه با فاکس نیوز در ماه گذشته.

“ما هنوز هم نیاز به انجام قطعی مطالعات برای تعیین اینکه آیا هر گونه مداخله — و نه فقط این یکی واقعا بی خطر و موثر” Fauci گفت: در آن زمان. “اما زمانی که شما لازم نیست که اطلاعات آن قابل درک است که چرا مردم ممکن است بخواهید به چیزی به هر حال حتی با کوچکترین اشاره از موثر بودن.”

Corsi بهترین و شناخته شده برای هل دادن اوباما birther تئوری توطئه که در این پست اشاره شد “یک موضوع که بیش از او در پیوند با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از مشهور مغول فرار رئیس جمهور است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>