احساس تنهایی ؟ USC است “مدیر متعلق” توضیح می دهد که چگونه برای پیدا کردن دوستان و احساس بهتر

Coronavirus مجبور است بسیاری از ما به نامحدود دولت از انزوای اجتماعی. هیچ بیشتر در جمع های خانوادگی brunches شام و به همین ترتیب تا زمانی که آن را بی خطر را نزدیک تر از شش فوت جدا از یکدیگر دوباره. در حالی که فاصله فیزیکی بسیار مهم است برای محافظت از سلامت جسمی ما وجود دارد قطعا پیامدهای برای سلامت روان ما. به عنوان هفته کشیدن در بسیاری از انسان ها مستعد به احساس تنهایی حتی اگر ما نمی توان در محل به تنهایی.

اما حتی قبل از همه گیر بسیاری از آمریکایی ها بودند ، با توجه به یک سال 2018 Cigna گزارش حدود نیمی از آمریکایی ها احساس تنهایی و یا برخی از زمان. به تازگی تنهایی به تصویر کشیده شده است به عنوان یک بیماری همه گیر است و قطعا یک نگرانی شده است در میان متخصصان بهداشت روانی در طول این بیماری همه گیر.

تبلیغات:

گربه مور مدیر متعلق در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی می آموزد محبوب کلاس در مورد چگونگی ایجاد روابط معنی دار. و مور است, مشاوره برای همه, تجربه, تنهایی, است که آن را کاملا طبیعی است. “این واقعا برای من مهم است که ما نمی فکر می کنم از تنهایی به عنوان یک بیماری همه گیر زیرا که زبان باعث می شود ما احساس مانند آن را به یک بیماری و مانند مشکلی وجود دارد و آن است که مسری” مور گفت: سالن در یک مصاحبه. “و نه از کسانی که درست هستند.”

ما نشستیم با مور — البته — برای بحث بیشتر در مورد آنچه تنهایی معنی در coronavirus سن او چگونه مردم می آموزد که چگونه برای اتصال و چه توصیه او برای کسانی که احساس فوق العاده تنهایی.

برای اولین بار چگونه شما تبدیل به “مدیر متعلق” در USC?

تبلیغات:

شما می خواهید ،

بله, من می خواهم داستان.

بنابراین یکی می شود مدیر با صرف 24 سال از عمر خود را در تنهایی مزمن تلاش هر راه ممکن برای اتصال و دوستان و سپس مفتضحانه شکست و یادگیری همه از راه های آن کار نمی کند برای اتصال. که زندگی من برای اولین بار در 24 سال و من تلاش فوق العاده برای اتصال در مدرسه در محله من آن را یک مبارزه برای من و احتمالا یک منبع بسیاری از تروما به عنوان به خوبی. آن نیست تا زمانی که من به دانشگاه رفت و در USC جالب اینجاست که من شروع به مطالعه شرایط را برای جامعه و نحوه ارتباط و آنچه ممکن است برای زندگی بشر در حالی که داشتن صفر دوستان است.

تبلیغات:

این بود تا من 28, وقتی که من باردار شد با پسرم و شروع به رفتن به کافی شاپ ها در لا که شروع کردم برای اولین بار در زندگی من بود قادر به تماس با چشم و ایجاد روابط. و پس از آن یک روند بسیار طولانی برای من است. حتی زمانی که من تا به حال پسر من آن زمان من سال و ماه که در همان فضای نشسته وجود دارد به مردم اجازه نشستن در کنار من و من سدوف زمانی جهت یادگیری در کنار پسر من چگونه بود اجتماعی — چگونه برای گوش دادن و چگونه به پرسش و چگونه در مورد مراقبت از مردم و اجازه دهید آنها را در مورد مراقبت از من.

وای که خیلی شجاع از شما.

تبلیغات:

چه شروع به اتفاق می افتد این است که مردم از هر قدم از زندگی, rockstars مردم تجربه بی خانمانی, وکلا و پرستاران فقط تمام محله خواهد بود که در آینده از طریق کافی نت و از طریق این اعمال کوچک در حال حاضر به طور منظم و آشنا شدن مردم به آرامی در طول زمان این جامعه شگفت انگیز در حال شكلگيري است. در زمان پسر من یک یا دو او نورد واگن خود در اطراف کافه و وجود دارد خواهد بود یک خط از افراد در جدول ما در حال انتظار برای نشستن به مدت سه دقیقه در حالی که قهوه دم فقط به سه دقیقه برای کسی که برای گوش دادن به آنها و مراقبت در مورد آنها. این جامعه شروع به ریختن از کافه به خانواده مانند روابط و همکاری های, و آن را در زمان بیش از سایر کافه ها و رستوران ها و دیگر گروه ها در حال شكلگيري از این.

یکی از دوستان من در USC باد از این اتفاق می افتد و به این کافه برای پیدا کردن چی بود چرا که یکی از چیزهایی که آنها متوجه می شوند در میان دانشجویان در پردیس در میان Gen Z, بود, تنهایی, بحران. همه از این مشکلات روحی و روانی دانش آموزان حذف شد, به این مشکل شایع تنهایی. به طوری که آنها پرسید: اگر من می آیند و نگاهی به ابزار و شیوه های یادگیری از سال من در کافی شاپ و ببینید اگر برخی از کسانی که ترجمه می تواند به محوطه دانشگاه خود فرهنگ است.

من مطمئن هستم که اگر من می توانم یا نه اما آنچه که من مطمئن است که هر انسانی سیمی برای اتصال. ما ساخته شده برای این. ما زندگی نمی شکوفا تا زمانی که ما سازمان یافته زندگی ما در اطراف هر یک از دیگر, بنابراین من مایل به امتحان کنید. من این کلاس در USC و شد مدیر متعلق به خاطر من خواسته که به عنوان. از آنها خواسته “Cat چگونه می توانید به عنوان کار شما در حال تلاش برای انجام دهید؟” و من فقط گفت: ما نیاز به یک مدیر متعلق. ما نیاز به این کار واقعا جدی است. و به آنها گفت: اجازه دهید انجام این کار است.

تبلیغات:

و آنچه که در کلاس شما شده است آموزش به مدت دو سال در حال حاضر ؟

به نام آن کلیک کنید و آن را به کل دانشگاه است. بر مخفف روند که من توسعه یافته از طریق آزمون و خطا در کافه ها زمانی که من در تلاش بود برای اتصال و آموزش پسر من نحوه اتصال. به عنوان مخفف هر یک از کلاس های ساختار یافته است در اطراف یکی از نامه های: Connect است Listening اول منnvestigating بدون قضاوت Communicating مهربانی و Keep در تماس باشید.

من تعجب اگر شما می توانید به اشتراک گذاری بیشتر در مورد چه تنهایی است ؟ من فکر می کنم مردم ممکن است فکر می کنم آن را نداشتن است اما در تجربه من شما می توانید تعداد زیادی از مردم در زندگی خود را و هنوز هم احساس تنهایی.

تبلیغات:

یکی از چیزهایی که در مورد تنهایی است که آن را یک مفهوم انتزاعی در برخی از راه. درست است ؟ شما آمار 2018 مطالعه که شکسته است باز گفتگو در مورد این بود که یکی از قطعات از تحقیقات ساخته شده است که این گفتگو بیشتر در بخش فرهنگی گفتگو. این مطالعه گفت: بیش از 50 درصد از آمریکایی ها در حال تجربه تنهایی. و این برای آنها یک بحران بهداشت عمومی و اثرات عمیقی در سلامت جسمی ما.

به طوری که منافع خود را در آن است که تعداد بالا — آن را یکی دو نفر در حال تجربه این. اما آن را هنوز هم یک انتزاع. در اینجا این آمار ترسناک و شما مانند “تنهایی? که در آن؟” آن را نامرئی. مردم پوشیده نیست نشانه هایی در اطراف گردن خود را که می گویند “من تنها هستم.” برای اکثر افرادی که تنها هستند ممکن است حتی کسانی که روان دسته بندی برای آنچه که آنها در حال تجربه. برای مثال من مزمن تنها برای 24 سال, اما من هرگز تا به حال یک بار فکر “من تنها هستم.” نبود یک مفهوم در چشم انداز. من در خارج از پیتسبورگ ما صحبت نمی مانند که. بنابراین من فکر می کنم وجود نداشته است که از زبان این حالت عاطفی.

شما تکه های کوچک از ادبیات از این در مدرسه ابتدایی اما بسیار کمی وجود دارد و پس از آن. به طوری که بخشی از مشکل این است که بسیاری از ما نمی کنید که صریح آموزش و در حال حاضر به عنوان بزرگسالان هیچ کس می خواهد به اعتراف است که آنها در تلاش برای تماس با چشم و یا [آنها] فقط نمی دهد تلخه در مورد مردم در اطراف من. هیچ کس می خواهد به کسانی که گفتگو در مورد آن چیزهایی چون احساس می کنند مانند کسانی هستند که قرار است به اتفاق می افتد زمانی که ما کوچک.

این واقعا برای من مهم است که ما نمی فکر می کنم از تنهایی به عنوان یک بیماری همه گیر زیرا که زبان باعث می شود ما احساس مانند آن را به یک بیماری و مانند وجود دارد این است که چیزی اشتباه است با ما است و مسری است. نه از کسانی که درست هستند. من فکر می کنم ما نیاز به شناسایی که و اگر شما نگاه کنید چگونه تنهایی تعریف شده است به گفته روانشناسان تجربه تنهایی است که با درک ما از بودن به خوبی متصل شده است.

تبلیغات:

که یک نقطه خوب است.

تنهایی بیشتر به درک فرد از اینکه آنها به اندازه کافی در روابط معنی دار. روانشناسان می گویند وجود دارد آستانه که برای هر فرد متفاوت است و آنها مربوط به تعدادی از دوستان و پیروان ما را در Facebook و یا مردم ما می دانیم هنگامی که ما از بیرون رفتن و می گویند “سلام” به [آنها]. آن را به انجام بیشتر با روابط رسیدن به یک سطح که در آن آنها واقعا می دانم که شما و شما آنها را می دانیم. و آن لایه از رابطه, اگر که از دست رفته است که هنگامی که ما به دیگر مشکلات روحی و روانی و سلامت جسمی مشکلات.

می گویند: “من احساس تنهایی” می توان آن را همان چیزی که به عنوان “من احساس گرسنه.” و مانند گرسنگی سیگنال های آن که یک نیاز اجتماعی نیست برآورده شود. و اگر ما می تواند به عادی سازی آن ما می توانیم دعوت صدای بیشتر برای به اشتراک گذاشتن آنچه که تجربه خود را مانند است.

چگونه است که همه گیر خود را تغییر دوره ؟ آیا شما با دیدن تنهایی و دانش آموزان خود را در حال حاضر ؟

تبلیغات:

با شکل گسترده ای به دانش آموزان چگونه در حال تجربه تحصیل در حال حاضر ما تا به حال به وفق دهند. آنها از من پرسید اگر من فکر می کردم بر می تواند تدریس آنلاین. چون راه من طراحی آن به معنای عمد بود چهره به چهره است. بسیاری از تحقیقات نشان می دهد که راه اتصال آسان است که فرد در ارتباط است. کلاس تمام این جنبش فیزیکی گرا شیوه های مانند با استفاده از یک نوار اندازه گیری برای اندازه گیری فاصله بین شما و فرد دیگری که احساس می کند مانند مقدار مناسب از فضای امن برای شما می باشد. من تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا واقعا به سرعت می تواند این کار و اینکه آیا من می توانم انطباق فعالیت های سریع به اندازه کافی از من درسی به خلاق ارائه شده است که می تواند انطباق با محیط دیجیتالی. آنها نیز مانند “ما می خواهم به چهار برابر اندازه کلاس.”

آه من.

من گفتم: “اوه.” اما من فکر می کردم ما باید سعی کنید.

اولین جلسه 25 نفر و همه ما هم این بود که می گویند که من هستم این است که چرا من امضا برای این کلاس و این چیزی است که من برگزاری است. و همه ما تا به حال زمان برای آن خیره کننده است. مردم دیده و شنیده استقبال بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در جهان است. هیچ کس نمی دانست هر یک از دیگر. بدون هیچ تجربه قبلی با یکدیگر و هر کس راه می رفت از این احساس در ارتباط است. پس از چهار هفته بعدی ما در ادامه به دیدار با, و من هرگز تا کنون به حال چنین نامزدی در دانش آموزان ما. طبقه دوم خونه داستان زندگی خود را . . . مردم های که مردم در خانواده خود را در حال مرگ بودند از COVID-19. ما تا به حال مردم به اشتراک گذاری آن همه را در دو جلسه. و من فکر می کنم که COVID-19 افزایش یافته است و مردم خود باید برای ارتباط بیشتر. بسیاری از راه های ما شده اند اتصال نشده است فوق العاده عمیق, اما آنها شده ایم تا مقدار زیادی از زمان ما است. این وادار کردن مردم به وجودی می شود و مانند “هی من باید هر کسی ؟ که من مردم ؟ من در بررسی بر عمو جو به تازگی؟” این وادار کردن مردم به انجام یک رابطهای موجودی.

تبلیغات:

قطعا.

مردم تعجب “که من از دست دادهاید ؟ که نمی توانم از دست دادهاید؟” آن آگاهی که مردم همه چیز را. و چگونه مهم روابط به مرور یک بحران است.

چه چیزی شما را ببینید متفاوت در افراد در حال حاضر ؟

این بحران را ایجاد کرده و طبیعی تمایل مردم به چیزهای جدید را امتحان کنید چرا که آنها به. هر کس در همان قایق است . . . هیچ کس تعجب اگر آنها را نگاه عجیب و غریب, تلاش آنلاین, ناهار, چرا که هر کس در تلاش است آنلاین و ناهار و در این لحظه است. آن را ایجاد تمایل بیشتر برای آزمایش به رسیدن و من تا به حال این فوران که مایل به رسیدن و کمک به دیگران است. مردم باید آگاه باشند که نامرئی مردم در زندگی خود را. همه ما در حال تجربه برخی از مردم تجربه شده است برای مدت زمان طولانی. مانند پدر و مادر تنها که غریب زیرگروه از تنهایی مردم. اما ما شاهد این همه نوآوری و راه های خلاق است که مردم به ماندن متصل در درون محدودیت های فیزیکی.

چه توصیه شما به افرادی که واقعا احساس تنهایی در حال حاضر ؟

آنچه من می خواهم بگویم این است که هر آنچه که شما در حال تجربه است و درست در این لحظه است. و بهترین راه که من می دانم و سعی در خارج شدن از این تنهایی به شروع به نگاه در مردم در اطراف شما چه که آنلاین و یا مردم شما پناه-در-محل و رسیدن به آنها را. آن را بسیار متضاد با منطق به دلیل آنچه که اتفاق می افتد زمانی که شما در حال تجربه تنهایی است که شما می خواهید برداشت. مردم تعطیل و می خواهید به نگه داشتن مردم از گرفتن بیش از حد نزدیک است. اما تعداد یک چیز شما می توانید انجام دهید این است برای رسیدن به دیگران و درک حتی زمانی که شما در حال تجربه احساسات منفی ما توانایی رسیدن به سادگی می تواند تغییر زندگی شخص دیگری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>