FEMA نمی توانم بگویم که چگونه بسیاری از تجهیزات پزشکی که ما را ترک کرده است برای مبارزه با کروناویروس

سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) مدیر پیتر Gaynor تلاش یکشنبه به جزئیات چگونه بسیاری از ماسک ها و قطعات دیگر از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) دولت فدرال انبار — و چقدر از این ذخایر ارسال شده است به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در برخورد با کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و سوالات در مورد نقش آن در هماهنگی توزیع تجهیزات حفاظتی در هفته های اخیر به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران و مقامات دولتی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای آوازی در مورد کمبود شدید از ماسک و سایر اشکال از PPE است که اجازه می دهد آنها را به انجام coronavirus آزمون های درمان بیماران آلوده و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خطر برای بیماران به دنبال غیر coronavirus مربوط به درمان است.

پنج شنبه, دوجنسي, به نظر می رسد در چند بحث را نشان می دهد; در هر یک از او خواسته شد در مورد آنچه FEMA — است که وظیفه PPE توزیع — انجام شده است در مورد کمبود. و در هر یک از ظاهر او حاضر برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را به آژانس پاسخ.

زمانی که سی ان ان جیک Tapper خواسته Gaynor برای برآورد تعداد ماسک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خریداری شده است و چگونه بسیاری از است که تعداد توزیع شده برای ارائه دهندگان Gaynor گفت: “من نمی توانم به شما یک شماره است.”

این مدیر افزود: “من می توانم به شما بگویم که این اتفاق می افتد هر روز. و من ماموریت عملیاتی هماهنگی همه این چیزها. و که تمرکز من است.”

به کروناویروس در سراسر جهان گسترش یافته شده در سراسر جهان کمبود شخصی حفاظت تجهیزات لازم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای در امان ماندن از ویروس. ایالات متحده — که شناسایی آن برای اولین بار coronavirus بیمار در پایان ماه فوریه و بیش از 32,000 موارد تایید شده از مارس 22 — چنین کمبود مورد نیاز تجهیزات پزشکی که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در حال حاضر نشان می دهد کارگران توسل به ماسک های خانگی.

روز شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد تا دولت به طور مستقیم خصوصی تولید کنندگان به منابع در زمان نیاز و به منظور کمک به کاهش این کمبود.

اما با وجود تهمت و ادعا او قرار داده و عمل به “چرخ دنده” به درخواست خصوصی تولید کنندگان شروع به ساخت آن لوازم مورد نیاز — از ماسک به هواکش — مشخص نیست که در واقع این مورد. وقتی پرسیده شد که آیا دولت به کارگردانی و شرکت ها به ایجاد منابع Gaynor گفت: Tapper “ما هنوز رتبهدهی نشده است.”

خود ارضایی, شیر کمتر قطعی در مورد زمانی که منابع او گفت: FEMA اتحاد بیشتر خواهد شد در دسترس — و هنگامی که زمان PPE سهام خواهد شد پر. او گفت: NBC چاک تاد در دیدار با مطبوعات که “وجود دارد خطوط تولید در آینده و در حال اجرا” برای کمک به تولید بیشتر و حفاظت شخصی, تجهیزات, اما که در آن خطوط تنها می تواند انجام این کار بسیار.

“دوباره اینها محدود منابع محدود” Gaynor گفت. “ما تا به حال به اندازه کافی ؟ من مطمئن نیستم. اما هدف ما این است که مطمئن شوید که ما این منابع مهم برای مکان هایی که به آنها نیاز دارید بیشتر.”

FEMA تنها به تازگی یکپارچه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار است که توسط رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس; دوشنبه اعلام شد آژانس خواهد هماهنگ کل فدرال Covid-19 پاسخ.

دولت مواجه شده است و انتقادات زیادی در مورد سرعت پاسخ خود را به بیماری همه گیر کوروناویروس — و نیز این واقعیت FEMA بود نه به طور کامل یکپارچه به پاسخ تلاش قبلا. اما Gaynor رد این انتقادات یکشنبه.

“من قصد ندارم به عقب نگاه در چه باید, چه, نیست, انجام,” او گفت: ABC مارتا Raddatz در این هفته. “امروز من در تلاش برای تمرکز بر امروز و فردا و که در آن ما می خواهیم به در چند هفته.”

FEMA دخالت در coronavirus پاسخ قرار بود برای کمک به ساده کردن دولت فدرال پاسخ. اما بسیاری از ملت فلسطین و رهبران محلی روز یکشنبه گفت که توانایی خود را برای کمک به محدود شده است و اشتباهات گذشته.

“تا به حال دولت فدرال واقعا شروع به تمرکز هنگامی که روشن شد که تمام جهان خواهد بود به مقابله با این کار ما را در یک موقعیت قوی تر در حال حاضر” میشیگان به لیبریا گرچن Whitmer گفت: در این هفته است.

“در برخی از نقطه ما در حال رفتن به باید به تجزیه و تحلیل که در آن همه از این شکست بودند. ما در حال رفتن به مجبور به تصمیم گیری بر اساس آنچه اتفاق افتاده و آنچه اتفاق نمی افتد. زندگی از دست خواهد رفت چرا که ما آماده نیست.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در دیدار با مطبوعات که تهمت باید با استفاده از دفاع تولید عمل به حد کامل آن به شدت مورد نیاز هواکش و به بسیج نظامی برای کمک های پزشکی. به جای “او نمی خواهد بلند کردن انگشت خود را برای کمک به زادگاه” د Blasio گفت.

“من نمی تواند به اندازه کافی غیر نافذ” de Blasio گفت. “اگر رئیس جمهور عمل نمی کند و مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت.”

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر یک دموکرات گفت: وزارت امور خارجه اتحادیه که FEMA کمک کرده است متمرکز درخواست کمک کند اما دولت خود را هنوز دریافت تنها یک خرده لوازم پزشکی به آن نیاز دارد.

“این یک کسری از آنچه که ما درخواست شده است. ما نیاز به میلیون ها نفر از ماسک و صدها نفر از هزاران نفر از روپوش و دستکش و بقیه” پریتزکر گفت. “بنابراین ما در بازار رقابت برای این موارد که ما به شدت نیاز دارند و ما با موفقیت در برخی از راه, اما ما هنوز هم نیاز است.”

کالیفرنیا ، لری هوگان مریلند گفت: در دیدار با مطبوعات است که در حالی که همه چیز در حال بهبود و هنوز هم وجود دارد یک نیاز برای بیشتر لوازم پزشکی با وجود اخیر فعال سازی از FEMA.

“ما تحت فشار قرار دادند و ما در حال گرفتن برخی از پیشرفت,” او گفت:. “در حال حاضر آن را تقریبا به اندازه کافی آن را به اندازه کافی سریع نیست ما راه پشت منحنی.”

Ramping تا تولید کلیدی خواهد بود برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در هفته های آینده. به عنوان بورسی را Dylan اسکات گزارش کرده است, بسیاری از ما در بیمارستان در حال دیدن تقاضا برای PPE مانند ماسک دو و فقط دو هفته پیش لیگ برتر, Inc., عمده بیمارستان تامین کننده گفت: در یک یادداشت “بسیاری از بیمارستان ها که تنها چند هفته از عرضه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>