پنجم جولای: روز استقلال شبیه هیچ دیگر و مبارزه واقعی در پیش روست

هیچ یک از معمول میهنی احساسات مهم نیست که چقدر ambivalently ابراز احساس از راه دور کافی در این سال است. آنچه که دقیقا چهارم جولای نماد در قرن 21 زندگی آمریکایی دشوار است که می گویند: یک لحظه استراحت و بازتاب جمعی جشن لحظه ای برداشته بالاتر از سیاست است. که احتمالا همیشه یک توهم است, اما در تابستان 2020 — این بیماری همه گیر, تابستان, تابستان مجسمه آمد تابستان شگفت آور, افزایش زشتی از رئیس جمهور ایالات متحده — که توهم است و دیگر پایدار است.

سال گذشته من بچه های نوجوان و من پیوست و با بسیاری از هزاران نفر از مردم از همه نژادها ممکن است پس زمینه و ملیت در FDR درایو در پایین منهتن برای تماشای عظیم میسی آتش بازی نشان می دهد صحنه از یک سری از بارج در شرق رودخانه و از پل بروکلین. آیا این احساس حتی در زمان بیش از حد از یک muchness مانند تلاش برای ثابت کند که این کشور بزرگترین شهر در بدترین حالت آن لحظات پس infamously غیرشخصی بود یک روح است که در بالای Trumpian انفجار آمریکا ؟ آن را آسان به می گویند که در حال حاضر, اما قطعا آنچه که من احساس می کنم نگاه کردن به عکس من عکاسی است که شب.

تبلیغات:

من نیازی به توضیح دهد که چرا ما از حضور هر چیز می خواهم که در این سال و به همین دلیل شما نمی یا. این macy’s نشان می دهد کاهش داد و به یک سری از پاپ آپ نمایش آتش بازی در نیویورک محله در مکان های اعلام نشده در پیشبرد. ما در یک کوچک در شمال ایالت ایجاد کرد حدود 160 کیلومتر دورتر تنظیم کردن چند تخفیف-فروشگاه آتش بازی در حیاط خلوت ما. ما می تواند بشنود یک تعداد انگشت شماری از همسایگان ما انجام همان چیزی که برای یک ساعت یا بیشتر پس از شب هنگام اما آن را پیچیده بسیار به سرعت.

اگر آسمان بودند تا حد زیادی سکوت امریکا در طول تعطیلات آخر هفته — به جز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت زرق و برق دار, جشن, اولین بار در کوه راشمور و سپس در واشنگتن — وجود داشته است, آتش بازی در سطح زمین برای هفته هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا. در واقع ما به نظر می رسد که نقل مکان به یک قلمرو که در آن استعاره به واقعیت تبدیل شده است یا شاید راه دیگری در اطراف. به قرض گرفتن زبان انتقادی نظریه دال و مدلول که معانی همیشه در هم تنیده تبدیل شده اند همین است.

“من نمی توانم نفس بکشم” تبدیل شده اند به خوبی گواه کلمات نهایی (یا تقریبا نهایی) تعداد زیادی از مردم کشته شده توسط پلیس. آن را نیز پاره و استعاری بیانیه اعتراض ترس ظلم و ستم است که فراتر از رنگ پوست و یا جغرافیا. “Black lives matter” است که هر دو ساده اخباری بیانیه و استعاری ساخت و ساز که نیاز به زمینه و سابقه به باز کردن.

تبلیغات:

مجسمه Robert E. Lee و استون وال جکسون — و یا برای که ماده از جورج واشنگتن و توماس جفرسون تدی روزولت و بنابراین در هر دو لال اشیاء فیزیکی کفن برای چند دهه در مبهم ستایش و اظهارات در مورد تاریخ آمریکا با نویسندگان و مخاطبان در نظر گرفته شده. آنها کلمات و اعمال آشکار ساخته شده در فضای فیزیکی در یک صورت رمزی به معنای ایستادن برای تمام ابدیت. البته آنها هرگز فراموش.

به قول مغلوب ساختن پیشی جستن را عمیقا عجیب و غریب و عمیقا پوچ اجرایی به منظور فراخوانی برای یک بنای یادبود جدید به نام “باغ ملی آمریکا قهرمانان” اعلام کرد: در طول شب جمعه آدرس در کوه راشمور مجسمه از چهره های تاریخی “سکوت معلمان در فرم جامد سنگ و فلز است.” درست است که هر چند مسلما نه به این معنا که رئیس جمهور در نظر گرفته شده. به عنوان کارن Cox, یک مورخ در دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت گفت واشنگتن پست, تاریخی, بناهای تاریخی همیشه “بازتابی از کسانی که آنها را قرار داده تا. آنها آنقدر در مورد گذشته آنها به عنوان بازتابی از ارزش های ما و آرمان در حال حاضر.”

اما حتی این درک متفاوت است به اندازه کافی برای گرفتن انرژی از این لحظه. آنچه در حال حاضر در حال رقابت است نه آنچه که “سکوت معلمان” به معنای کسانی که بنا به آنها — و در این مورد متفق بناهای تاریخی قدمت آن به اوایل قرن 20 که نه مرموز — اما آنها چه می گویند, درباره ما, راست, در حال حاضر در مورد این واقعیت است که اکثر آمریکایی ها از همه رنگ به توافق تظاهر به فراموش کردن آنها چه بود و چرا آنها وجود دارد.

تبلیغات:

من تردید به نسبت بیش از حد آژانس و اهمیت بیش از حد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به من حمله بیشتر به عنوان یک کانال و یا وکتور برای تار-گودال تراوش در زیر آمریکا, جامعه و فرهنگ — انسان واکنش شیمیایی به ناچار تولید شده توسط برخورد خاصی ناگوار عناصر. اما من به عنوان خار گذشته بالاتر از آن شخص به یک رئیس جمهور در این واضح نقطه عطف در تاریخ ملی است که باعث می شود کاملا از هیچ تلاشی برای متحد کردن مردم و یا حتی تظاهر به و چه کسی باقی می ماند خستگی ناپذیر اختصاص داده شده به برافروختن پارانوئید ترین انگیزه های نژادپرستانه در میان هواداران خود را — حتی به عنوان است که به نظر می رسد به طور فزاینده ای مانند مسیر به انتخابات روز قیامت.

یکی از مهم ترین قطعه از امریکا-رمز گشایی من به عنوان خوانده شده در طول تعطیلات آخر هفته بود پل روزنبرگ سالن مصاحبه با جنیفر Merciecaیک مورخ از شعارهای سیاسی در تگزاس A&M و نویسنده کتاب جدید “عوام فریب برای رئيس جمهور: لفظی نابغه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تبلیغات:

Mercieca استدلال می کند که تهمت می داند که دقیقا چه چیزی او را به انجام یا آگاهانه و یا به طور غریزی با هوش و دستکاری استفاده از چندین متمایز لفظی استراتژی. آن را جذاب استدلال و ارزش مصرف به طور جدی به خصوص اگر ما اذعان دارند که آن را احمقانه به تصویر کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی در انتخابات به عنوان صرفا یک حادثه و یا اتفاق (یا “نابجا لحظه” در جو بایدن عبارت). اما در اینجا گذشت در پل مصاحبه با Mercieca که واقعا من را متوقف کوتاه:

من مشکل شده است با دو عبارت در طول پنج سال گذشته: “سن فاجعه” و “آن را بعد از شما فکر می کنم.” این اولین بار است که مورخ Eric Hobsbawm توضیحات از دوران بین جنگ بزرگ و جنگ جهانی دوم یک دوره گسترده اجتماعی و سیاسی و فن آوری تحول و سقوط از نخبگان رهبری است. دوم این است که از روزنامه نگار حداکثر لرنر نوشت که در مورد چگونگی اصلاحات دموکراسی آمریکایی در اولین سن فاجعه است.

من فکر می کنم که ما در یک زمان مشابه و که ممکن است بعد از ما فکر می کنم بیش از حد. لرنر به ما می آموزد که عوامفریبی سیاسی مانند تهمت ها را فعال کنید با نابرابری اجتماعی و اختلال. اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از غیر قابل توصیف رهبران مانند تهمت, پس ما باید به بازسازی جامعه با توجه به آنچه لرنر خواستار “اکثریت اصل است.” در سال 2016 به ما بی اعتماد قطبی و نا امید با دولت ما. تهمت نمی تواند این شرایط اما او تسلیحاتی شعارهای آنها را بدتر. …

تصویر بزرگتر این است که ما نیاز به بازسازی سیاسی و اقتصادی فرهنگ برای جلوگیری از عوامفریبی سیاسی مانند مغلوب ساختن پیشی جستن از همیشه به دست آوردن قدرت در وهله اول. … ما نیاز اقتصادی و نظام سیاسی است که با این نسخهها کار برای مردم و نه برای نخبگان است. سیاسی پروژه از زمان ما است که برای دفاع از دموکراسی است.

که حاد تجویز اما یکی که به احتمال زیاد به اندازه کافی رفتن نیست. آیا شما فکر می کنم سیاه و سفید زندگی می کند ماده یا مجسمه تظاهرات صالح هستند باعث می شود و یا خود صالح انقلابی ترور (و یا جایی در میان نیست سوال واقعی. و در حالی که من درک می کنم وسواسی شیفتگی با رای گیری مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون از اتاق و به اشتراک گذاری آن حداقل در مواردی که نیز کمتر مهم تر از آن به نظر می رسد. شاید مسئله واقعی نیست به “دفاع از دموکراسی” اما برای فهمیدن اینکه آیا ما هنوز یک یا همیشه بود و این که آیا ما می توانیم ساخت و یا بازسازی یک دموکراسی است که در واقع توابع مانند یک.

در یکی دیگر ضروری و لازم است مقاله از لحظه مورخ ربکا L. Spang استدلال می کند در اقیانوس اطلس است که “غیر منتظره و رشد ائتلاف” فراخوانی برای اقدام علیه نژادپرستی کشش از موج اول جورج فلوید تظاهرات در مینیاپولیس به طیف وسیعی از استقرار سیاستمداران نشان می دهد ما در واقع ممکن است در یک لحظهی انقلابی — اما همچنین که ما می تواند احتمالا نمی دانید که برای اطمینان حاصل کنید. آنچه ما در اطراف ما Spang می نویسد:”در حال طرفدار دموکراسی تظاهرات ساخته شده است دشوار است به رسمیت شناختن به عنوان جمله به این دلیل که آنها اتفاق می افتد در کشور است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده است یک سایت پیشرو لیبرال دموکراسی است.” من بررسی که: Yahtzee!

تبلیغات:

برای ساخت از نو به جای به سادگی از بین بردن Spang نشان می دهد ما نمی توانیم نگاه پشت سر ما به “از بین رفته یقین” آیا این بدان معناست که یک بزرگ مرد بازیگران در برنز بر یک اسب یا انقلابی پیکرنگاری کشیده شده از ژاکوبن ها و یا بلشویکها یا Black Panthers. ما تنها می تواند به جلو نگاه به “نامشخص امکانات” یک عبارت است که قطعا قطاری خلق و خوی از این عجیب و غریب و رام روز استقلال, به عنوان ما در تلاش برای اعلام استقلال ما از گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>