مبارزه با COVID و خشونت پلیس و پزشکی تیم را به خیابان ها برای درمان معترضان

دنور — در میان ابرها از خفگی با گاز اشکآور پررونق فلش-انفجار نارنجک و دیگر دیگر “ضد شورش کنترل عوامل” داوطلب پزشکان سقوط به تظاهرات خیابانی در طول هفته گذشته برای کمک به مجروح — گاهی اوقات عجله به خط مقدم به عنوان به زودی به عنوان آنها در بیمارستان شیفت به پایان رسید.

شناخته شده به عنوان “خیابان پزشکان” این غیر مومن تیم از دانشجويان پرستاری دامپزشکان و پزشکان تروما و جراحان و ماموران امنیتی اسکی patrollers پرستاران بیابان EMTs و off-the-clock آمبولانس کارگران ریخت آب — نه شیر — به چشمان اشک با گاز کشته شد. آنها stanched خونریزی زخم ها و کنده گیجی نوجوانان از ابرهای گاز و ورود خطرناک گوشه که در وظیفه اورژانس بهداشت پاسخ ممکن است ترس به رفتن.

تبلیغات:

بسیاری از متخصصان پزشکی که از دیدن تشابه بین خط مقدم COVID-19 جایی که آنها مقابله با استارک نژادی عدم تعادل میان کسانی زده توسط coronavirus و آنچه آنها را به عنوان racialized خشونت پلیس.

بنابراین پوشیدن پارچه ماسک برای محافظت در برابر ویروس — به علاوه کلاه موقت سپر و چرخ دنده های دیگر برای محافظت در برابر گلوله های لاستیکی projectiles و گاز اشک آور — داوطلب پزشکان سازمان خود را به یک وب سایت از اولین پاسخ دهندگان به مراقبت از مردم در خیابان. آنها نشان دادند که تا اوایل راه اندازی کمک های اولیه ایستگاه تاسیس شبکه حمل و نقل و سلاح های خود را کلاه و کوله پشتی با عبور از نوار مجرای به معنی است که آنها پزشکان. برخی از ماند در اواخر شب گذشته حکومت تا زمانی که هر معترضی را ترک کرده بود.

جنس زنبق و سوسن ساقی 21 ساله certified nursing assistant که با این نسخهها کار در یک خانه سالمندان تصمیم به ارائه مهارت های خود را بعد از دیدن یک مرد زخمی توسط یک لاستیک گلوله در اولین شب در دنور شد. او نشان داد تا به عنوان یک طبیب هر شب پس از آن. او نمی آن را به عنوان یک انتخاب است.

تبلیغات:

“من کار تمام وقت و اساسا در اعتراض پس از اخذ مستقیم کردن کار” گفت ساقی که سیاه و سفید است. که خسته کننده او افزود: اما به طوری است که یک زن در امریکا است.

پس از بیرون رفتن به عنوان یک پزشک در خود او به زودی ملاقات داوطلبان دیگر. آنها با هم با استفاده از متن پیام زنجیر به سازماندهی تلاش های خود را. یک شب او در پاسخ به یک مرد که به ضرب گلوله کشته شده است با لاستیک گلوله در قفسه سینه; او گفت: نیم تنه خود را به حال تبدیل به رنگ آبی و بنفش از تاثیر. او همچنین ارائه کمک های اولیه پس از تیراندازی در نزدیکی اعتراض چپ کسی که در وضعیت بحرانی است.

“این سخت است اما صورتحساب نیاز به پرداخت می شود و عدالت باید در خدمت” او گفت:.

تبلیغات:

خیابان طبیب جنبش آثار ریشه های آن را در بخشی به 1960s تظاهرات و همچنین جنبش سرخپوستان آمریکایی و حزب پلنگ سیاه و سفید. دنور اقدام طبیب شبکه ارائه می دهد 20 ساعت دوره آموزشی که آماده آنها را برای درمان بیماران در درگیری با پلیس و جمعیت زیادی; چهار ساعت جلسه ارائه شده است که به متخصصان پزشکی به عنوان “پل” آموزش.

پس از coronavirus همه گیر شروع دنور اقدام طبیب شبکه جدید اضافه شده دستورالعمل آموزش: آیا رفتن به تظاهرات و اگر بیمار یا در تماس با کسانی که آلوده می شوند; پوشیدن ماسک; به مردم مقدار زیادی از فضا و استفاده از ضد عفونی کننده دست. اردن گارسیا 39 ساله طبیب برای بیش از 20 سال است که با این نسخهها کار با شبکه های کهنه خیابان پزشکان گفت: آنها همچنین هشدار پزشکان در مورد افزایش خطر انتقال با توجه به معترضان سرفه از گاز اشک آور و اصرار آنها را به آزمایش این ویروس پس از تظاهرات.

تبلیغات:

تعدادی از پزشکان داوطلب دارای عقاید پس از جورج فلوید را 25 مه قتل در مینیاپولیس. در دنور به تنهایی حداقل 40 نفر رسیده به دنور اقدام طبیب شبکه برای آموزش.

در ژوئن 3, دکتر روپا خروس استادیار پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو و یکی از بنیانگذاران Do No Harm ائتلاف اجرا می شود که خیابان آموزش پزشکی در منطقه خلیج میزبانی ملی وبینار با حضور بیش از 3000 پزشکی حرفه ای به ارائه پل آموزش به یک خیابان طبیب. در آنلاین زیستی Marya توصیف ائتلاف را به عنوان “یک سازمان از بیش از 450 سلامت کارگران متعهد به تغییر ساختاری” در پرداختن به مشکلات بهداشتی است.

“هنگامی که ما از دیدن درد و رنج است که ما به” Marya گفت. “و در حال حاضر که درد و رنج است که اتفاق می افتد در خیابان.”

تبلیغات:

در اخیر دنور تظاهرات خیابانی پزشکان در پاسخ به عمده سر و صورت و آسیب های چشمی در میان معترضان از آنچه در حال گاهی اوقات به عنوان “جنبشی پرتابه تاثیر” یا “کمتر-از-کشنده” گلوله گلوله در تظاهرات همراه با گاز اشکآور و فلش-انفجار نارنجک بی حس کردن قوطی که یا آنها برخورد و یا انفجار در چهره خود را.

گارسیا که در روز کار می کند برای یک مهاجر حقوق غیر انتفاعی گفت که این سلاح ها طراحی نشده بود به ضرب گلوله به طور مستقیم در مردم است.

“ما در حال دیدن پلیس با استفاده از این کمتر-سلاح های کشنده کشنده در راه است بسیار ناراحت کننده” گارسیا گفت: در مورد تظاهرات اخیر.

تبلیغات:

دنور رئیس پلیس پل Pazen وعده داده شده برای ایجاد تغییرات از جمله ممنوعیت chokeholds و نیاز با مگس کش زدن تیم ها به نوبه خود بر روی بدن خود دوربین. هفته گذشته یک قاضی فدرال نیز با صدور دستور موقت برای جلوگیری از دنور پلیس با استفاده از گاز اشک آور و دیگر کمتر-از-سلاح های کشنده در پاسخ به دعوی در دادگاه اقدام کلاس که در آن یک پزشک اظهار داشت: او به ضرب گلوله کشته شد چندین بار توسط پلیس با فلفل توپ در حالی که درمان بیماران است. (هفته گذشته در کارولینای شمالی پلیس ثبت شد, از بین بردن طبیب ایستگاه.)

دنور خیابان طبیب کوین کانل, a 30-year-old اورژانس پرستار گفت: او با فلفل توپ در پشت خود طبیب جلیقه — که به وضوح مشخص شده توسط صلیب سرخ — در حالی که درمان یک بیمار است. او نشان داد تا به دنور تظاهرات هر شب او نیست که به او گفت: پوشیدن کولار طبیب جلیقه عینک محافظ و یک, گاز, ماسک, مد افتاده از یک بطری آب است. به عنوان یک عضو از دنور اقدام طبیب شبکه کانل همچنین خدمت در ایستاده راک تظاهرات در داکوتای شمالی در یک نزاع بر ساختمان داکوتا دسترسی به خط لوله.

“منظورم این است که به عنوان بد آن را به عنوان برای تلفن های موبایل, آن را تنها گاز اشک آور و گاز فلفل توپ و گلوله های لاستیکی که اخراج ما” کانل گفت: از تجربه اخیر خود در دنور. “زمانی که من در ایستاده سنگ آنها با استفاده از بالا-مجهز به شیلنگ آب حتی زمانی که آن را مانند انجماد سرد. … بنابراین من فکر می کنم پلیس در اینجا تا به حال کمی بیشتر داری.”

هنوز هم اولین بار, خیابان, پزشکی, Aj Mossman یک زن 31 ساله دنور تکنسین های پزشکی اورژانس برای تحصیل در رشته پرستاری مدرسه شوکه شد به اشک تانک زده و در پشت پا با یک فلش نارنجک در حالی که درمان یک معترض در 30 مه. Mossman هنوز بزرگ پا کبود.

تبلیغات:

شب بعد Mossman که با استفاده از ضمیر آنها, آورده, بیشتر, دنده محافظ, اما گفت که آنها هنوز هم دچار مشکل پردازش چه احساس مانند یک منطقه جنگی.

“من فکر کردم فهمیدم چه دوستان سیاه و سفید من را از طریق رفت. من فکر کردم فهمیدم چه سیاه و سفید در جامعه از طریق رفت و گفت: Mossman که سفید است. “اما من تا به حال هیچ ایده چگونه خشونت پلیس بودند و چگونه کمی از آنها در مورد مراقبت که آنها صدمه دیده است.”

برای ساقی خدمت به عنوان یک طبیب با دیگران از جنبه های مختلف زندگی الهام بخش بود. “آنها همچنین در خارج وجود دارد برای محافظت از سیاه و قهوه ای بدن. و این شگفت انگیز است,” او گفت:. “که فقط یک چشم زیبا.”

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>