آیووا حزب دموکرات در حال حاضر در حال بررسی قفقاز نتایج از 95 حوزه به سوال نامیده می شود توسط دموکرات نامزد ریاست جمهوری و اعلام خواهد شد هر گونه اصلاحات در دوشنبه حزب در بیانیه ای گفت: در روز شنبه.

این نتایج نهایی انتظار می رود به در آمده قبل از قبل از 1 pm ET دوشنبه کمتر از 24 ساعت قبل از آغاز انتخابات مقدماتی نیوهمپشایر و را از کتاب در قفقاز خدشه دار پر هرج و مرج شب انتخابات و طولانی نتایج به تاخیر می اندازد.

پس از همه این حوزه در نهایت گزارش خود نتایج پنج شنبه, مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری اجازه داده شد به مسابقه آن برگه با ارسال مدارک و شواهد از تناقضات بین گزارش نتایج و سوابق رسمی. دولت بنا به گزارش های دریافت شده از چالش های مبارزات سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز به عنوان به خوبی به عنوان سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg. 95 حوزه مبارزات را به چالش کشیده تا 5 درصد از دولت و حقيقت است.

در حالی که 5 درصد ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری هر گونه تغییر ساخته شده با توجه به این بررسی می تواند تغییر شکل اساسی در نتایج. در این لحظه نتایج اولیه نشان می دهد Buttigieg در وهله اول در هيئت دولت معادل تعداد ساندرز ورمونت نزدیک پشت در مقام دوم — در واقع آنها از هم جدا هستند و تنها با 0.09 درصد است. محبوب مجموع رای گزارش شده در این سال برای اولین بار نشان می دهد ساندرز در وهله اول توسط یک بزرگتر margin — حدود 6000 رای — و Buttigieg در دوم. وارن در سوم توسط هر دو می شمارد.

“آنها پیچ آن بد است چه آیووا حزب دموکرات بود” ساندرز گفت: در سی ان ان Sتیت اتحادیه صبح روز یکشنبه با اضافه کردن بعد “بی کفایتی وجود دارد در آیووا بود فقط فوق العاده است.”

Buttigieg کمپین گفت: Iowa حزب دموکرات “درست” در به تاخیر انداختن نتایج به اطمینان حاصل شود آنها دقیق شد اما سریع به ادعای پیروزی به عنوان نیوهمپشایر اولیه. آیووا قفقاز “نمایندگی شگفت آور پیروزی برای جنبش ما,” او گفت:.

در حالی که قفقاز در حال اجرا توسط آیووا حزب دموکراتیک ملی حزب دموکرات کمیته (DNC) رئیس تام پرز همچنین ابراز سرخوردگی خود را با رهبران دولت یکشنبه و پیشنهاد آیووا مبارزات ممکن است تغییر چگونه DNC انجام انتخابات رفتن به جلو.

“من نا امید من دیوانه به عنوان جهنم است که همه در” پرز گفت: سی ان ان گفت یکشنبه. “من فکر می کنم آنچه که ما در حال رفتن به انجام در انتهای این چرخه این است که بیشتر گفتگو در مورد اینکه آیا یا نه احزاب دولت باید در اجرای انتخابات است.”

دولت صندلی Troy قیمت موافقت کرده است “تحقیقات مستقل از آنچه اتفاق افتاده است لازم است” — اما در ابتدا بررسی این نتایج نیاز به تکمیل شود و یک برنده به طور رسمی اعلام کرد.

آیووا قفقاز معمولا انبوه مهم انتخابات مقدماتی که آیا شما آن را دوست دارم یا نه. تقریبا هر حزب عمده نامزد ریاست جمهوری از 40 سال گذشته شروع به افزایش خود را با پیروزی در آیوا قفقاز. این مسابقه دارای یک اثر بزرگ بر روی یک نامزد شانس رفتن به تمام مقدماتی که به دنبال افزایش پوشش رسانه ای و اغلب سوخت رسانی پشتیبانی دهنده است که می تواند با گلوله برف زدن به محبوبیت بیشتر.

این یکی از دلایلی غیر معمول تاخیر در آیووا نتایج عمده و پا زدن در روده برای دموکرات ها به دنبال به آتش تا رای دهندگان.

پس چرا این اتفاق می افتد ؟ آن پایین می آید به یک قوی ترکیبی از مشکلات فنی و خطای انسانی.

برای اولین بار حوزه وظیفه شد با گزارش های متعدد نتایج: تعداد واقعی آرا هر نامزد دریافت در هر دو دور اول و دوم از caucusing و مقدار دولت نمایندگان هر نامزد شد و به دریافت و بر اساس آن دور دوم مجموع رای. کسانی که نتایج گزارش شده از طریق یک برنامه جدید گوشی های هوشمند — همچنین برای اولین بار است. مردم تا به حال مشکل با استفاده از برنامه و خط تلفن به تماس استفاده می شود در نتیجه به عنوان یک گزینه پشتیبان گیری این ماجرا بودند برای ساعت — در بخشی با تشکر از عضو شورای نظارت مدت.

این حزب همچنین برقرار برخی از تغییرات قوانین در اطراف چگونه حزبی را برانگیخت اجازه داده شد به سوئیچ حمایت خود را در تلاش برای ساده کردن فرآیند و آن را به کمتر گیج کننده است.

اما همه این تغییرات معرفی فرصت های بیشتر برای خطای انسانی.

آیووا حزب دموکرات گفت: زمانی که نتایج آغاز شده در آینده “روشن شد که وجود دارد تناقض با گزارش.” آیووا حزب دموکرات مدیر ارتباطات مندی مک کلور گفت: پس از آن که حزب می تواند در حل این تناقضات اما نیاز به زمان برای مرور عکس ها از نتایج و “دنباله مقاله” برای انجام این کار اشاره کرد که با وجود سوء قصد که تحت تاثیر مجموع: “این یک هک یا نفوذ است.”

که به مرور زمان و منجر به نتایج منتشر شده در دسته بیش از حد از هفته گذشته است.

و که منجر به پرز خواسته دولت به بلافاصله شروع “recanvassing” — یا تفتیش نتایج جستجو برای دقت روز پس از آنها برای اولین بار می رود می شود منتشر شده در کامل است. “به اندازه کافی به اندازه کافی است,” او نوشت: روز شنبه در توییتر.

هرج و مرج قرار داده است برخی از اضافی دلربایی پشت تلفن به نوار آیووا از آن برای اولین بار در کشور وضعیت; قبل از حذف کسانی که در حمایت از تغییر دولت رای گیری سفارش استدلال آیووا نمی کند نشان دهنده تنوع از ما و غیر قابل دسترس با استفاده از یک سیستم رای گیری.

پرز گفت: کسانی که خواستار تغییر جدی گرفته خواهد شد — فقط رتبهدهی نشده است: “این یک گفتگو است که کاملا اتفاق می افتد پس از انتخابات چرخه,” او گفت: دولت از اتحادیه.

در ضمن اگر نتایج را تغییر دهید بعد از این آخرین نقد و بررسی آن هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از تفاوت آن را برای هر فرد نامزد است. Buttigieg و ساندرز مردان مبارزه برای مقام اول را در هر حال حاضر اعلام پیروزی. و ترین رقیب — از جمله کسانی که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هنوز هم گله مند مات نتایج جستجو — در حال حاضر تبدیل توجه خود را به نیوهمپشایر که شهروندان اولیه خود را در 11 فوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی