چاپ خوب در شرکت های بزرگ-دوستانه coronavirus لایحه تصویب شده توسط سنا می تواند به نفع تهمت و کوشنر

سنا به اتفاق آرا به تصویب یک شرکت دوستانه 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه شنبه نیز فراهم می کند و وام برای کسب و کارهای کوچک و پرداخت های مستقیم به مردم آمریکا.

و مقررات در چاپ خوب از 880-صفحه امداد اورژانس لایحه با هدف کاهش اقتصادی ویران برانگیخته توسط coronavirus همه گیر همچنین می تواند به طور مستقیم به نفع کسب و کار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را son-in-law, Jared کوشنر.

تبلیغات:

مجلس سنا رای دادند 96-0 به تصویب این قانون است که بزرگترین بسته نجات در تاریخ به عنوان مرگ و میر از این کروناویروس جدید پیشی گرفته 1,000 در آمریکا این لایحه شامل $290 میلیارد برای پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی $260 میلیارد دلار برای گسترش بیمه بیکاری 500 میلیارد دلار وام برای شرکت های هواپیمایی و شرکت های بزرگ $367 میلیارد برای وام کسب و کار کوچک 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی. خانه انتظار می رود که برای رای جمعه در قانون.

هر چند حزب دموکرات کنده کاری ارائه به اطمینان حاصل شود که مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولتی و خانواده های آنها نمی شیب به شرکت صندوق نجات عظیم لایحه دارای عقاید در طول مذاکرات با مزایای خاص برای منافع با توجه به نیویورک تایمز.

و ارائه دموکرات ها گنجانده شده است برای جلوگیری از مقامات دولتی و خانواده های آنان از گرفتن اوراق بودجه اعمال ممکن است به کوشنر بار گزارش شده است. این امر تنها به افرادی که “به طور مستقیم یا غیر مستقیم” کنترل 20 درصد یا بیشتر از یک شرکت و از آنجا که رئیس جمهور در قانون به طور معمول سهام مالکیت خود را با پدر و مادر و خواهر و برادر او به ندرت صاحب که خیلی از خانواده اش کسب و کار.

تبلیغات:

همچنین tucked دور در چاپ خوب شد یک ماده است که اجازه می دهد یک شرکت با چندین هتل به واجد شرایط به عنوان یک کسب و کار کوچک, حتی اگر آن را تا بیش از 500 کارمند است. هر چند این ماده مانع بزرگ علامت های تجاری مانند ماریوت و هیلتون, آن می تواند گزارش سود مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان های کوچک شش-هتل های زنجیره ای در آمریکا چندین شرکت را, هتل های اعضای یک گروه تجاری است که به شدت لابی برای ارائه.

این لایحه همچنین شامل یک-به دنبال فرار مالیاتی برای رستوران ها که اجازه خواهد داد که آنها را به دریافت فوری بازپرداخت مالیات به جای کسر بیش از 37 سال زمانی که آنها صرف پول در بازسازی. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان صاحب تعدادی از رستوران ها در خواص آن است.

مقررات اجازه می دهد می تواند برگ برنده این شرکت ها برای دریافت معافیت های مالیاتی و وام برای کسب و کارهای کوچک است که می تواند ببخشند اگر آنها همچنان به کارکنان پرداخت هر چند چندین رئیس جمهور در هتل ها در حال حاضر گذاشته شدن صدها نفر از کارکنان.

تبلیغات:

این لایحه همچنین شامل یک تعداد دیگر “چاپ خوب” اقدامات که اضافه شد به این لایحه پس از لابی آب گرفتگی سنا و کاخ سفید با درخواست. یکی از $17 میلیارد و ارائه به نظر می رسد به طور خاص هدف کمک به بوئینگ بحرانزده تولید کننده هواپیما تهمت و قول داد برای کمک به پس از coronavirus همه گیر عمیقتر های موجود و بحران مالی ناشی از کشنده ویژگی های اختلال در عملکرد با آن هواپیما.

اعضای هر دو طرف نیز شامل مقررات است که برای کمک به بانک ها برای سود دانشکده جان اف کندی مرکز هنرهای نمایشی در واشنگتن موسسه اسمیتسونیان, موقوفه ملی برای هنر و موقوفه ملی برای علوم انسانی.

تبلیغات:

تنها حدود یک چهارم از این لایحه است که در به طور مستقیم کمک به آمریکا. این لایحه را فراهم خواهد پرداخت پول نقد از $1,200 برای بزرگسالان و 500 دلار برای کودکان به فرد filers که به دست آورده تا به $75,000 و زوج های که به دست آورده تا به $150,000. این لایحه را فراهم می کند کاهش پرداخت به کسانی که به دست آورده بین $75,000 و $99,000 و نمی ارائه هر گونه پرداخت به کسانی که به دست آورده بیش از $99,000.

پول است که انتظار می رود به آن ارسال شود به filers که ارائه شده خود را پرداخت مستقیم اطلاعات به IRS در عرض سه هفته در حالی که بقیه از آنها را دریافت کنید به زودی پس از, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت. اما کارشناسان مالیاتی هشدار داد که آن را می تواند “یک یا دو ماه” برای مردم را به دیدن پرداخت.

این برنامه همچنین فراهم می کند $260 میلیارد دلار برای آنچه رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. توصیف به عنوان “بیکاری در استروئید.” در حالی که متحده به طور معمول محدود کردن مزایای بیکاری به $200 به $550 یک هفته این لایحه را ارائه اضافی 600 $در هر هفته به مدت چهار ماه به هر گذاشته و کارگر. دموکرات ها در نظر گرفته شده برای فشار به جای 100 درصد از حقوق کارگر در این لایحه اما مذاکره کنندگان توافق بر روی یک تخت $600 هفتگی نرخ Mnuchin گفت: روز شنبه در یک نشست خبری.

تبلیغات:

ارائه درو شکایت از یک تعداد انگشت شماری از جمهوریخواهان از جمله سناتور. لیندزی گراهام R-S. C. که ادعا کرد که به شدت طرفدار شرکت بیل بیش از حد سخاوتمندانه به کارگران آمریکایی.

گراهام که پیوست Sens. بن Sasse, R-Neb., تیم اسکات, R-S. C. و ریک اسکات, R-Fla., استدلال کرد که “لایحه می پردازد و شما را بیشتر به کار نمی کند اگر شما مشغول به کار بودند” در برخی از موارد است.

“اگر این است که یک پیش نویس خطا و سپس این بدترین ایده من دیده ام” گراهام گفت: حتی اگر Mnuchin و جمهوری خواهان نوشت که این لایحه گفت: لازم بود به کار برنامه.

تبلیغات:

“این تنها راه ما می تواند اطمینان دهد که ایالات متحده می تواند پول را به سرعت و در یک راه عادلانه. بنابراین ما با استفاده از $600 در سراسر هیئت مدیره” Mnuchin گفت. “من فکر نمی کنم آن را ایجاد انگیزه. اکثر آمریکایی ها . . . آنها می خواهند به نگه داشتن شغل خود را.”

به عنوان rogue گروهی از جمهوری خواهان تهدید برای به تاخیر انداختن رای دیابت برنی ساندرز من-Vt., ساخته شده است یک تهدید برای جلوگیری از این شرکت کمک مالی تحت فشار قرار دادند توسط خواهان.

“به نظر من این امر می تواند خشم را برای جلوگیری از طبقه کارگر آمریکایی ها برای دریافت اضطراری کمک های بیکاری موجود در این قانون” ساندرز گفت. “مگر این سناتور جمهوریخواه خود را رها اعتراض من آماده شده را نگه دارید در این لایحه تا قوی تر شرایط تحمیل شده بر 500 میلیارد دلار شرکت صندوق رفاه به مطمئن شوید که هر شرکت دریافت کمک های مالی تحت این قانون نیست اخراج کارگران و کاهش دستمزد یا مزایا کشتی مشاغل در خارج از کشور و یا کارگران پرداخت دستمزد فقر.”

سنا در نهایت رد گراهام شکایت و تصویب این لایحه است.

تبلیغات:

همراه با پرداخت های مستقیم و بیکاری مقررات این لایحه همچنین اجازه می دهد افراد برای به تاخیر انداختن پرداخت مالیات حقوق و دستمزد برای یک تا دو سال چشم پوشیدن از اوایل مجازات برای افرادی که نیاز به شیب به صندوق های بازنشستگی خود را فراهم می کند و رایگان coronavirus تست.

این لایحه را نیز ارائه 150 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای خود را تشکیل می دهند کمبود بودجه به عنوان آنها در تلاش برای مقابله با بحران هر چند رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: سخت ترین ضربه از دولت دریافت خواهد کرد فقط 3.8 میلیارد دلار از بیش از 9 میلیارد دلار به آن نیاز دارد. خانه نسخه از طرح ارائه شده دولت بیش از $17 میلیارد.

این لایحه همچنین allots $140 میلیارد دلار برای حمایت از ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی. پول تقسیم خواهد شد با 100 میلیارد دلار رفتن به طور مستقیم به بیمارستان در حالی که بقیه در نظر گرفته شده است به ساحل تا لوازم مدیکر پرداخت نیروی انسانی و سایر هزینه نیاز دارد.

بقیه این لایحه با هدف تحکیم اقتصاد با ارائه وام با شرکت های بزرگ-دوستانه نرخ بهره به کسب و کار. شرکت های بزرگ مانند شرکت های هواپیمایی خواهد بود واجد شرایط برای دریافت بودجه از 500 میلیارد دلار از صندوق کمک مالی از وزارت خزانه داری خواهد شد که ارائه وام و وام تضمین می کند. پنجاه میلیارد دلار را به شرکت های هواپیمایی و 8 میلیارد دلار به حمل هوایی حمل. این وام را پرداخت می شود ظرف پنج سال.

تبلیغات:

کسب و کار کوچک وام صندوق ارائه خواهد شد بیش از 350 $میلیارد دلار به کسب و کار با کمتر از 500 کارمند خود را برای حفظ حقوق و دستمزد تا هشت هفته. اگر کسب و کار نگه داشتن کارگران آنها می توانید با استفاده از بخشی از منابع مالی برای پوشش هزینه های سربار. این وام بخشوده خواهد شد و اگر کسب و کار نگه داشتن کارکنان خود را.

این لایحه همچنین اضافی را فراهم می کند 30 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار برای بخش کشاورزی در مزرعه از برنامه هایش. این بسته همچنین فراهم می کند بیش از 10 میلیارد دلار برای پنتاگون 45 میلیارد دلار برای FEMA از 25 میلیارد دلار برای مواد غذایی تمبر از 25 میلیارد دلار برای حمل و نقل عمومی سیستم های 31 میلیارد دلار برای مدارس و دانشگاهها و 400 میلیون دلار برای انتخابات هزینه های مربوط مانند گسترش پست الکترونیکی رای گیری و تعداد حوزه های رأی گیری.

خانه انتظار می رود که برای رای جمعه در قانون رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md., گفت: هر چند بسیاری از اعضای در حال حاضر در حال پرواز خانه هفته پیش. خانه قادر خواهد بود به تصویب این لایحه با اتفاق آرا رضایت حتی اگر وجود دارد چند عضو در حال حاضر. هر عضو می شی که نیاز به یک اکثریت از خانه به پرواز بازگشت به واشنگتن برای رای دادن.

خانه است که در نهایت انتظار می رود به تصویب این لایحه که مورد حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن. بسیاری از کارشناسان گفته اند عظیم بسته محرک تنها آغاز است.

تبلیغات:

“این باید از فکر به عنوان یک محرک bill — این باید از فکر به عنوان بیمه اجتماعی در فاجعه دولت جهان برای سخت ترین ضربه” جاناتان پارکر استاد امور مالی در دانشگاه MIT گفت: Axios. “ایده این است که به زمان توقف برای یک ماه یا شش هفته و مردم اجازه ظهور با مقدار زیادی از بدهی — نه گرسنه و نه حال بیرون کردند.”

اما به عنوان برگ برنده را تهدید می کند به سهولت محدودیت در اوایل مارس برابر مشاوره از کارشناسان پزشکی سابق رئیس فدرال بن برنانکی هشدار داد که هیچ قانون خواهد به طور موثر صرفه جویی در اقتصاد اگر مرگ و میر در ادامه به کوه.

“هیچ چیز در حال رفتن به محل کار فدرال رزرو در حال رفتن به کمک سیاست های مالی است که به کمک” او گفت: CNBC “اگر ما نمی سلامت عمومی مناسب اگر ما نمی حل این مشکل از ویروس, عفونت, بنابراین مطمئن شوید که خطر کاهش یافته است به اندازه کافی قبل از قرار دادن مردم در خط آتش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>