اولین coronavirus مرگ در ایالات متحده گزارش شده در ایالت واشنگتن

اولین Covid-19 مرگ در ایالات متحده آمریکا روز شنبه اعلام کرد واشنگتن مقامات بهداشتی دولت. در یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مرگ رخ داده است “شبانه” و این که کسی که مرده بود و یک زن در 50s.

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: این زن که فوت کرده بود نه سفر به تازگی. مقامات با واشنگتن, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, کاهش یافته است را به Vox هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد مرگ است.

مرگ می آید پس از یک جمعه گزارش از چهار Covid-19 — بیماری های ناشی از رمان coronavirus شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 — مواردی در سه ایالت آمریکا: یکی در اورگان یکی در کالیفرنیا و دو در واشنگتن است.

خبر از مرگ می آید و در همان روز مقامات کره جنوبی گزارش داد بزرگترین روزانه در پرش عفونت در کشور از این ویروس برای اولین بار کشف شد و شش هفته قبل و روز بعد از سازمان بهداشت جهانی مطرح شده آن Covid-19 ارزیابی ریسک در سراسر جهان به بالاترین سطح است.

در حالی که همه قبلی ما موارد می توان به سفر خارج از کشور یا تماس با کسی که در حال حاضر مبتلا به این ویروس ریشه های سه به تازگی گزارش موارد ناشناخته است. این باعث شده است که کارشناسان پزشکی به افزایش نگرانی که Covid-19 ممکن است گسترش در درون ما.

“اگر ما نگران بودند دیروز ما حتی بیشتر نگران امروز” ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مرکز پزشکی نیویورک تایمز گفت. “در حال حاضر ما باید بپرسید: چگونه به طور گسترده ای واقعا به طور گسترده ای توسط این ویروس در خارج وجود دارد؟”

یک مقام رسمی در منطقه سیاتل گفت: این شهرستان به زودی ممکن است توصیه به مردم برای جلوگیری از مناطق و حوادث که در آن آنها خواهد بود در تماس نزدیک با افراد دیگر مانند احزاب, رویدادهای ورزشی و کنسرت.

وجود دارد که 15 مورد تأیید رمان کروناویروس در آمریکا به تاریخ با توجه به CDC و نه از جمله 44 ما شهروندان که روی الماس شاهزاده کشتی کروز در نزدیکی ژاپن سه شهروند که عودت از ووهان, چین, و این چهار آخرین موارد که تایید شده اند به صورت محلی اما هنوز رتبهدهی نشده است توسط CDC.

به گزارش مقامات بهداشت کار برای پاسخ به این گزارش از موارد جدید مقامات کره جنوبی اعلام کرد بیش از 800 مورد جدید از Covid-19 شنبه, آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به 3,150.

این موارد جدید را علامت بزرگترین روزانه در پرش عفونت در کشور است. اولین کره جنوبی رمان coronavirus مورد بود فقط کشف شش هفته پیش و پس از آن است که در حال حاضر دچار 17 مرگ و میر ناشی از ویروس است. مقامات کره جنوبی خواستار افزایش یک “لحظه بحرانی” در این ویروس را گسترش و هشدار داده اند مردم به عمل “اجتماعی فاصله” برای چند روز آینده.

“ما خواسته شما را به خودداری از شرکت در رویدادهای عمومی از جمله مذهبی تجمع و یا اعتراضی در این آخر هفته” معاون وزیر بهداشت Kim Kang-لب به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “لطفا در خانه بماند و خودداری از رفتن خارج و به حداقل رساندن تماس با افراد دیگر.”

در کره شمالی ” کیم جونگ سازمان ملل متحد همچنین دستور داد یک کمپین برای جلوگیری از شیوع کروناویروس شنبه. مقامات وجود دارد به نام حرکت “پیشگیرانه” به عنوان موارد هنوز گزارش شده در کشور توتالیتر اما ممکن است که این رژیم مخفی پنهان شده است شیوع. کره شمالی در حال حاضر بسته مرز خود را با روسیه و چین که در آن ویروس های دولتی در ماه دسامبر.

در اوایل این هفته مقامات کره جنوبی افزایش آن virus تهدید سطح به بالاترین نقطه از سال 2009. انجام این کار به دولت یک مبنای قانونی برای محدود کردن حمل و نقل عمومی و, پرواز, محدود, گردشگری و نزدیک هر دو مدارس و شهرستانها هر چند مقامات هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده حرکت می کند به انجام این کار.

بیش از 650 موارد در کره جنوبی در حال از دائگو در جنوب شهر است که خانه را به یک بحث برانگیز کلیسا در مرکز شیوع. بسیاری از این شهر مورد شده اند متصل به پیروان Shincheonji کلیسای عیسی مسیح پس از یک اهل حال ترک بیمارستان حداقل چهار بار به شرکت خدمات قبل از اینکه مبتلا به این ویروس است.

کره جنوبی در رتبه دوم بیشترین تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان پس از پشت سر چین است. اما وجود داشته اند بزرگ اخیر شیوع بیماری در قاره های متعدد. به ویژه تعداد زیادی از رمان coronavirus موارد گزارش شده در ایران (593 نفر) و ایتالیا (889 نفر).

23 نفر شناسایی شده اند و در انگلستان از جمله یک شنبه با همین ریشه های ناشناخته به عنوان ما موارد کشف جمعه.

فرانسه را ممنوع کرده است مجامع عمومی از بیش از 5000 نفر پس از اعلام شیوع بیماری های جدید, آوردن خود تعداد به 73 مورد تأیید.

یک مورد تایید شده در لاگوس نیجریه — بزرگترین شهر در قاره آفریقا — نیز برانگیخته زنگ.

در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی ناشناخته در مورد این رمان coronavirus (از جمله چگونه دقیقا آن را گسترش می یابد و چگونه مرگبار آن است) CDC هشدار داده است جوامع به آماده شدن برای آن به گسترش در آمریکا است.

کارشناسان می گویند ما شهروندان باید وحشت نیست اما وجود دارد راه های خوب برای محافظت از خود. که شامل بله شستن دست های خود را. اما پوشیدن یک ماسک صورت مفید نیست اگر شما بیمار نیست (اگر چه آن را یک ایده خوب برای پوشیدن یک اگر شما هستند). و اگر ممکن است کارشناسان توصیه کرده اند که جوراب زنانه ساقه بلند در چند هفته ارزش تجهیزات و همچنین ساخت یک برنامه برای آنچه شما انجام دهد اگر شما و یا خانواده خود را نگه داشته بودند از مدرسه, روز, مراقبت, و یا کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>