درس اول از آیووا بحران: نمی واگذار دموکراسی به techies

چند سال پیش من در سان فرانسیسکو زندگی و کار در یک محلی سیاسی سازماندهی مبارزات انتخاباتی به عنوان بخشی از یک سیاسی ملی وکالت ، با توجه به اینکه ما در منطقه خلیج فصل های محلی از این گروه حمایت شامل بسیاری از واقفین و افراد جوان که مشغول به کار در تکنولوژی. بنابراین یک گروه از آنها تا به حال تصمیم گرفت که بهترین راه برای فراموش سیاسی سازماندهی شد به قرار دادن کسانی که مهارت های فن آوری به استفاده از.

این بدان معنی است که ما به عنوان اعضای فصل خواهد رای در مسائل محلی از طریق یک وب سایت آنها در حال توسعه که نیاز به نوعی از ورود کد که ما داده شد اگر ما با حضور تعداد معینی از جلسات; آن جلسات نیز مورد نیاز ما برای ورود به سیستم از طریق یک کامپیوتر. لپ تاپ ثبت نام در سیستم آسان به دست به عنوان شما وارد یک جلسه که من و دیگران را چند بار — اما از دست رفته است که گام به گام ما را فاقد شرایط لازم برای رای دادن در جهت فصل. این است که همه می گویند که این سیستم سردرد و ساخته شده باید چه شده است یک مشکل ساده — چگونه به بحث و مناظره راهپیمایی سفارشات برای این فصل — به یک بیش از حد پیچیده ظروف سرباز یا مسافر.

تبلیغات:

اگر این جدول زمانی برای تلفن های موبایل گیج کننده است به دلیل آن قطعا شد: این افراد جوان بودند جذب این باور است که با استفاده از رایانه به عنوان آنجا که ممکن است فورا همه چیز را ساده تر و بدون درز. این سیستم باور تبدیل شده بود هژمونیک طوری که حتی زمانی که شواهد قابل توجهی به خلاف — که قلم و کاغذ ساده بود و ساده تر و یا که آنها صرف بارهای از زمان برنامه نویسی و سرهم بند که می توانست صرف چیزهای بهتر — نه آنها منصرف از استفاده از خود برنامه نویسی و مهارت های در حال توسعه. آن بود که همه آنها می دانستند.

تجربه من با این محلی افتضاح به من یادآوری بسیار از آنچه که ما در آیووا شب گذشته با “تناقضات” در نتایج است که ظاهرا مربوط به نام تجاری برنامه جدید استفاده می شود به گزارش نتایج. به عنوان ایگور Derysh نوشت: در سالن صبح روز سه شنبه:

“ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج” آیووا حزب دموکرات مدیر ارتباطات مندی مک کلور در بیانیه ای گفت. “در علاوه بر این به سیستم های با تکنولوژی مورد استفاده برای tabulate نتایج ما نیز با استفاده از عکس ها از نتایج و دنباله مقاله به اعتبار است که تمام نتایج مسابقه و اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش.”

“این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ” در بیانیه ای گفت:.

با وجود این حزب اصرار که برنامه های جدید بود و نه سرزنش متعدد مقامات حزبی و انتخاباتی مشاوران با اشاره به برنامه باعث به تاخیر بیاندازد.

“برنامه f*cking تا” یک عضو ارشد دموکرات در مبارزات انتخاباتی دستیار گفته NBC News. “نمی توانید اعتماد اعداد در آینده است.”

آشکارا آیووا حزب دموکرات مانند من محلی مترقی گروه های سیاسی معتقد بودند در هر فیبر از خود را که کامپیوتر خواهد همه چیز را بهتر; در واقع, که همه چیز درگیر در آیووا قفقاز باید کامپیوتری (و یا گوشی های هوشمند-درگیرمی آن را به عنوان شد). آن است که یک سیستم باور است که شناخته شده به عنوان “computationalism.” دیوید Golumbia استاد در دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع که نوشته شده است به طور گسترده مورد computationalism قبلا توضیح داده ایدئولوژی به من به عنوان یک “شبه مذهبی حقیقت است.”

تبلیغات:

“شما اغلب پیدا کردن افرادی که اجتناب از آموزش و پرورش رسمی برای برخی از دلیل و یا دیگر و پس از آن آموزش خود را از طریق خواندن یک تنوع از منابع آنلاین است که در این مورد صحبت کنید و آنها را به اشتراک از آن به عنوان شبه مذهبی حقیقت که همه چیز یک کامپیوتر” Golumbia به من گفت که ما قبلا گفتگو. “این جذاب برای افرادی که پیدا کردن messiness اجتماعی و انسانی جهان نچسب و دشوار برای مدیریت.”

“وجود دارد نا امیدی . . . بیان شده که بخش هایی از جهان به نظر نمی رسد به محاسباتی که توسط منظورم این است که اقدامات خود را نمی تواند به نمایندگی از الگوریتم های است که می تواند وضوح تعریف شده است” او ادامه داد. که برای تلفن های موبایل زیادی مانند آنچه در آیووا قفقاز — که در آن یک گروه از برنامه نویسان استخدام آیووا حزب خود پرسید که چگونه به کامپیوتری به قفقاز و سپس ظاهرا برنامه ریزی شده خود را به mire.

این ایده trickled به فیبر دموکرات ” جهان بینی و تا حدی از دولت آمریکا بیش از حد. هر دو طرف fetishize دره سیلیکون و اذیت کردن, اسپرم به مدیران و کارآفرینان به طور منظم. در واقع computationalism صرفا به همین دلیل تحت آزمایش نپخته برنامه شد نورد در یکی از پربیننده ترین سیاسی مسابقات از سال است. این نیز به همین دلیل پیت Buttigieg صادقانه به دنبال پشتیبانی و مشاوره از مارک زوکربرگ مدیر عامل یکی از مهمترین و خوار و رسوایی های شرکت های زده بر روی زمین است. این است که چرا شهرداری به اختیار تام به شرکت های فن آوری به خود می آیند به شهرستانها و undemocratically بازسازی آنها را به عنوان آنها لطفا. و آن است که چرا ما شاهد بی کفایتی سایه, Inc. و توسعه دهندگان آن در نمایش شب گذشته در آیووا.

تبلیغات:

وجود مشکلات بی شمار با computationalist طرز فکر. آن را قادر می سازد تخلفات و بی کفایتی همانطور که دیدیم در آیووا. قلم و کاغذ از سوی دیگر در حال محاکمه و درست نامزدها روش که hackable و نیاز نیست هزاران ساعت کار برای ساخت دیجیتال زیرساخت برای استفاده از آنها. دوم کامپیوتر مات هستند: یک layperson نمی حسابرسی کد یک برنامه و یا وب سایت و تعیین اگر آن را در حال دستکاری بد بازیگران در هر نقطه در امتداد خط.

سوم computationalist طرز فکر بدان معنی است که یک استاندارد دوگانه برای ما چگونه درمان tech شرکت ها و افرادی که کار در فن آوری به کسانی که نمی. در واقع به دلیل computationalist جهان بینی بسیاری از کسانی که کار در تکنولوژی صادقانه بر این باورند که آنها در حال تغییر جهان و یا انجام “خوب” به عنوان اینکه صرفا نوشتن کد یک اخلاقی فرد است. این ایده بهره برداری است توسط غول تکنولوژی که تبلیغات کسب و کار خود را به عنوان مترادف با پیشرفت کاری آنها را با دلیل در تمدن غرب ما اغلب فکر می کنم “تکنولوژی” و “پیشرفت” به عنوان متصل ایده های.

تبلیغات:

اما همانطور که دیدیم در دوشنبه شب در آیووا آنها مترادف نیستند. در واقع به نظر می رسد ما پسرفت. وجود دارد تئوری های توطئه پرواز در اطراف در مورد آیووا وضعیت در سطوح مختلف معقول. بسیاری اشاره کرده اند که سایه, Inc. پرداخت شده برای خدمات هر دو حزب دموکرات آیوا و همچنین توسط پیت Buttigieg انتخاباتی. سایه یک “نزدیک و در هم تنیده رابطه” با توجه به لی نیش گزارش برای رهگیری با یک شرکت به نام مخفف که تاسیس شد و دموکراتیک عمل تارا McGowan که شوهرش یک استراتژیست ارشد برای Buttigieg مبارزات انتخاباتی. در اوایل صبح روز سه شنبه Buttigieg سخنرانی ظاهرا اعلام پیروزی در آیوا زمانی که وجود دارد هیچ مدرکی از او به دست آورد. دیگران پیشنهاد کرده اند که در سایه برنامه بود به عمد دستکاری شده به سرعت درک حرکت برنی ساندرز نامزد ترین ترس دموکراتیک استقرار.

هیچ یک از این کاملا به احتمال زیاد می افزاید: تا به چیزی بیش از یک روال درجه از حزب دموکرات داخلی خود برخورد و نمایش در هم آمیخته اطمینان بیش از حد و بی کفایتی. اما مات, طبیعت, برنامه نویسی و توسعه نرم افزار بدان معنی است که شک و استادانه درست شده تئوری های توطئه هستند تقریبا غیر ممکن است برای برطرف کردن است. در واقع برخی از درجه ای از موجه پارانویا همیشه خواهد بود در حال حاضر در غیاب شفافیت ارائه شده توسط یک دنباله مقاله. آن را به ندرت نیاز به توان گفت که گسترش تئوری توطئه در خدمت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منافع و بسیار خورنده به ایمان عمومی در دموکراسی است.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی