اولین رسمی آیوا نتایج: Buttigieg و ساندرز پیشرو بایدن دور چهارم

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دقت منجر زمینه در “هيئت دولت معادل” در آیووا قفقاز اگر چه ایالت و سناتور ” برنی ساندرز آگهی در کلی رای مردم. این داستان بزرگ است که احتمالا معاون رئیس جمهور جو بایدن عنوان frontrunner است به مراتب در جایگاه چهارم با توجه به نتایج قسمی منتشر شده توسط آیووا حزب دموکرات است.

Buttigieg آگهی های بسته با 26.9 درصد از هيئت دولت معادل با 62 درصد آرا اعلام کرد. ساندرز دوم نزدیک با 25.1 درصد و سناتور. الیزابت وارن دور کردن سه با 18.3%. بایدن در جایگاه چهارم با 15.6 درصد با وجود رای گیری دوم نزدیک به سندرز و Buttigieg در هفته های اخیر. طبخ سیاسی, گزارش انتخابات تحلیلگر دیو واسرمن گزارش داد که Buttigieg بود رو دوم-انتخاب پشتیبانی از بایدن و Klobuchar هواداران که تا به حال به تراز قرار گیرند که خود را نامزد شکست خورده برای رسیدن به 15 درصد زنده ماندن در آستانه فردی و حقيقت است. ساندرز رهبری در این زمینه توسط یک درصد در اولین تراز.

تبلیغات:

نتایج نهایی انتظار می رود به زودی منتشر می شود اما حزب نیست ارائه یک جدول زمانی. “امروز فردا, روز بعد, یک هفته, یک ماه. ما در حال ادامه کار از طریق فرایند ما” گفت: Iowa حزب دموکرات رئیس Troy قیمت.

در نهایت حزب را انتشار چهار مجموعه نتایج: اولین تراز نهایی تراز هيئت دولت معادل — استفاده می شود که برای اعلام برنده و در نهایت پیش بینی شده نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها.

در آرای مردمی, Sanders, آگهی Buttigieg با کمی بیش از 1000 رای و وارن با نزدیک به 6000 با بایدن و سناتور. ctq کمتر از 1000 رای از هم جدا در چهارم و پنجم موقعیت. برنده مسابقه تحت حزبی قوانین تعیین می شود بر اساس نمایندگان به دست آورد.

تبلیغات:

“حرکت رو به جلو — درست مثل ما که در جلسه شب — ما ادامه خواهد داد به انتشار نتایج به عنوان ما قادر به” IDP سخنگوی مندی مک کلور در بیانیه ای گفت به واشنگتن پست. “ما همچنین اجرای برنامه های ما و روش جمع آوری اسناد کاغذی و تعقیب هر اضافی حوزه به گزارش نتایج به عنوان ما به طور معمول در جلسه شب.”

حزب تأخیر در گزارش نتایج در یک “برنامه نویسی خطا” در یک برنامه جدید استفاده می شود به ارائه نتایج و در “تناقضات” در نتایج. این برنامه به اندازه کافی تست شده و بسیاری از حوزه مقامات قادر به ارائه نتایج با استفاده از نرم افزار. هنگامی که آنها در تلاش برای گوشی, نتایج بسیاری از آنها در گیر نگه دارید یا تا به حال مقامات حزب آویزان کردن بر روی آنها.

“بسیاری از مردم تا به حال مشکل با نرم افزار که خط تلفن رو غرق” Johnson County حزب دموکرات رسمی جان Deeth گفت: پست.

تبلیغات:

برنامه ساخته شده توسط سایه یک تکنولوژی شرکت تاسیس شده توسط جانبازان از هیلاری کلینتون در سال 2016 کمپین فقط در دو ماه گذشته. برنامه شد و نورد با هیچ توجهی آموزش و دموکراتیک مقامات قادر به رفع مشکلات گزارش شده یک هفته قبل از قفقاز. در اصل همان برنامه بود و انتظار می رود برای استفاده در آینده نوادا قفقاز در فوریه. 22 اما مقامات حزب وجود دارد تغییر ذهن خود را پس از رعایت هرج و مرج در Hawkeye دولت است.

سرمایه گذاران مانند مخفف دموکراتیک غیر انتفاعی و GroundBase یک شرکت ساخته شده است که سایه را در زمینه تکنولوژی به سرعت با عجله به مالش دادن روابط خود را به سایه در وب سایت خود روزانه وحش گزارش شده است.

تبلیغات:

سایه گفت: در بیانیه ای در توییتر است که کارکنان خود را “تاسف تاخیر” و “عدم قطعیت ناشی از آن است.”

“به عنوان آیووا حزب دموکرات تایید کرده اساسی داده و مجموعه فرایند از طریق سایه تلفن همراه انجمن برنامه صدا و دقیق اما ما روند انتقال که حزبی نتایج داده های تولید شده از طریق نرم افزار به IDP نمی شد” این شرکت گفت. “نکته مهم در این مسئله تاثیر نمی گذارد اساسی حزبی نتایج داده است. ما کار می کرد به سرعت به عنوان ممکن است یک شبه به حل و فصل این موضوع و IDP کرده مجدانه به منظور بررسی نتایج.”

دموکراتیک نامزد خود را خطاب به هواداران در شب دوشنبه ابراز نا امیدی با تاخیر. چندین مورد استفاده در سخنرانی های خود اعلام پیروزی حتی اگر هیچ مقام رسمی نتایج گزارش شده بود.

تبلیغات:

“ما می دانیم وجود دارد تاخیر اما ما می دانیم که یک چیز — ما در حال مشت زدن و بالاتر از وزن ما” گفت: سناتور. ctq که به نظر می رسد به خوبی در مکان پنجم. “به نحوی بطریقی من قصد دارم در یک هواپیما به, New Hampshire.”

ساندرز که منتشر جزئی داخلی نتایج نشان او در رهبری پیشتر در روز سه شنبه اشاره کرد که این اعداد خواهد بود خوب برای مبارزات انتخاباتی خود را در حالی که صحبت کردن به هواداران در روز دوشنبه.

“من یک احساس است که در برخی از نقطه, نتایج اعلام خواهد شد,” او گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال یک “احساس خوب ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار خوبی است.”

تبلیغات:

Buttigieg آمد و نزدیک به یک آشکار ادعای پیروزی. “امشب یک غیر محتمل امید شد یک واقعیت غیر قابل انکار,” او گفت: هواداران خود در روز دوشنبه ، “ما نمی دانیم که تمام نتایج, اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت است. با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

وارن بالا استراتژیست جو Rospars اظهار تاسف از این وضعیت در آیووا اما با انتقاد از نامزدها که اعلام پیروزی قبل از اینکه نتایج اعلام شد.

“روند خراب شد; به طور سیستماتیک و به صورت جداگانه در بسیاری از حوزه مردم و تکنولوژی شکست خورده” Rospars گفت. “هر کمپین گفت: آنها برنده یا قرار دادن اعداد ناقص است کمک به هرج و مرج و اطلاعات نادرست است.”

بایدن این کمپین با صدور نامه ای به حزب دموکرات درخواست از آنها برای نگه داشتن در اعلام نتایج تا زمانی که این کمپین تا به حال یک “فرصت برای پاسخ دهند.”

تبلیغات:

“من نوشتن از طرف بایدن برای رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی مورد نقص قابل توجهی در امشب آیووا انجمن سیستم گزارش” نوشت: مشاور عمومی دانا ریموس. “برنامه ای که در نظر گرفته شده بود به رله حزبی نتایج به حزب شکست خورده; حزب پشتیبان تلفنی سیستم گزارش دهی نیز شکست خورده است. در حال حاضر ما درک می کنیم که حزبی صندلی در حال تلاش برای — و در بسیاری از موارد عدم — گزارش نتایج telephonically به حزب. این حاد شکست اتفاق می افتد در سطح ایالت.”

وارن سوال که چرا حزب نیست که نتایج کامل به آزادی پس از نزدیک به 24 ساعت است.

“من فقط نمی فهمم که این چه معنی به انتشار نیمی از داده های” وارن به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه با توجه به پست. “من فکر می کنم آنها باید برای به دست آوردن آن با هم و با آزادی تمام از داده ها.”

“این است که یک شب خوب برای دموکراسی” ساندرز به توافق رسیدند.

تبلیغات:

“گزارش از نتایج شرایط اطراف قفقاز … بودند غیر قابل قبول” گفت: قیمت, دولت, حزب, صندلی, در روز سه شنبه. “به عنوان رئیس حزب عذرخواهی می کنم.”

این اولین بار نیست آیووا قفقاز را لگد کردن اولیه فصل را با سردرگمی. در سال 2016 نمی کند رسما اعلام نتایج تا 1 بعد از ظهر روز بعد به عنوان ساندرز و هیلاری کلینتون در مواجه خاموش در نزدیک ترین دموکراتیک حزبی در تاریخ است. در سال 2012 حزب جمهوری خواه آیوا در ابتدا اعلام کرد که سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. میت رامنی برنده شده بود قفقاز قبل از نهایی شمارش بیش از دو هفته بعد روشن ساخته است که سابق ایالت پنسیلوانیا ریک سانتوروم تا به حال در واقع موفق به کسب 34 رای.

بسیاری از منتقدان سوال که آیا آیووا باید در ادامه به برگزاری قفقاز پس از آخرین افتضاح و اینکه آیا دولت باید اجازه رای اول است.

“من می خواهم آیووا. من دوست دارم مردم است. آن را فقط یک سیستم خوب” سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری Howard Dean سی ان ان گفت.

تبلیغات:

“همانطور که ما سعی می کنیم به رای گیری آسان تر برای مردم در سراسر آمریکا آیووا قفقاز دردناک ترین وضعیت ما در حال حاضر به صورت رای گیری” سناتور., دیک دوربین شماره 2 حزب دموکرات در سنا گفت: MSNBC. “افرادی که کار در تمام طول روز بلند کردن بچه ها در مهد کودک — شما فکر می کنم آنها در حال رهبری به جلسه بعدی ؟ البته که نه. ما رو به یک معنی برای مردم به بیان خودشان هستند که قابل اعتماد است. متاسفانه سیستم حزبی نیست.”

حتی آیووا, شهرستان, صندلی, سوال, سیستم است. “وجود دارد 49 کشورهای دیگر گفت: چرا آیووا را وادار به انجام این کار ؟” ناشناس county صندلی گفت NBC News. “و در حال حاضر ما فقط ریخت و یک گالن نفت سفید در چه بود shouldering اخگر.”

“این است که ظروف سرباز یا مسافر کل” اضافه شده سابق ریاست جمهوری مدعی جولین کاسترو که در حال حاضر پشتیبانی از وارن. “من به احترام مردم آیووا آنها بوده ام — اما آن را تبدیل به بسیار روشن است که دموکراسی ما شده است misserved توسط یک سیستم شکسته.”

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی