اولین پاسخ دهندگان مشکوک “دیوانه افزایش در مرگ و میر قلبی” در نیویورک است و مربوط به COVID-19

در میان این همه گیر ملت فرمانداران هستند که آن کشور را به تلاش برای نگه داشتن coronavirus از گسترش. با این حال حتی بهترین تلاش خود را ممکن است به سقوط کوتاه از مهار.

چرا که coronavirus است zeroing در کشور فقیرترین و آسیب پذیرترین که برای چندین دهه بوده است موجود از ما بهداشت عمومی رادار. به عنوان این گروه از قربانیان اغلب می میرد در خانه های خود پاسخ اول من با آنها صحبت کرد و بر این باورند که بسیاری از این بیماران فراموش خواهد شد در بیمارستان-محور COVID-19 تعداد بدن.

تبلیغات:

این نهایی محرومیت اوج یک عمر سلامت مراقبت از محرومیت در نتیجه شیوع بیماری های مزمن مانند دیابت و بیماری های قلبی در این جمعیت. علاوه بر این به نظر می رسد که کسانی که در حال مرگ از COVID-19 نامتناسب فقیر و مردم از رنگ شهادت به سیستمیک نابرابری در ایالات متحده است.

همانطور که واشنگتن پست گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) “و بسیاری از دولت های بهداشتی بخش های منتشر نشده اطلاعات در مورد نژاد و قومیت از کسانی که تست مثبت” برای COVID-19. بلکه گزارش های عمومی را “شکسته موارد بر اساس سن و جنسيت در حالی که اکثر کشورها ارائه اطلاعات تنها توسط شهرستان.”

اما آنچه که ما در حال یادگیری از این مناطق است که در حال پیگیری قومی و نژادی تفکیک COVID-19 قربانیان نگران کننده است.

تبلیغات:

با توجه به شهردار شیکاگو لری Lightfoot بیش از نیمی از مردم در شیکاگو که رمان coronavirus هستند آفریقایی آمریکایی. بیش از 70 درصد از کسانی که فوت کرده اند از ویروس آمریکایی — حتی اگر آمریکایی های آفریقایی تبار را تشکیل می دهند فقط 30 درصد از جمعیت شهر است.

“ویروس های برابر است-فرصت بحران … اما تاثیر و بار آن را نمی خواهید به اشتراک گذاشته شود به همان اندازه” دکتر Ashwin Vasan های بهداشت عمومی و متخصص و دستیار استاد در دانشگاه کلمبیا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “مانند بسیاری از چیزهایی که در جامعه آن را برای رفتن به عقب. آن را به احساس نامتناسب با فقیر و آسیب پذیر و به حاشیه رانده شده و بدیهی است که پایین می افتد در این کشور در جوامع رنگ.”

بین نزدیکی جهانی از عدم, تست تمایل به فقیر و مهاجر ثبت نشده و جمعیت برای جلوگیری از رسمی مکان هایی مانند بیمارستان و مچاله شده از بدن مرده از ساحل به ساحل precluding کالبد شکافی ما واقعا هیچ ایده که در آن ما را در گسترش این تهدید وجودی.

تبلیغات:

این است که نه تنها جلوه ای از نژادپرستی نظاممند و classism. این نشان می دهد عدم آگاهی موقعیتی در مورد سیر بیماری همه گیر خود را که خواهد شد به طور جدی تضعیف مهار. آن را نیز تعیین خواهد کرد که چگونه ما به عنوان یک ملت به عنوان یک سیاره باید برای مدیریت هر جنبه ای از زندگی ما در اطراف یک قاتل نامرئی ویروس.

در نظر بگیرید که چگونه در مارس 5, در طول روزانه خود را COVID-19 روز رسانی فرماندار اندرو کومو ملت گفت که دولت تا به حال ثبت شده 594 COVID-19 مرگ و میر — کاهش از 630 روزانه مرگ و میر گزارش شده از روز قبل. “شما می توانید استدلال می کنند که شما در حال دیدن یک plateauing,” کومو به خبرنگاران گفت:.

تبلیغات:

خود را خوش بینانه ارزیابی “مسطح” تکرار شد روز بعد در روز یکشنبه که روز مرگ و میر آمار 599 — بالاتر از 594 اما هنوز زیر 630, تلفات از دو روز قبل.

روز دوشنبه هنگامی که روز مرگ کل 731, Cuomo سعی در توضیح آن را به عنوان یک “شاخص عقب مانده.”

کومو است با اشاره به کاهش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان پذیرش در بخش مراقبت های ويژه و لوله — درج یک لوله تنفس متصل به ونتیلاتور — به عنوان اثبات بیشتر از یک “ممکن است مسطح منحنی.”

تبلیغات:

این با احتیاط خوش بین و در عین حال به طور جدی ناقص ارزیابی جشن گرفته شد توسط رسانه های خبری خود نبرد خسته از گزارش توقف جریان شوم, اخبار, خاموش هر روز توسط buffoonery ما مدرن روز کالیگولا در کاخ سفید است.

بیش از آن است که آخر هفته به عنوان خبرنگار ارشد-رهبر را پوشش می دهد که شهر نیویورک را در خدمات مدنی من بود در تماس مداوم با این شهر FDNY خدمات پزشکی اورژانس (EMS) اتحادیه ها و اعضای خود را که توصیف وحشتناک سنبله در کشنده قلبی دستگیری در خانه های مردم در یک مقیاس بی سابقه است.

بیش از توییتر من در گرفتن خط مقدم گزارش از اورژانس کارگران که به ذکر است که در قبل از COVID-19 جهان, آنها ممکن است یک یا دو ایست قلبی تماس در هر شیفت. این روزها آنها حضور دارد به عنوان بسیاری از سیزده ایست قلبی تماس در هر شیفت.

تبلیغات:

FDNY اطلاعات ارائه شده به رئیس-رهبر نسبت اورژانس ایست قلبی تماس از 20 مارس تا آوریل 5 در سال 2019 به مدت مشابه در سال 2020 است. که داده ها نشان داد که تعداد کشنده قلبی تماس های مشخصی از 22 به 32 مرگ و میر در هر روز در سال 2019 به 200 در یک روز در سال 2020 است.

علاوه بر این شانس از یک 911 قلبی بیمار باقی مانده به طور قابل توجهی کاهش یافته است و همچنین. در 2019, FDNY اورژانس کردم بین 54 تا 74 قلبی خواستار شده است که در بین 22 تا 32 تن در روز است.

در مقابل در میان این همه گیر گروه بود و به طور متوسط 300 از جمله تماس های تلفنی به پایان رسید که با بیش از 200 نفر از این بیماران در حال مرگ در خانه های خود.

به عنوان یک نتیجه از تقاضای بی سابقه ای از این بیماری همه گیر در این شهر بیمارستان برای اولین بار EMS خدمه دستور داده شد نه به حمل و نقل قلبی-دستگیری موارد به بیمارستان اگر آنها قادر به راه اندازی مجدد بیمار قلبی در صحنه است.

تبلیغات:

“هیچ فیلم غیر آسیب زا و یا بلانت ضربه ایست قلبی است که برای حمل و نقل به بیمارستان دستی و یا مکانیکی ماساژ در پیشرفت بدون یا بازگشت خود به خودی گردش و یا یک دستور مستقیم از یک کنترل پزشکی پزشک مگر قریب الوقوع خطر فیزیکی به ارائه دهندگان EMS در صحنه” می خواند بخشنامه صادر شده توسط منطقه ای اضطراری پزشکی کمیته مشورتی (REMAC) از شهر نیویورک است.

تحت مبهم ایالت نیویورک بهداشت عمومی قانون REMAC تعیین شده است به “توسعه تصویب و اجرای قبل از درمان در بیمارستان و حمل و نقل پروتکل های شهر نیویورک در شرایط اضطراری.”

هیچ تایید است که هر یک از این آخرین ایست قلبی مرگ و میر در خانه های مردم به عنوان بخشی از این فاجعه بار اسپایک در حال COVID-19 مربوط.

همانطور که من در گزارش رئیس-رهبر بر خلاف صدها COVID-19 مرگ و میر رخ داده در این شهر و بیمارستان است که ثبت نام به عنوان مثل وجود دارد و هیچ گونه پیگیری از مرحوم مواجه می شوند توسط FDNY اورژانس پرسنل.

تبلیغات:

“اعضای ما گفته اند آنها فقط دیدن نیست این مسطح منحنی اگر شما نگاهی به حجم تماس و دیوانه افزایش در مرگ و میر قلبی” گفت: Vincent Variale رئیس DC 37 محلی 3621 که نشان دهنده FDNY اورژانس افسران. “این بیماری همه گیر در نه فقط در بيمارستان اما در جامعه و در خانه های مردم.”

Variale که خود را فقط از بهبود از یک جلسه با COVID-19 نگران است که واقعی مهار این بیماری همه گیر را به اثبات می شود گریزان بدون تست جامع برای هر دو زنده و مرده است.

“ما در حال رفتن هرگز برای دریافت جلوتر از این بیماری تا زمانی که ما می دانیم که آن را,” او گفت:. “حتی در حال حاضر اولین پاسخ دهندگان لازم نیست که دسترسی به تست و بنابراین ما می تواند سهوا گسترش این بیماری هنگامی که ما بدون علامت به مردم ما در حال تلاش برای کمک به.”

تعداد مرگ و میر در شهر نیویورک در حال حاضر آنقدر بزرگ آن غرق عادی جسد پردازش پروتکل با crematoriums کار دو شیفت با توجه به مایکل Lanotte مدیر اجرایی ایالت نیویورک تشییع جنازه مدیران انجمن.

تبلیغات:

“حتی با ساعت های اضافی از عملیات آن را دو هفته به یک هولوکاست برنامه ریزی شده” Lanotte گفت. “من گفته شده توسط اعضای من است که ما در حال دیدن چهار تا شش برابر نرخ طبیعی صفحه اصلی مرگ و میر.”

برای به دست آوردن یک حس مقیاس از آنچه بازی در شهر نیویورک در نظر بگیرید که قبل از COVID-19 پنج بخش نیویورک به طور متوسط 158 تن در روز در تمام نقاط.

نه هر کس به اشتراک گذاشته شده در رژیم صهیونیستی. کومو را شادمان است.

دکتر استوارت Dichek که منجر نیویورک همه گیر پاسخ کار گروهی است و ابن میمون در مرکز پزشکی در بروکلین به اشتراک گذاشته شده خود را در خط مقدم چشم انداز ،

“من می توانم به شما بگویم که بسیاری از بیماران در منطقه بروکلین در حال مرگ بوده اند در خانه و یا کشته شدن در خانه” Ditchek گفت. “این بیمارستان در حال غرق بنابراین گزارش سیستم ممکن است آنچه که شما باور دارم.”

قبل از همه گیر کتی McFadden یک بروکلین بر اساس ماما پرستار و فعال و سابق در بخش مراقبت ويژه نوزادان پرستار, سازماندهی را توجه به استارک تفاوت بین سطح مراقبت های بهداشتی کمک های مالی بین جوامع ثروتمند و فقیر جوامع از رنگ.

“من تو را دیدم [FDNY EMS] راهنمایی در مورد آوردن در موارد ایست قلبی به بیمارستان . . . . اگر شما ترکیب است که با گسترده شدن عدم coronavirus تست ما هیچ ایده چه چیزی واقعی coronavirus مرگ و میر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>