Commuters wearing protective masks wait for a bus on a usually busy street on February 7, 2020 in Beijing, China.

مسافران با پوشیدن ماسک محافظ منتظر یک اتوبوس در معمولا یک خیابان شلوغ در 7 فوریه سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer/گتی ایماژ

تعداد موارد جدید کروناویروس در ادامه به افزایش مرگ و میر افزایش به 772 از جمله اولین شهروند ایالات متحده است. این علامت برای اولین بار تایید غیر چینی مرگ ویروس جدید و آمد در زمان افزایش انتقاد از راه پکن است که دست زدن به این بیماری همه گیر. بسیار کمی شناخته شده است که تا کنون در مورد شهروند ایالات متحده که در اثر این ویروس در روز پنج شنبه در ووهان شهرستان در مرکز شیوع. فرد در حدود 60 سال و درگذشت در بیمارستان. نیویورک تایمز می شنود کلمه است که فرد یک زن و “حال اساسی شرایط بهداشتی است.”

تعداد کل موارد افزایش تقریبا 3,400 رسیدن به 34,546 در میان خشم در داخل چین به سمت حزب کمونیست بیش از مرگ Li Wenliang دکتر بود که تهدید پلیس پس از او تلاش برای بالا بردن پرچم قرمز در مورد ویروس جدید بیش از یک ماه پیش. دکتر مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان در رسانه های اجتماعی که در آن عزاداری تبدیل به حملات علیه دولت و مطالبات آزادی بیان. موضوعات “ووهان دولت مدیون دکتر لی Wenliang عذرخواهی” و “ما می خواهیم آزادی بیان” به سرعت trended در Weibo به شدت سانسور چینی پلت فرم است که شبیه به توییتر. آنها حذف شد. این واقعیت است که این پیام بودند حتی اجازه اقامت برای چند ساعت به نظر می رسید نشان می دهد که مقامات با داشتن یک زمان سخت بدانند چگونه به مقابله با خشم.

خشم در داخل چین می آید به عنوان کارشناسان در خارج از کشور بودند و هنوز هم در تلاش برای به دست آوردن دسترسی به چین است. ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده است در تلاش برای ارسال یک تیم از کارشناسان اما نه دعوت شده به چین وارد میشوند. سازمان بهداشت جهانی سعی دیپلماتیک و گفت: آنها فقط “مرتب کردن ترتیبات” اما در حال حاضر کارشناسان آن نشده اند مجاز به ارزیابی وضعیت شخصا. کارشناسان ایالات متحده گنجانده شده در یک لیست پیشنهادی توسط چه کسی.

مقامات فکر می کنم که چین رهبران ممکن است مشتاق به پذیرش کمک های خارجی از ترس است که آن را می توان به عنوان یک نشانه آن است که چین نیاز به کمک از خارج برای مقابله با این بیماری همه گیر. در حال حاضر کارشناسان می گویند که این است که هنوز هم دشوار به دانستن چقدر مرگبار این ویروس جدید است و چگونه به سرعت آن در حال گسترش است. “این سخت است برای گفتن چه کشنده در این رمان به عفونت کرونا ويروسی است که” آلن چنگ, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه موناش در ملبورن و گفتگو کرد. “در حالی که نفت خام مرگ و میر به نظر می رسد در حدود 2 ٪ وجود دارد به احتمال زیاد بسیاری از افرادی که آلوده شده اند که نمی شده است تست شده است.”

حتی اگر بسیاری از موارد شده است در چین حدود دو دوجین از کشورها موارد گزارش شده از جمله پنج شهروند بریتانیایی که آلوده بودند در یک پیست اسکی. آنها قرارداد این ویروس پس از آنها باقی می ماند در همان کلبه ییلاقی اسکی به عنوان کسی که تا به حال شده در سنگاپور است. هیچ یک از آنها در یک بیماری جدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی