پنج IF گیرندگان در چه بعدی


Activists hold signs that together read "Home is here" in front of the Supreme Court building

IF دریافت کنندگان و حامیان آنها تجمع در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن در ژوئن 18.

درو Angerer/گتی ایماژ

هفته گذشته دیوان عالی کشور حکم داد که 5-4 مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای لغو این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه یا IF نقض قانون است. حاکم است که اجازه می دهد تا حدود 700,000 ورود دوران کودکی به حفظ اجازه کار و باقی می ماند رایگان از اخراج فوق العاده ای بود پیروزی با نام خیال.

در همان زمان, اما دادگاه عالی به سمت چپ باز امکان برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اصلاح قانونی از ضعفهای اصلی آن تلاش برای لغو IF و دوباره سعی کنید. مدت کوتاهی پس از این دادگاه اعلام کرد تصمیم خود را رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او در نظر گرفته شده برای انجام درست آن و “refile” پیشنهاد خود را به end IF.

یا نه تهمت شرح زیر از طریق این تهدید خیال باقی خواهد ماند و در هوی و هوس از دادگاه و ریاست جمهوری دولت. حتی اگر این سیاست همچنان در جای IF وضعیت به تمدید هر دو سال یکبار که به معنی IF دریافت کنندگان ادامه خواهد مهرههای سیاسی در yearslong قانونی نبرد بیش از اصلاح قانون مهاجرت.

قبل از تصمیم دادگاه و سپس بعد از من صحبت و رد و بدل ایمیل با پنج IF گیرندگان در مورد تجارب خود را با این برنامه زندگی خود را امروز امیدها و ترس خود را برای آینده و احساسات خود را درباره حکم دادگاه عالی.

ایروینگ کالدرون, 28 سابق جنرال موتورز مدیر پروژه و ورودی تحصیلات تکمیلی دانشجویی وارد ایالات متحده از مکزیک زمانی که او 7 ماه.

در زندگی تحت IF: آن را فقط به نظر می رسد مانند آن را مهم نیست که چقدر تلاش من قرار داده و من چقدر نشان می دهد که من کار سخت است که من نوع شهروند که ایالات متحده می گوید که می خواهد برای ایجاد و آمریکا را ایجاد کنید چرا که من اینجا بوده ام پس از من 7 ماه, بنابراین من بخشی از سیستم. و در عین حال … همیشه که عدم قطعیت چرا که حتی با IF آن را فقط هر دو سال و در حال حاضر آن را مانند, خوب, من نمی دانم چه خواهد شد پس از این دو سال. این است که ثابت عدم اطمینان است که واقعا می پوشد شما پایین ذهنی. …

یکی از چیزهایی که به من لطمه می زند بیشتر در مورد وضعیت در حال IF گیرنده است که من احساس می کنم کاملا آمریکایی. این نوع از عجیب و غریب برای من حتی فکر می کنم که من هر چیزی غیر از آمریکا. … آن را ناامید کننده می دانم که خود شما—به نظر شما کشور خود را که در آن شما بزرگ شده, شما ساخته شده است به شما کمک کرده شما کمک … و در عین حال ما هنوز هم فقط سیاسی آلت. ما چیزی بیش از فقط یک معنی به پایان رسید و این واقعا غم انگیز و افسرده به ما که خودمان را در نظر به طور کامل آمریکا.

در تصمیم دادگاه: من کمی شگفت زده در مورد نتیجه اما بدیهی است که فوق العاده سپاسگزارم که دیوان عالی کشور ارائه شده بسیار مورد نیاز ، این یک تسکین بزرگ! برای بقیه سال 2020 ما می توانید احساس امن است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید کرده و به همین دلیل ما باید در سنا به تصویب قانون.

Isaias Guerrero, 35, مهاجرت, سازمان دهنده و فعال وارد شده در ایالات متحده آمریکا از کلمبیا هنگامی که او 15 سال است.

در زندگی تحت IF: من فکر می کنم که آنچه شما را درک نمی کنند به عنوان [یک] مستند نشده [فرد] است که چگونه کسانی که در اطراف شما هستند که شما را دوست دارم که شاید مقاله تجربه است که آسیب پذیری. من می دانم که مادرم برای مثال او یک شهروند است. من می دانم که او عمیقا ترس از آنچه اتفاق می افتد به من. … من تو را دیدم من شریک گریه و گفت: “من نمی دانم چه چیزی می تواند اتفاق می افتد و من عمیقا ترس” و در آن لحظه متوجه شدم که من خودخواه بودن و من نیاز به ایجاد یک [خانوادگی آمادگی] طرح به طوری که همه ما صلح از ذهن است که ما می دانیم چه کاری انجام دهید. آن را فقط یک نفر—آن را یک کل خانواده و کل جامعه است که به پایان می رسد تا با آن تحت تاثیر قرار.

در تصمیم دادگاه: من خیلی خوشحال شد وقتی که من خواندن اخبار. مادرم گریه کرد و در واقع او به من گفت او خواست او می تواند به من یک آغوش بزرگ در حال حاضر. من رفتم پایین به دیوان عالی کشور برای پیوستن به سازمان های دیگر و آن را یک لحظه زیبا به وجود حدود صد مستند نشده جوانان در مقابل دیوان عالی کشور شعار “مستند نشده نترس,” سیاه و سفید “زندگی مهم است.” … اما بعد از آن دوباره ما پدر و مادر ما و مردم در جامعه ما که مانده بودند از IF و به این حمایت هستند ناپایدار ما می دانیم که ما می توانیم از دست دادن آنها را در هر نقطه. بنابراین این قطعا یک پیروزی بزرگ ما آن را خود ما باید آن را جشن می گیرند. اما ما نیز باید به فشار برای 11 میلیون به طوری که تمام جوامع ما در صلح زندگی می کنند و زندگی می کنند یک زندگی با عزت و بدون ترس از اخراج در هر روز است.

Pierre R. Berastaín, 32, مدیر دفتر تجاوز جنسی به پیشگیری و پاسخ در دانشگاه هاروارد وارد ایالات متحده از پرو وقتی که او 11 ساله بود.

در زندگی قبل و بعد از IF: من اختصاص داده شده به زندگی حرفه ای من به کار در فضای داخلی و خشونت های جنسی ، قاچاق و وسیله. … زمانی که من در دانشگاه هاروارد و من به دانشگاه رفت و گزارش شده است [تجربه خود من از قربانی] یکی از بزرگترین ترس های که من تا به حال بود … در مورد پیامدهای بالقوه است که این گزارش ممکن است در خانواده من است. من نمی خواهم [کسی که حمله به من] به گزارش خانواده من به اجرای قانون به آداب و رسوم و اجرای مهاجرت و یا اگر وجود خواهد داشت برخی از نوع مقابله به مثل. … وقتی که من به ارمغان آورد تا این نگرانی پاسخ این است که من دریافت کرده بود “که به خوبی تاسیس نگرانی است.” … من بازگو که داستان چون من فکر می کنم گفتن از انواع عوامل دیگر و یا عواقب ناخواسته و یا مفاهیم است که در حال ثبت نشده اند ، در این مورد [من] یک قربانی تجاوز جنسی که احساس کردند که من می توانم چیزی را گزارش دهید و سعی کنید به گرفتن برخی از حس غرامت یا عدالت به سادگی توسط این واقعیت است که مستند نشده. و داشتن IF برای من برداشته که ترس از گزارش جرم و جنایت و یا گزارش چیزی است که به من به نظر می رسید یا نمی امن است. و آن را در خود من توانایی را نیز دخالت در شرایطی که من پیدا کرده اند مشکل ساز هستند.

ژوئن اسکلنت, 31, دیجیتال, مدیر کمپین در FWD.ما وارد در ایالات متحده آمریکا از ونزوئلا هنگامی که او 11 ساله بود.

در زندگی قبل و بعد از IF: رشد بدون IF آن بیرون رفتن از درب, بوسیدن, خود, خداحافظی, بغل کردن پدر خود را شناخت و کامل است که شما و/یا پدر و مادر خود را ممکن است دوباره. و من می دانم که نوع مانند یک خط است که مورد استفاده مجدد و یا بازیافت یک تعداد بار اما حقیقت آن است. شما می توانید در آن ماشین و شما هیچ ایده اگر شما بودند به دلیل … شما می تواند طول کشیده برای کوچکترین اشتباه که شما در پشت چرخ. ….

من فارغ التحصیل در سال 2011 [و وجود] هنوز IF—آن را تقریبا غیر قابل باور در این نقطه در زمان [فکر]. یک سال گذشت و این احتمالا یکی از سخت ترین سال زندگی من به خاطر شما صرف تمام عمر خود را قطب ایدهآل سازی و یا قرار دادن بر روی یک پایه این ایده از رفتن به دانشگاه و فارغ التحصیلی و در حال حاضر که من آن را انجام داده بود … من تا به حال یک مدرک دانشگاهی بسیار گران تکه کاغذ اما من نمی دانم آنچه که من قرار بود با آن انجام دهد چرا که من هنوز هم نمی تواند یک کار.

سریع به جلو از یک سال و … یک دسته از افراد قادر به سازماندهی خود و مرحله تحصن در اوباما برای آمریکا دفاتر [در] انتخابات 2012 بود. این در اصل یک کمپین هماهنگ مستند نشده در میان جوانان بودند که نوع تغذیه با دولت اوباما … گفت که خیال شد ستاره از کشور اما به طور همزمان خود را اخراج ماشین اصل اخراج مردم همان است که او ستایش. بعد از عقب و جلو و بعد از چند تن از کسانی که در دفاتر مجبور شدند به دلیل … به کمپین اوباما مواجه شد با یک مخمصه: آنها یا بازگشایی دفاتر خود را و باید این مستند نشده دانش آموزان دستگیر و تایید می کنند که آنها سخت در مهاجرت … یا آنها اساسا چشم و منجر به ایجاد برنامه DACA.

من به یاد داشته باشید ژوئن 15 یک روز گرم تابستان در تالاهاسی فلوریدا من کار کارآموزی پرداخت نشده. … من نشسته وجود دارد تا حدودی به سمت وسط روز. … این باید 10 یا 15 دقیقه قبل از این خبر داده بود که من یک تماس از یک عضو. من معمولا فکر می کنم آن را دادن اما من تلفن را برداشت و آن را یک کاخ سفید کارمند. … او در واقع به من گفت که به نوبه خود در تلویزیون که رئیس جمهور بود رفتن به یک اطلاعیه در باغ گل رز و این امر تاثیر قابل توجهی در زندگی من و او در واقع از من خواست برای کمک به مردم برای ثبت نام در این برنامه و اجازه دهید آنها را defrauded یا بهره گرفته توسط درنده وکلا. بنابراین من گفت: “بله خانوم از شما متشکرم” و من را تماشا کنند. این نوع از مخلوط یک مجموعه ای از احساسات برای من … فقط به خاطر اینکه دوباره … من می دانستم که از لحظه ای که من شنیده ام اعلام شد که رفتن به تغییر زندگی من, اما من همچنین می دانستم که آن را نمی اعمال می شود به پدر و مادر من. بنابراین من تا به حال به این مشکل گفتگو با مادر من به زودی پس از اعلام و اساسا به او بگویید این شگفت انگیز است, آن را بزرگ و نوع شکستن این خبر که او نمی تواند واجد شرایط برای این. … من فکر می کنم که به عنوان قدیمی ترین از سه فرزند این نوع سخت است که شما باید برای ذخیره کردن پدر و مادر خود را بسیار پایین زمانی که آنها در حال آنهایی شده اند که فدا کردن بسیار برای شما به موفقیت است. آن لحظه تلخ و شیرین, من می خواهم بگویم.

در تصمیم دادگاه: آن را سخت به درک چگونه آن را احساس می کند به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حملات مداوم علیه IF در داخل بالاترین دادگاه در زمین اما من نیز کاملا آگاه مبارزه نشده است.

کارن ریس, نام جین سازمان حفاظت محیط زیست شماره 5 در دیوان عالی کشور IF دادخواهی, 31, معلم آموزش و پرورش ویژه در Austin, تگزاس, وارد, ایالات متحده از مکزیک زمانی که او 2 ساله است.

تهدید IF پایان: من زندگی من زندگی می کنند در بسیاری از ترس قبل از IF. … من هنوز هم می شود در اینجا باید IF end. وجود دارد هیچ چیز برای من در مکزیک است. من نمی دانم که کشور خود من از تولد. این خانه من است. … یکی از سوالات که [خبرنگاران] همیشه بپرسید این است که “شما چه احتمالی برنامه؟” … و من همیشه احساس می کنم مثل مردمی در حال انتظار پاسخ به “ما آن را خوب امتحان کنید—در حال حاضر از آن زمان به بازگشت به کشور ما است.” اما من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید این است که خانه ما. من اینجا بوده ام برای یک زمان بسیار طولانی دیگر مردمی که بیش از حد و جوامع ما زندگی می کردند و رونق در این کشور بدون IF ما را ادامه خواهیم داد. … من در اینجا به ماندن و من مطمئن هستم که بسیاری از ما هستند.

در تصمیم دادگاه: من به وضوح با نتیجه راضی است آن را یک پیروزی برای جامعه ما, اما ما همچنین می دانیم که آن موقت است. به عنوان ما را دیده اند این چند سال گذشته و بلافاصله پس از تصمیم گیری حملات علیه جامعه مهاجر را در آینده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>