پنج چیزهای عجیب و غریب در مورد بلومبرگ است Weaselly وعده برای آزادی زنان از خود NDAs


Mike Bloomberg stands in front of a sign that reads "Women for Mike Bloomberg."

بزرگتر فونت بزرگتر خود احترام برای زنان است.

Timothy A. کلاری/گتی ایماژ

کمتر از یک روز پس از الیزابت وارن بکند او را با تویت کردن آنچه یک نمونه عدم اطلاع از انتشار به نظر می رسد مانند مایک بلومبرگ موافقت کرده است اجازه دهید به سه پایان خود NDAs با بلومبرگ LP. بله او با صدور یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که علاوه بر انتشار سه زن نه خود شرکت و نه مبارزات انتخاباتی خود را امضا خواهد کرد NDAs رفتن به جلو. بسیار شجاع است.

چرا بلومبرگ ناگهان به چنین توافق آیةالله ژست بعد گفت: فقط این چهارشنبه گذشته که “آنها امضا این توافق نامه است و ما با آن زندگی می کنند”?

از آنجا که بیانیه weaselly به عنوان جهنم:

از کودکی.

1. باریک, بسیار خاص زبان است.

در حالی که ما می دانیم که 64 مختلف کارکنان را گزارش واصل تقریبا 40 آزار و اذیت و تبعیض lawsuitsagainst بلومبرگ و شرکت ما در واقع نمی هر گونه ایده در چگونه بسیاری از NDAs ممکن است منجر به از کسانی مختلف پرونده های حقوقی. در این بیانیه بلومبرگ می نویسد که شرکت “شناسایی 3 NDAs که ما امضا بیش از گذشته 30 سال به علاوه با زنان برای رسیدگی به شکایات در مورد نظرات آنها گفت: من تا به حال ساخته شده است.”

آیا معنی که او را به استثنای NDAs که در مقابله با هر چیزی غیر از شکایت مورد نظر از بلومبرگ? آنچه در مورد NDAs که با معامله بیش از فقط نظر ؟ و به همین دلیل نه فقط گسترش این پیشنهاد را به هر زنی که وارد یک NDA با شرکت ؟

2. کلمات “گفتند.”

در طول چهار بحث بلومبرگ بود بی اعتنا از این ایده که NDAs شد پوشش هر گونه واقعی رفتار بد. او نقاشی زنان به عنوان whiny scolds که می تواند یک شوخی است. در حال حاضر او بسیار آگاهانه دادن خود برای انکار باید نیاز بوجود می آیند. انکار که به احتمال زیاد تکیه زیادی بر روی کلمات “گفتند.” خنده دار چگونه همه چیز را تغییر دهید!

3. واقعیت این است که تعهد در زنان به رویکرد این شرکت است.

یک بار دیگر مصرف بسیار خاص مقدماتی را در نظر دقیقا چگونه این زنان قرار است به می دانم که اگر آنها یکی از سه ؟ و به همین دلیل نمی تواند این شرکت فقط رسیدن به زنان به طور مستقیم ؟

4. فقدان هر گونه واقعی اطلاعات تماس.

بلومبرگ گزارش می دهد که “اگر هر یک از آنها می خواهید منتشر شود از خود NDAs به طوری که آنها می توانید صحبت کنید در مورد کسانی که اتهامات آنها باید با شرکت تماس بگیرید و آنها را با توجه به آزادی است.” وجود دارد, اما هیچ نشانه ای که به روش در این 20,000-کارمند شرکت و نه هیچ گروه خاص مشخص شده است. آیا با شما تماس حقوقی بخش? این گروه که برای آن شما به طور خاص تا به حال کار کرده است ؟ آیا شما به سادگی فریاد درخواست خود را به نزدیکترین بلومبرگ ترمینال و امید برای بهترین ؟ آن را غیر ممکن است برای اطمینان می دانم.

5. این خط از آزادی مطبوعات در ابتکار: “هنگامی که ما در حمایت از زنان در محل کار ما پیشرفت نه فقط احساسات خود را از ارزش اما ما با کمک به آنها و خانواده های آنها در سراسر امریکا زندگی بهتر از طریق دستمزد بالاتر است.”

حمایت از زنان مایک به نظر می رسد گفت: به دلیل آن باعث می شود آنها را احساس خاص. طنز دهید!

آن را به خصوص قابل توجه است که از بسیاری از مردم که قطعا چشم گذاشته در این بیانیه قبل از آن رفت و نه یک فکر وجود دارد ممکن است دلیل دیگری برای مبارزه برای زنان در محل کار فراتر از فقط گرفتن آنها کمی پول خرج کردن و اعتماد به نفس را افزایش می دهد.

می دانید چیزی در مورد بلومبرگ و یا خود شرکت ؟ اجازه دهید ما می دانیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>