پنج ویسکانسین رای دهندگان در آنچه در آن احساس می کند مانند برای رای دادن به یک بیماری همه گیر


A polling official wearing a gown, gloves, and a face mask directs people who cover their mouths with scarves and masks.

یک نظرسنجی رسمی دستور رای دهندگان انتظار در خط در خارج در کنار رودخانه دبیرستان دانشگاه روز سه شنبه در Milwaukee, Wisconsin.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

ویسکانسین رای دادند روز سه شنبه در میان یک بیماری همه گیر است که توقیف حوزه های رأی گیری و قریب رای دهندگان به صف های طولانی و به شدت قاچاق مراکز رای دهی. در میلواکی که به طور معمول دارای 180 حوزه های رأی گیری تنها پنج درب را باز کرده.

اولیه انتخابات اتفاق افتاد پس از یک ریسک بالا و حرکت سریع نبرد بین فرماندار دموکرات ها و جمهوری خواهان در مجلس. روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. تونی Evers دستور داد که انتخابات به تاخیر افتاد تا ژوئن. اوباما بلافاصله اعتراض در نظر گرفتن این موضوع به دادگاه عالی ایالت که به سرعت مسدود Evers ” نظم. کمتر از یک ساعت بعد دیوان عالی ایالات متحده آمار رای دهندگان دوباره دور ده ها هزار نفر از رای گیری غایب بودند که نه فرستاده خواهد شد در زمان. Wisconsinites که تا به حال خود را دریافت کرد رای گیری در زمان خواهد به جای آن باید به رای آنها در فرد است.

در روز سه شنبه به عنوان بسیاری از نقاط کشور پناه در محل بسیاری از رای دهندگان ویسکانسین خانه های خود را ترک و به جمع در حوزه های رأی گیری. بسیاری دیگر تمایلی به چنین خطر باقی ماند.

تخته سنگ به صحبت کرد و پنج رای دهندگان که رفت به حوزه های رأی گیری در روز سه شنبه به آنها بپرسید که چه چیزی آن را مانند به رای دادن در طول یک بیماری همه گیر. آنها عبارتند از:

دیوید مایر, 29, میز جلو هماهنگ کننده یک هتل (در حال حاضر تعطیل) در خلیج سبز.

نیکول زمستان, 50, میلواکی مبتنی بر مدیریت عملیات برای مشارکت مدنی غیر انتفاعی ویسکانسین صدای.

Dwayne, 25 کارمند در یک شرکت لبنی در مدیسون (که کاهش یافته است را به نام خانوادگی خود به منظور صحبت آزادانه و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد کارفرمای خود را تایید).

جان Marszalkowski, 38, اقامت در خانه پدر دو در میلواکی است.

میا Noel, 35, برنامه مدیر یک جوانی بهداشت سازمان آموزش و پرورش در میلواکی است.

پاسخ های خود را ویرایش شده اند و تغلیظ شده برای وضوح.

تخته سنگ: چگونه شما را تا پایان رای گیری در فرد امروز ؟

دیوید: من تا به حال شده است در زیر همراه با کشورهای دیگر در میانه. بسیاری از این کشورها شده است هل دادن پشت خود را, انتخابات, تاریخ, بنابراین من نمیفهمد ما را تحت فشار قرار دادند تا آن را امن تر زمان. و من [نمی درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری] چون من بیشتر به نفع فرد رای گیری و دیدن آن را به ماشین.

نیکول: من می خواهم برای رفتن در فرد به دلیل انتخابات گذشته وقتی که من رفتم به من رای گیری سایت درها قفل شد و من را به بازیگران رای من. بنابراین من ساخته شده آن را یک نقطه: امروز من می خواهم در فرد اگر به آن اجازه داده شد.

Dwayne: من درخواست [من absentee ballot] آنلاین تاریخ و زمان آخرین هفته است. آنها بلافاصله گفت: من نیاز به ارسال یک رای دهندگان ID. من در حال حاضر ثبت نام رای دهندگان. من رای دادند در حال حاضر دو بار در ویسکانسین. بنابراین من به صورت دیجیتالی ارسال شده من ID. من پست دوشنبه شب گفت که آنها من را قبول نمی شناسه. من با استفاده از گواهینامه رانندگی—من از لوئیزیانا [در اصل]—و آنها به من گفتند خارج از کشور گواهینامه رانندگی معتبر نیست فرم شناسه اما من هنوز هم می تواند رای در یک منشی شهرستان و یا یک مکان سنجی.

جان: در مارس 20, من پر [درخواست] برای absentee ballot چون من نمیفهمد که امن ترین راه برای انجام این کار. در میلواکی ما تا به حال برخی از گزینه های آخر هفته گذشته که در آن شما می توانید به مرکز شهر و رای از ماشین خود را. اما من فکر کردم خوب, امن ترین چیز این است که اگر من رای است در پست الکترونیکی. بنابراین من در خانه مانده. و هرگز آن را نشان داد.

میا: من درخواست یک غایب رای گیری در اواسط ماه مارس و هرگز از آن آمد. من سعی کردم به انجام drive-up اولیه رای گیری در میلواکی است. اما خط بود که هشت بلوک های طولانی است. من تا به حال بحث با شریک زندگی من در مورد رای گیری در فرد است. او گفت: “این فقط شما آن را نیز با من.” اما چیزی که برای من وجود دارد این مسائل در انتخابات من می خواستم برای شرکت در. افزایش بودجه مدارس دولتی. محلی شهرستان اجرایی مسابقات و شهرداری مسابقه. آن را هنوز هم مهم است برای من به رای دادن.

A long line of people stretches down a street.

صحنه خارج ریورساید دبیرستان در میلواکی است.

میا Noel

آنچه که روند رای گیری بود ؟

دیوید: Green Bay شهری است در مورد 105,000 مردم و وجود دو حوزه رای گیری امروز. این واقعا یک فرایند طولانی از آغاز تا پایان. من وارد در 8:54 صبح و چپ در 11:34. هنگامی که من سمت چپ, مردم در انتظار بودند در یک دور دیگر خط. بنابراین آنها به دنبال حداقل چهار-شاید پنج ساعت زمان انتظار برای رفتن رای دادن. وجود دارد یک زن و شوهر از مردم در اطراف من که در سمت چپ. یک آقایی بود به گرفتن یک اتوبوس و یکی دیگر ضروری کارگر که تا به حال برای رسیدن به محل کار. [یک انتخابات رسمی در یک نقطه] ارائه شده افراد مسن به داخل می آیند به نشستن به عنوان طولانی به عنوان آنها به خاطر جای خود را در خط.

بسیاری از ما آورده خود ما قلم که به توصیه است که شما خود را سیاه و سفید و یا آبی قلم از صفحه اصلی. و سپس آنها را به حال بزرگ چوبی و یا از جنس پلکسی گلاس ساخته شده چیزی است که شبیه آن ساخته شده بود برای تنها هدف از رای گیری امروز. شما را در محل شناسایی خود را در خارج از پلکسی گلاس و کارگران داخل رفت و از طریق رول و دیدم چه بخش شما بودند و ما را از رفتن ما به منطقه اختصاص داده شده که تا به حال رای گیری برای ما خاص بخش است. و پس از آن ما تا به حال یک نفر از طریق آمده و پاکسازی منطقه پس از مردم باقی مانده است. وجود دارد احتمالا در حدود 10 نظرسنجی کارگران وجود دارد و در مجموع. برای شهر ما اندازه که تعداد زیادی نیست.

نیکول: زمانی که من وجود دارد وجود دارد توجه داشته باشید در درب است که گفت: من تا به حال برای رفتن به مکان های مختلف 2.3 مایل دور. پارکینگ بود بسیار آسان است. من راه می رفت در سراسر محوطه مدرسه برای رسیدن به جایی که ما تا به حال برای رفتن و رای دادن. اما خط را به سرعت. بیرون افرادی بودند که به کارگردانی شما که در آن برای رفتن به ثبت نام کنید و از شما خواسته اگر شما می دانستید بخش خود را. اگر نه آنها نگاه خود را به آدرس بالا. آنها عبور از دستکش و قلم جوهر. هنگامی که ما در داخل آنها را به شما تماس بگیرید تا شما و شما را در ذخیره کردن ID خود را در جدول. آنها را پاک آنها را بعد از هر فرد و آنها را در ماسک و دستکش. من نمی لمس هر چیزی به غیر از قرار دادن من رای گیری بر روی میز به آن را پر کنید. شاید در زمان 45 دقیقه تا یک ساعت.

Dwayne: آن را بسیار مشغول است. من زندگی می کنند در مرکز شهر مدیسون است که خیلی enfranchised منطقه است. سفید خیلی قشنگ وسط کلاس. آنها تا به حال بسیاری از کارگران است. آنها به من نگاه کرد من در ثبت نام رای دهندگان کتاب. و من آنها را به من شناسه. آنها مانند “ما نمی توانیم قبول آن است.” من به ارمغان آورد من گواهی تولد من کارت امنیت اجتماعی و لایحه ای که می رود به آدرس من. من رای دادند در اینجا قبل از اینکه با همان مردم است. بنابراین من نمی فهمم چرا این یک مشکل است. من نمی دانم که چرا آنها در حال سخت تر در مورد آن. من اساسا تبدیل به اطراف تا زمانی که یکی از نظرسنجی از کارگران به نام شهرداری منشی و اطلاعات بیشتر. آنها گفت: من می توانم رای و پس از آن که یک زن و شوهر روز به یک ID. مشکل این است که با راهنمایی و رانندگی بسیار دور است. دیگر مکان های که در آن من می توانم یک ID آنها بسته شده در حال حاضر به دلیل خاموش شدن است. پس از آن بسیار ناخوشایند است. من احساس محروم.

جان: من وارد شد در مدت کوتاهی پس از ساعت 8 صبح من در خارج برای مدت زمان طولانی و سپس یک خط پایین رفتن از دبیرستان راهرو و پشت کردن. زن در مقابل من در خط مشخصه خسته فرح خودش را بر در و دیوار گرفتن هر چیزی که او می تواند به وزن خود ، مردم فقط کهنه در این پایین-تهویه راهرو هیچ پنجره یا هر چیزی. آنها تا به حال Xs ضبط در طبقه سعی کنید برای نشان دادن 6 فوت از هم جدا. شش فوت به نظر می رسد مانند بسیاری تا زمانی که شما خودرا برای امتحان اماده 100 نفر در یک راهرو.

هنگامی که من از طریق این خط وجود دارد بسیاری از داوطلبان است. آنها بسیار دوستانه و بیمار است. آنها در حال کار سخت به نگه داشتن جداول تمیز…. آنها تا به حال مردم با مواد ضد عفونی کننده بطری و آنها را پاک کردن جداول که در آن شما ID خود را نشان داد اما من متوجه نشدم آنها را پاک کردن غرفه. پس از تبدیل در رای آنها به من پیشنهاد برخی از ضد عفونی کننده دست در راه است.

میا: من آماده به چهره بودن در خط برای ساعت ها در اطراف افراد دیگر. من قرار دادن بر روی دستکش و ماسک. شما را مجبور به پارک دور و راه رفتن به پایان خط بین شش و هفت بلوک از ایستگاه رای گیری. در زمان ما رو به جلو دبیرستان دخترانه که بسیار منظم. آنها تا به حال Xs بنابراین هر کس می ماند 6 فوت از هم جدا. نظرسنجی کارگران انجام یک کار بزرگ در ساخت مطمئن شوید که ما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. همه نظرسنجی کارگران بود, نوعی از تجهیزات حفاظتی. کل فرایند صاف بود. آن زمان من حدود دو و نیم ساعت به [رای].

Poll workers are seen in gowns, gloves, and masks.

نظرسنجی کارگران استقبال رای دهندگان در ریورساید ،

میا Noel

چگونه می توانم شما احساس می کنید بیرون آمدن از تجربه است ؟ آیا شما در هر نقطه فکر می کنم شما ممکن است رای بدهند ؟

دیوید: من فکر می کنم آن را بسیار شرم آور است. آنها با قرار دادن قدرت سیاسی راه جلوتر از انسان خوب بودن و زندگی انسان است. من امیدوارم و دعا می کنم که هیچ کس مریض می شود و می میرد از انتخابات ما در حال وقوع امروز.

من تا به حال این طرز فکر که بدون توجه به چه مدت منتظر بود مهم نیست که چه وضعیت آب و هوا بود من رای از آنجا که من احساس آن را فعال انتخاب است که یک گروه از مردم ساخته شده به تلاش برای سرکوب آرا و سعی کنید برای به حداقل رساندن صدای مردم در ویسکانسین. و من فکر نمی کنم که خوب بود.

نیکول: نبود بد است. آن را خوب است برای دیدن مردم از رای دادن.

Dwayne: من احساس واقعا بد است. من یک کارگر ضروری. من سوار حمل و نقل هر روز به کار می کنند. من نمی خواهم به در معرض آسیب پذیر تر مردم به آنچه که من در حال حاضر در معرض بودن در محل کار. بنابراین من تا به حال این چیزی که در ذهن: “دیگر چه اقدامات احتیاطی آیا من باید برای رفتن به این چیزی که من واقعا می خواهم به انجام است که رای بدهند؟”

من واقعا نمی خواهم که من تا به حال به این انتخاب. آن را عمیقا دردناک است. اما این به نظر می رسید مانند آن بود به اندازه کافی مهم به خطر است. من یک آمریکایی آفریقایی تبار. من در اصل از جنوب. من خانواده که مبارزه برای بهرهمند شدن برای مدت طولانی. من می دانم که مردم من را با تاریخچه حق رای. من می دانم که روند انتخابات می تواند دلسرد کننده در زمان, من می دانم که آن را تنها راه برای تحت تاثیر قرار تغییر, اما من فکر می کنم آن را عمیق و نمادین به مردم به طور کلی. و من فکر می کنم آن را به معنای زیادی به ما مراجعه کنید در نظر سنجی. من احساس می کنم قدرت وقتی که من رفتن.

جان: این بسیار نا امید کننده چون من کار خیلی سخت تمام خانواده مشغول به کار سخت به ماندن صفحه اصلی, فاصله اجتماعی, جلوگیری از رفتن به فروشگاه و انجام همه چیز را من می توانم برای به انجام آنچه که من قرار است به انجام. و [در عین حال] من هم این حس وظیفه مدنی برای شرکت در انتخابات.

میا: من هنوز فقط بسیار نا امید است که این اتفاق افتاده است. من امیدوارم که وجود ندارد سنبله در موارد بعد از این. من نگران هستم که من می تواند بخشی از آن است. من در حال کار بسیار سخت به ماندن در خانه و مطمئن شوید که ما در سیستم بهداشت و درمان یک فرصت برای مقابله با هر گونه موارد است که می آیند تا. و پس از آن بود که مجبور به ناعادلانه در مورد اینکه آیا تصمیم به ترک است, خسته کننده است. من واقعا عصبانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>