فلوریدا و تگزاس لطفا از قرار دادن بر روی خود ماسک


A man and a woman, neither wearing a mask, speak to each other at a bar table indoors

این کار را انجام نمی!

Sergio Flores/خبرگزاری گتی ایماژ

اخبار مربوط به کروناویروس در آمریکا خوب نیست: 22 متحده دیده می شود افزایش اخیر در موارد. منحنی است که نه تنها نمی مسطح آن را به طور فعال کرنش در جهت اشتباه است. وجود دارد 1,233 موارد جدید گزارش یکشنبه در آریزونا 1,422 در تگزاس و 2,016 فتح در فلوریدا که “نیویورک در اواسط ماه مارس” نوع اعداد است.

با این وجود این کشورها همچنان به سمت “بازگشایی” در نام رهایی بخش یک شکست و ناآرام جمعیت به خارج و بازگشت به انجام همه چیز استفاده می شود انجام دهید مثل خوردن در رستوران ها و رفتن به رویدادهای ورزشی. بین این اصرار گاهی متناقض سیالیت بهداشت عمومی دستورالعمل و این واقعیت است که بسیاری از این قتل عام از وقوع اتفاق افتاده از چشم برای افرادی که نمی زندگی در شهرهای بزرگ coronavirus است که در درمان بعضی از نقاط به عنوان اگر آن دیگر وجود ندارد و با هر محدودیت در رفتار بودن برداشته و در یک بار.

حتی اگر شما دیوانه در مورد چگونه متناقض مستند قوانین شده اند هر چند که شواهد نشان می دهد که برخی از این قوانین در واقع مهم است. به نظر می رسد که شما می توانید به ساحل بروید, اجرای errands و آویزان کردن در حیاط بدون ایجاد خطر عظیم. اما این بدان معنا نیست که این ویروس واقعی نیست و اجماع حزبی “بهترین عمل” برای تصدیق این واقعیت از این ویروس است که, هنوز, برای جلوگیری از بودن در تماس نزدیک با غریبه مگر اینکه آن را به شدت لازم است (به خصوص در داخل خانه) و زمانی که شما باید از نزدیک با مردم که شما نمی دانید به پوشیدن ماسک.

این است که در برخی از حس خوب, اخبار, به دلیل آن را تنها نیاز به تلاش فردی و نه مقدار از آن را که در آن. در مقیاس بزرگ زیرساخت های حاوی ویروس است در محل; اگر چه در زمان ریاست جمهوری بسیار آهسته تر برای آماده سازی و تست تماس با ردیابی ظرفیت را نسبت به دولت در اروپا و آسیا و کشورهای فردی باید در نهایت بدست چنین سیستم و در حال اجرا. فلوریدا به عنوان مثال گزارش شده در مورد انجام به عنوان بسیاری از جدید COVID-19 آزمایشات برای تنظیم جمعیت در روز یکشنبه به عنوان نیوجرسی که در آن موارد باید به کاهش بوده است برای هفته ها. (دولت فقط گزارش 274 جدید تست مثبت دوشنبه.) تگزاس می گوید که از 2900 تماس با ردیاب در حال حاضر در حال کار با برنامه ای برای اضافه کردن بیش از یک هزار نفر بیشتر; که دوباره تقریبا قابل مقایسه با تعداد گفته کار سرانه در نیوجرسی.

با این نکته که همه ما در این سال آموخته چگونه پیچیده اپیدمیولوژی می تواند چه به نظر می رسد به مجموعه ای از “منحنی رو به کاهش” متحده جدا از “منحنی افزایش” متحده است اجتناب از داخل سالن اجتماعات و با پوشیدن ماسک. رستوران ناهار خوری اجازه داده شد که هفته قبل در سراسر جنوب از آن در میانه به عنوان مثال; تگزاس رستوران باز برای داخل ساختمان خدمات در مارس 1, در حالی که کسانی که در میشیگان باز در ژوئن 8. (آنها هنوز باز نشده در نیویورک است.) در اینجا یک مقایسه منطقه ای جدید در مورد نرخ سرانه:

A line chart showing new coronavirus cases per capita declining in the "US Midwest" and increasing in the "US South."

جان هاپکینز CSSE/91-DIVOC.com

آن را سخت تر برای تعیین کمیت تفاوت در ماسک استفاده کنید اما در صحنه گزارش مستند گسترده ماسک-رایگان معاشرت و خرید در مکان هایی مانند گرجستان و تگزاس و اورنج کانتی, کالیفرنیا که در حال حاضر در حال دیدن صورت را افزایش می دهد. عکس از تظاهرات اخیر (و تجربه شخصی از تخته سنگ کارکنان) نشان می دهد که استفاده از ماسک در داخل خانه (و هنگامی که در هوای آزاد, نزدیکی به غریبه ها) است, در ضمن, به, جهانی, در شهری در غرب, که در آن موارد کاهش یافته است و حتی بیشتر به شدت از آنها در میانه. به درجه ای که این امکان را به منظور جلب نتیجه گیری مطالعات علمی حمایت از بين ماسک ماندگاری و کاهش گسترش ویروسی. در اواخر ماه مه دو میسوری مدل مو که دیده بودم یک ترکیب 140 مشتریان از کسب و کار خود را دوباره باز تشخیص داده شد با COVID-19 اما هفته گذشته مقامات بهداشتی گزارش دادند که در هر دو سبک و مشتریان خود را پوشیده بود ماسک در طول تعاملات خود را و که هیچ مشتریان تا به حال آلوده شده است. در جای دیگر در ایالت میسوری هر چند پنج عفونت های جدید مرتبط شده اند به فردی که با حضور چندین شلوغ حوادث در دریاچه از رشتهکوه اوزارک منطقه رفت و آمد مکرر که در آن هیچ کس با پوشیدن ماسک.

بهداشت عمومی روایت در ماسک شده است گیج کننده است. در اوایل سال برخی از کارشناسان خواست به طور منظم شهروندان به آنها را می پوشند چرا که آنها در تامین کوتاه مدت برای حرفه ای پزشکی و اجتماعی به دلیل فاصله گرفتن و شستن دست ها نیز می تواند آهسته ویروسی انتقال است. به عنوان بالا فدرال سلامت رسمی Anthony Fauci در مصاحبه ای گفت: جمعه هر چند کسانی که کمبود حذف شده است و وجود دارد بدون هیچ دلیل خوبی نیست برای پوشیدن ماسک در حال حاضر در تماس با موقعیت های اجتماعی. اما این پیام و بعد فورا رفت واز طریق به کاخ سفید رفته است بیش از یک ماه بدون دادن coronavirus توجیهی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس باید اصرار بر ظاهر شدن در ملاء عام بدون ماسک به منظور انتقال قدرت (یا چیزی). و اگر چه فرمانداران جمهوریخواه در چندین ایالت خواسته اند که شهروندان خود را به استفاده از ماسک به عنوان یک مسئله سیاسی یک صدای بلند و قابل مشاهده جناح از فرهنگ رزمندگان نکردم این ایده که با پوشیدن یک ماچ راه برای سرپیچی know-it-all لیبرال.

بسیاری از کشورها را سخت بخشی از coronavirus راست—آماده سازی علمی و اقتصادی backstopping—و تقریبا حذف از گسترش این بیماری همه گیر در درون مرزهای خود را. ایالات متحده در زمان بیش از حد طولانی برای انجام بخش سخت. اما در حال حاضر بخش قابل توجهی از جمعیت ما انجام نمی دهد بخش آسان—با پوشیدن یک قطعه کوچک از پارچه و خوردن پیتزا در خانه—یا.

روز یکشنبه 43,000 مردم با حضور در یک بازی راگبی در نیوزیلند که در آن شده است وجود ندارد coronavirus مورد در هفته. زمانی که کشورهای دیگر در حال انجام جرم spectation از مغز-تغییر کامل-تماس ورزشی بهتر از امریکا است, شما می دانید چیزی است که واقعا اشتباه رفته است. پوشیدن ماسک شما همه!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی