فلوریدا فرماندار است قربانی نیویورکی برای خود Coronavirus فاجعه


Ron DeSantis, wearing a suit, speaks.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه در میامی گاردنز فلوریدا.

جو Raedle/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در نهایت در زمان عمل در این آخر هفته—نه به گماشتن اجتماعی فاصله و یا قرنطینه مورد نیاز مانند بسیاری دیگر از فرمانداران انجام داده اند اما به هدف بازدید از نیویورک و نیواورلئان. DeSantis یک جمهوری خواه راه اندازی ایستگاه های بازرسی در بزرگراه به شناسایی خودرو از منطقه شهر نیویورک و لوئیزیانا است که درد و رنج شدید بیماری. سربازان دولت متوقف خواهد شد و این رانندگان آنها را مستقیم به خود قرنطینه و تهدید آنها را با 60 روز در زندان اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید.

این قطعا درست است که ساکنان COVID-19 نقاط داغ نباید سیل کشورهای دیگر هر چند هیچ مدرکی وجود ندارد که یک موج از coronavirus پناهندگان نزولی بر فلوریدا. اما در حالی که DeSantis گشت زنی در مرزهای فلوریدا شیوع است که در حال حاضر خارج از کنترل فزاینده: از صبح روز دوشنبه وجود دارد حدود 5,500 COVID-19 موارد در دولت و 63 و میر نسبت به این بیماری سریع سنبله از قبلی چند روز. این ویروس را رشد نمایی در فلوریدا نشان می دهد که موارد آماده به موشک وار رفتن. در عین حال DeSantis هجوم بهداشت عمومی مشاوره که ممکن است آهسته عفونت در درون دولت است. به عنوان او به تصویب رسید ایالتی بازرسی آخر هفته گذشته فلوریدا رفتند به بسیاری از دولت های سواحل که باز باقی می ماند. در شرایطی که در سطح ایالت, رهبری, استان ها تلاش کرده اند به تصویب خود اقدامات با نتایج مختلط. همسایه Duval County بسته سواحل آن, اما, St. john’s شهرستان نیست و منجر ساکنان این منطقه به ازدحام ساحلی آن. Beachgoers بسته بندی کشش از شن و ماسه در جنوب شهرستان خط. تا DeSantis تعطیل دولت سواحل—حرکت او هنوز بصورتی پایدار و محکم در برابر ساکنان خود ادامه خواهد داد و به جمع با وجود کارشناسان بهداشت عمومی و هشدارهای که آنها را تشدید فلوریدا شیوع کروناویروس.

فلوریدا اولین coronavirus مورد اعلام شد در تاریخ 1 مارس. پس از آن ویروس بوده و مجاز به پخش تقریبا بدون کنترل. به عنوان دیگر فرمانداران تعطیل غیر ضروری کسب و کار DeSantis مجاز, سواحل, میله, رستوران ها و پارک های تفریحی برای باز باقی می ماند برای هفته ها در ارتفاع کالج ها’ شکستن بهار فصل است. به ناچار spring breakers قرارداد ویروس و گسترش آن در سراسر کشور هفته پیش. با وجود DeSantis’ تثبیت در خارج از کشور بازدید کنندگان اکثریت قریب به اتفاق فلوریدا coronavirus بیماران ساکنان این دولت که به احتمال زیاد قرارداد این ویروس از دیگر ساکنان از طریق جامعه گسترش یافته است. DeSantis نمی تواند حل و فصل این بحران از طریق بدنام کردن گردشگران است. عفونت هستند که از داخل دولت است.

DeSantis نیز ترویج اطلاعات غلط در مورد COVID-19 دروغ تناقض Anthony Fauci این ادعا که دولت بود تجربه جامعه گسترش یافته است. و او هنوز هم در برابر هر نوع از ایالت shutdown اصرار دارد که او “نمی تواند قفل کردن جامعه ما با هیچ پایانی در چشم” بازتاب تهمت و ادعا می کنند که “ما نمی توانیم از درمان بدتر از مشکل است.” روز دوشنبه فرماندار در نهایت امضا بی دندان جهت است که توصیه ساکنان جنوب فلوریدا, سخت ترین ضربه از منطقه به داخل باقی بماند. اما “امن تر در خانه” که صرفا خواستار ساکنان به ماندن در داخل به نظر می رسد ضعیف تر از “پناهگاه در محل” منظور آن است که اعضای کنگره درخواست شده است. مقامات محلی مانند دولت ایالت خوزه خاویر رودریگز یک دموکرات را نیز محکوم کرد و آن دامنه محدود گفت: “چهل تکه رویکرد آن قطع نمی شود.”

پس چرا DeSantis امتناع وادار همه فلوریدا به ماندن در خانه ؟ از شروع COVID-19 گیر DeSantis اتخاذ هر سیاست به نظر می رسد به mollify دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ جای تعجب است. در طول سال 2018 فلوریدا فرمانداری اولیه تهمت تایید DeSantis به طور موثر عقد نامزدی برای قبلا مبهم کنگره. در عوض تهمت انتظار DeSantis به اطمینان حاصل شود که او را برنده فلوریدا در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. اما فرماندار نیز انجام می شود کمی برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن غفلت دولت جمهوری خواه زیرساخت های لازم برای رتبه ایران رای دهندگان در حالی که پرداخت کافی fealty به رئیس جمهور. در مارس 5, سیاسی گزارش داد که “خون بد” بین این دو نفر ممکن است به زودی نشت را به باز کردن.

آن نیست—شاید به این دلیل که در این فاصله هفته DeSantis اتخاذ کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه غفلت دست-رویکرد به ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است پاداش DeSantis برای بکسل کاخ سفید خط. رئیس باران DeSantis با ستایش در شنبه نشست خبری اعلام کرد: “او بسیار با استعداد. او بسیار خوب فرماندار. هر کس او را دوست دارد. او انجام یک کار فوق العاده برای فلوریدا.” دولت فدرال نیز با توجه به فلوریدا کافی و لوازم پزشکی از ملی ذخایر در حالی که انکار آنها را به کشورهای دموکراتیک با فرمانداران. با توجه به واشنگتن پست مثلا مین خواسته نیم میلیون N95 ماسک و دریافت حدود 5 درصد از آنچه در آن درخواست شده است. فلوریدا در مقابل درخواست 430,000 فولاد, ماسک, 180,000 N95 ماسک 82,000 صورت سپر و 238,000 دستکش—و دریافت آن همه در عرض سه روز.

این تصور که “مجرمان” در حال آوردن coronavirus به فلوریدا یک شاه ماهی.

و در عین حال با وجود انجام همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند برای درخواست DeSantis به سختی شکست خوردند شامل COVID-19. دولت هنوز هم نیست تست تقریبا به اندازه کافی به مردم اجازه می دهد که ویروس به گسترش در سکوت در حالی که مقامات شهرستان پیاده سازی بهداشت عمومی اقدامات که Desantis رد. در میامی منطقه و عفونت ممکن است به زودی رسیدن به شهر نیویورک سطح زور زدن ظرفیت بیمارستان و پزشکان را مجبور به جیره کمیاب تجهیزات مانند هواکش. DeSantis در پاسخ به این ظهور فاجعه به دنبال راه های دیگر و به طور مستمر هدف قرار دادن نیروهای جدید است. در علاوه بر این به ایالتی بازرسی کرد مستقر اعضای گارد ملی در فلوریدا فرودگاه که در آن نیروهای صفحه نمایش مسافران از نیویورک منطقه و مستقیم آنها را به خود قرنطینه به مدت دو هفته. “بعد از این همه کار سخت” DeSantis توضیح داد: “ما نمی خواهیم آن را به در حال حاضر کشت به عنوان مردم فرار داغ منطقه.” خود را سخنگوی تقبیح نیویورکی بازدید از فلوریدا متهم آنها را از حمل این ویروس به فلوریدا “ناخواسته یا نه.”

شیدا خوب دولت جمهوری نماینده و DeSantis متحد بود و حتی صریح تر در بدنام نیویورک. “به نظر می رسد مانند برخی از دوستان ما از نیویورک در حال تلاش بسیار سخت برای ما مانند نیویورک” خوب روز دوشنبه گفت:. “ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آن جنایتکاران گسترش این ویروس به اینجا.”

این تصور که “مجرمان” در حال آوردن coronavirus به فلوریدا یک شاه ماهی قرمز. فرماندار و همکاران خود را به نظر می رسد به حل و فصل کرده اند که در روایت برای منحرف کردن اذهان از خطر ناک سوء مدیریت دولت outbreak. توسط قربانی نیویورکی آنها جلب توجه از این واقعیت است که فلوریدا است که در حال حاضر تحت, جامعه, گسترش, شده است برای هفته ها. تعداد موارد در فلوریدا است نه انفجار به دلیل بدخواه نیویورک در حال واردات COVID-19 به غیر این صورت بکر دولت است. این انفجار به دلیل فلوریدا در حال عبور از این ویروس در بین هر یک از دیگر و DeSantis انجام داده تکان دهنده کوچک شامل جامعه گسترش یافته است.

به جای DeSantis است گر چه هنر ما در مقابل آنها روایت: مردم خوب از فلوریدا باید دولت خود را از تهاجم به خود را نجات دهند. او کاهش یافته است به عقب بر امنیت مرزی آشنا تاکتیک. مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد ساخته شده است که مرز تعطیلی یک بنای خود را آور تلاش ها برای مهار ویروس. روز شنبه رئیس جمهور شناور (سپس اوراق) یک طرح به قرنطینه نیویورک منطقه این ادعا که فلوریدا شده بود بی اراده تاخت و تاز کردن با نیروهای جدید است. این تمرکز بر محدود کردن سفر بین ایالتی تنها تحت الشعاع این واقعیت است که دولت فدرال و دولت باید بیشتر به شدت مبارزه COVID-19 است که در حال حاضر در هر دولت و با سرعت بیشتری در ایالات متحده است که نمی خواهد خاموش شود.

به عنوان coronavirus موارد در فلوریدا موشک وار رفتن آن خواهد شد به طور فزاینده دشوار برای DeSantis به وضع مجرمیت در یکی از مزاحمان که پنهانی از دولت دیگر. حال سؤال این است که آیا DeSantis است مایل به در معرض خطر خود را در رابطه با تهمت با تحمیل بهداشت عمومی اقدامات است که در واقع شامل جامعه گسترش و یا اینکه او را به بازی همراه با رئیس جمهور ، آن است که برای بسیاری از فلوریدا یک سوال از زندگی یا مرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>