هفته بعد از ملال انگیز, نظر سنجی فاکس نیوز گزارش شگفتی که آیا تهمت را رها

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت رسانه سخنگوی Fox News منتشر شده فوق العاده گزارش دوشنبه وافغان تیتر “خشن رای گیری کشش به ایران با فعالان پرسیدن: می تواند برگ برنده رها کردن؟”

“کشش بدون زرق و برق رای گیری برای رئیس جمهور تهمت است برخی از فعالان جمهوری خواه عصبی در مورد رئیس جمهور انتخاب مجدد چشم انداز در ماه نوامبر با برخی حتی شناور این امکان برای اولین بار است که تهمت می تواند رها کردن اگر نظرسنجی شماره نمی ارتجاعی می گوید:” گزارش منتشر شده توسط قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن-محور شبکه که در ماه های اخیر به طور فزاینده ای کشیده رئيس جمهور در خشم.

تبلیغات:

“خیلی زود است اما اگر نظر سنجی همچنان به بدتر, شما می توانید یک سناریو که در آن او قطره را” یک عمل گفت.

“من شنیده ام بحث اما من شک دارم این واقعی است.” “من شرط می بندم که او قطره اگر او معتقد است هیچ راهی وجود دارد را به نفع خود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی اعداد را زیرفشار جنوب, در میان ماه از انتقاد بیش کاخ سفید را از دست داده و coronavirus همه گیر و همچنین به عنوان های اخیر تاول در سوئیس به پاسخ او به این کشور تظاهرات در پی مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

تبلیغات:

پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه تجمع در Tulsa, اوکلاهما, ملی نظرسنجی فاکس نیوز نشان داد که رئیس جمهور توسط 12 امتیاز به presumptive دموکراتیک حریف جو بایدن. یکی دیگر از فاکس نظرسنجی زیر که تجمع نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی در فلوریدا و جورجیا و کارولینای شمالی می گوید او نمی تواند به استطاعت از دست دادن.

بایدن نیز همواره چراغ مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات از بسیاری از کلید میدان نبرد متحده مانند میشیگان و پنسیلوانیا و دو عملا در به طور معمول عمیق-red Texas.

در پاسخ به فاکس نیوز گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی را تکذیب کرد که نامزد خواهد ترک نژاد در انتقاد از راست متمایل شبکه متدولوژی ظاهرا undersampling خواهان.

تبلیغات:

“این است که پدربزرگ از جعلی اخبار” کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت: این شبکه در بیانیه ای.

“هر کس می داند که رسانه های رای دهی بوده است اشتباه در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — آنها undersample جمهوری خواهان و اصلا صفحه نمایش به احتمال زیاد رای دهندگان — به منظور تنظیم نادرست روایات. آن را نمی خواهد کار. وجود دارد مشابه فرسایش در سال 2016 و اگر آن را به حال شده است دقیق و هیلاری کلینتون خواهد بود در کاخ سفید در حال حاضر,” او گفت:.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین منتشر یادداشت یکشنبه ابراز مخالفت با این شایعات retreading مباحثه و گفت که “جریان اصلی رسانه های خبری” گزارش در نظرسنجی بودند “تامین مالی عملیات های خود و دیگران” به منظور حمایت از قبلی روایت است.

“اینها مشروع انتقادات به عنوان واقعی وجود دارد تفاوت بین رای گیری عمومی و اختصاصی داخلی رای گیری مانند کمپین انجام برای خود” بیانیه ای گفت:.

اما تهمت داخلی رای گیری گفته همچنین املای مشکل نه فقط برای رئیس جمهور اما برای مدیر کمپین براد Parscale آنها تهمت گزارش تهدید به شکایت به دلیل بد اعداد.

تبلیغات:

یک سال پیش کمپین اخراج آن نظرسنجی پس از شماره داخلی را به او نشان داد انتهایی بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ فاکس رای گیری زمانی که آن اعداد مطلوب هستند اما انفجار این شبکه زمانی که او می آید تا کوتاه. بیش از چند ماه گذشته او به نظر می رسد به ترش در شبکه به طور کلی خواستار یک “جایگزین” به عنوان فاکس نیوز گزارش منعکس کننده به طور فزاینده ای گریم سیاسی.

“@FoxNews فقط دریافت نمی کند چه اتفاقی می افتد! آنها در حال تغذیه دموکرات صحبت کردن امتیاز و با آنها بازی آنها را بدون تردید و یا تحقیقات” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه آوریل است. “آنها را فراموش کرده است که خبر جعلی @CNN & MSDNC نمی خواهد اجازه دهید @FoxNews شرکت حتی یک کمی در رتبه پور حزب دموکرات بحث.”

تبلیغات:

“افرادی که در حال تماشای @FoxNews در تعداد رکورد (با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت), عصبانی هستند. آنها می خواهند یک جایگزین در حال حاضر. بنابراین من!”, او نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>