Democratic presidential candidate former South Bend, Indiana Mayor Pete Buttigieg speaks at a Meet the Candidate campaign event January 31, 2020 in Council Bluffs, Iowa.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند در دیدار با این نامزد انتخاباتی رویداد ژانویه 31 سال 2020 در کانسیل بلوففس, Iowa.

برنده McNamee/گتی ایماژ

سیاسی جهان فرود آمد در آیووا پیش از روز دوشنبه ریاست جمهوری قفقاز. و همه مشتاقانه در انتظار Des Moines Register/سی ان ان/Mediacom نظرسنجی ها از احتمال آیووا دموکراتیک حزبی را برانگیخت که منتشر شد شنبه شب خواهد بود و بدون شک منجر به مکالمه در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی. اما انتشار این نظرسنجی نامیده می شد در آخرین لحظه زیر شکایت از پیت Buttigieg انتخاباتی در مورد این روش.

این نظرسنجی بود اوراق پس از Buttigieg کمپین گفت: یک آیووا حامی دریافت تماس از یک اپراتور که ذکر نکرده سابق South Bend. Ind. شهردار به عنوان یک گزینه. کمپین مشترک اطلاعات با سازمان دهندگان این نظرسنجی که در انجام تحقیقات داخلی. “ما تحسین سی ان ان و دس Moines ثبت نام برای تمامیت ارضی خود را” کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت مشاور ارشد به Buttigieg کمپین در توییتر نوشت.

منابع گفته رسانه های خبری است که آنها را نمیفهمد کل مشکل شد و به دلیل موضوع را با اندازه فونت. به طور خاص یک اپراتور کار در مرکز تماس استفاده می شود برای نظرسنجی بزرگ اندازه فونت در صفحه نمایش کامپیوتر خود اسکریپت که شامل اسامی کاندیداها و آن را به نظر می رسد Buttigieg نام قطع شد از لیست از گزینه. پس از هر تماس لیست اسامی کاندیداها است reordered به طور تصادفی پس از آن روشن نیست که آیا دیگر نامزدها ممکن است به عنوان به خوبی, اما سازمان قادر به کشف کردن که آیا آن را یک حادثه جدا. “ما قادر به می دانم که چگونه بسیاری از بار این ممکن است اتفاق افتاده است چرا که ما نمی دانیم که چه مدت است که مانیتور بود که در تنظیم” یک منبع سیاسی گفت. “از آنجا که ما نمی دانیم که برای برخی—و ممکن است هرگز قادر خواهید بود به می دانم که برای برخی از ما نمی باید اعتماد به نفس به انتشار نظرسنجی.”

این نظرسنجی پیش بینی درست برنده دموکرات قفقاز از سال 1988 و نتایج بودند که مشتاقانه در انتظار توسط رسانه ها به طرح پوشش خود را با توجه به چگونه بسیاری از نامزدها به نظر می رسد رقابت برای بالا اسلات. نتایج این نظرسنجی در طول تاریخ کمک نامزدها ساخت خود را در حرکت است. این نظرسنجی ماه گذشته منتشر شد نشان داد سن. برنی ساندرز در بالا با 20 درصد در حالی که بقیه از بالا ردیف نامزدهای گیر شد در یک آماری کراوات پشت سر او: سناتور. الیزابت وارن با 17 درصد سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg با 16 درصد و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با 15 درصد است.

در بیانیه رسمی اعلام کرد این تصمیم به هیچ کس نظرسنجی, سازمان اشاره نمی کند مسئله فونت به جای تمرکز بر روی نیاز به حفظ یکپارچگی این بررسی. “امروز یک جواب مطرح شده موضوع را با راه بررسی اجرا شد که می تواند به خطر بیافتد نتایج این نظرسنجی. به نظر می رسد یک نامزد نام حذف شد و در یکی از مصاحبه است که در آن پاسخ دهنده خواسته شد تا نام مورد نظر خود را نامزد” ثبت نام سردبیر اجرایی کارول شکارچی در بیانیه ای گفت. “در حالی که این به نظر می رسد جدا شده به یک نقشه بردار ما نمی تواند تایید کند که با یقین است. لذا همکاران تصمیم دشوار را به حرکت به جلو با انتشار نظرسنجی آیووا.” سی ان ان نیز با صدور بیانیه ای گفت که این تصمیم به عنوان بخشی از خود را “با هدف رعایت بالاترین استانداردهای پيمايشی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی