خدمات مواد غذایی, کارگران می گویند, مدیریت, مشتریان نیست و در نظر گرفتن ایمنی به طور جدی

به عنوان بسیاری از کشورهای در سراسر کشور در حال برگزاری شهروندان به “اقامت در خانه” سفارش به طور موقت سازندگان: غیر ضروری کسب و کار, آن را هنوز هم کسب و کار به عنوان معمول برای آنهایی که ضروری است—مانند فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و فروشگاه های مواد مخدر. در عین حال به عنوان حیاتی کسب و کار باز در طول یک بیماری همه گیر اغلب پر از خریداران آینده در تماس با کالا, کارگرانی که نیروی انسانی آنها را چهره به مراتب بیشتر از خطرات در شغل خود را از آنها صرف ماه پیش. در حال حاضر بی سابقه و خطرناک در شرایط ایجاد ترس و اضطراب در میان یک کلاس از کارگران که تا زمانی که به تازگی داده شد بسیار کمی در راه از سرمایه اجتماعی از عموم مردم.

در شمال غربی اقیانوس آرام و سریع-زنجیره غذایی Burgerville قرار داده است 68 درصد از نیروی کار خود را در کردند و پس از آن عملیات به یک درایو از طریق و تحویل-تنها رستوران. در عین حال با توجه به کارگران understaffing است که آنها را مجبور به کار در شرایط نا امن کار که منجر به یک روز اعتصاب در پورتلند محل این هفته است. این Burgerville اتحادیه کارگران (BVWU) خواستار $2 ساعت افزایش خطر برای پرداخت اضافی دو هفته از پرداخت بیمار زمان اجازه می دهد تا کارگران به ماندن در خانه اگر آنها سقوط بیمار از COVID-19 همراه با دو هفته قطع. BVWU به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک اتحادیه بوده ولی در مذاکره با شرکت حدود دو سال است.

تبلیغات:

علامت مدینه یک کارمند در یک Burgerville در پورتلند گفت: سالن در مصاحبه ای که آنها در حال کار با یک “skeleton crew” در حال حاضر — که آن را “کاملا غیر ممکن است” برای تضمین ایمنی از همکاران و جامعه در این بحران ،

“شما فقط نمی تواند انجام چک های ایمنی است که شما باید برای کار تحت این نوع رژیم که آنها مایل” مدینه گفت: سالن. “در وسط این شرکت در حال حاضر به اذعان هر یک از نگرانی های کارگران و در ادامه به انجام همه چیز را به طور یک جانبه.”

مدینه گفت: ایمنی چک — مانند نظارت بر مواد غذایی و درجه حرارت تغییر دستکش و حفظ فاصله از یکدیگر شش پا — بسیار سخت تر است با باریک کارکنان. این نه تنها باعث “کم روحیه” اما آن را فقط “شدنی” به خصوص با توجه به سفارشات آنها دریافت.

تبلیغات:

“آنها سفارش انواع سفارشات به عنوان اگر آن را آخرین وعده غذایی شما می دانید که شما در حال گرفتن مانند 20 چیزبرگر و 13 سیب زمینی سرخ کرده” مدینه می گوید. “به منظور انجام این کار با خیال راحت در راه است که آن را می گوید در کتاب و سی دی است که به ما گفتن به آن را انجام دهد, شما می توانید آن را انجام دهد به سرعت به اندازه کافی با سه کارگر.”

مدینه گفت: اگر Burgerville ضروری است خدمات آنها باید داده شود خطر پرداخت و آنها نه تنها مواد غذایی و خدمات کارگران با آن تقاضا است. کارگران در تریدر هستند درخواست خطر پرداخت بیش از حد. در یک کمپین راه اندازی شده توسط معامله گر جو ائتلاف اتحادیه یک بیانیه ابراز ترس و نگرانی در مورد کار در طول این زمان. “ما در حال افشای خودمان (و عزیزان ما) به COVID-19” بیانیه بخوانید. “ما نمی پرداخت برای کار اضافی انجام می دهیم و یا خطر ما در حال انجام است. ما در حال گفت ما نمی توانیم دستکش بپوشید. ما وحشت زده.”

نگرانی این است که قطعا موجه به عنوان گزارش در ادامه به سطح مورد کارگران در فروشگاه های مواد غذایی, تست مثبت برای COVID-19. در سیاتلیک معامله گر جو کارمند آزمایش مثبت است. به طوری که یک کارمند شاه Soopers در دنور. یک کارمند در یک کل مواد غذایی در شهر نیویورک کردم coronavirus بیش از حد.

تبلیغات:

یک کارمند در یک کل مواد غذایی در کالیفرنیا که خواست ناشناس باقی می ماند برای ترس از اقدامات تلافی جویانه گفت: سالن که در حالی که او خوشحال است با برخی اقدامات که فروشگاه مواد غذایی گرفته شده برای محافظت از کارگران و مشتریان اما که شرکت به خوبی پاسخ داده به دیگر اقدامات اساسی مانند پوشیدن ماسک.

“[مدیریت] هل دادن این واقعیت است که [ماسک] نه واقعا موثر مگر اینکه شما در حال آموزش دیده و با استفاده از حق ماسک به طوری که آنها می گویند بهتر است برای نه فقط باید آنها را” تمام غذاهای کارمند که دارای یک ضعف سيستم ايمنی اعضای خانواده در خانه گفت: سالن. هنگامی که کارکنان خود خواسته مدیر اگر او می تواند پوشیدن ماسک او را رد کرد. کارمند سپس به منابع انسانی, که, گفت, بود, بیشتر درک.

تبلیغات:

در فروشگاه, او گفت: آن را خوب خواهد بود اگر آنها می تواند یک عضو هیات بگویید مشتریان به حفظ شش فوت فاصله از کارگران و هر یک از دیگر.

“فقط . . . باید مردم در درب بودن مانند ” لطفا همین حالا جمعیت تا یک کارگر است که در تلاش برای سالم ماندن به طوری که آنها می توانید نگه دارید زیر قفسه, به طوری که شما می توانید غذا خوردن, دلیل این که شما ممکن است بیمار می شود و شما ممکن است آنها را بیمار,’ مانند وجود دارد به نظر می رسد هیچ کدام از آن” کارمند گفت. “و من فکر می کنم که اصلی ترین چیزی که به من احساس امنیت.”

برندا سانچز, که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر فروش در رالف در مورپارک کالیفرنیا گفت: سالن وجود دارد دست عفونی در هر نقدی ثبت نام در فروشگاه او با این نسخهها کار به عنوان به خوبی به عنوان بهداشتی دستمال مرطوب و ساعتی اطلاعیه برای front-end کارکنان به پاک کردن شمارنده است که اغلب لمس کرد. آنها در حال تهیه دستکش یکبار مصرف به کارکنان و حمام هستند و اغلب پر با صابون و کاغذ توالت. اما سانچز گفت: وجود برخی از نگرانی در مورد کار در فرد با بسیاری از غریبه ها هر روز.

تبلیغات:

“ما هنوز هم از نوع نگران است و تاکید کرد در مورد آنچه که قرار گرفتن در معرض است که ما هر روز” سانچز گفت. “و البته برخی از افراد هستند که فقط بسیار فکر نمی سرفه در آستین خود آنها نمی نگه داشتن فاصله خود.”

“ما تا به حال برای قرار دادن نوار و نشانه های یادآوری کرد و گفت نگه داشتن شش پا را به پشت فرد بعدی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>