برای کلیساها عید پاک است “سوپر باول یکشنبه.” این یکی خواهد بود ،


Children clear an area of Easter eggs at Falmouth Congregational Church in Falmouth, Maine on April 15, 2017.

کودکان پاک کردن منطقه از تخم مرغ عید پاک در فلموته جماعت کلیسا در فلموته مین در 15 آوریل 2017.

بن McCanna/پورتلند پرس هرالد via Getty Images

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

برگرد. Traci Blackmon نیست معمولا موعظه خطبه در عید پاک یکشنبه. عید پاک خدمات در مسیح پادشاه متحده کلیسای مسیح در فلریسنت میسوری معمولا تشکیل شده از یک کامل خواندن یکی از کتاب مقدس را به حساب عیسی از مردگان آمیخته با مزامیر موسیقی و چیزی برای کودکان در جماعت—هیچ خطبه چرا که “اگر این متن نمی موعظه خود را در عید پاک, آنچه ما انجام می دهند؟” اما این هیچ عادی عید پاک. “مردم باید امید” او گفت:, و یک پاسخ مستقیم به یک سردرگم لحظه تاریخی است. یکی از Blackmon کلیسای اعضای درگذشت COVID-19 و دو تن از آنان در بخش مراقبت های ویژه هنگامی که ما صحبت در روز سه شنبه. بنابراین Blackmon خواهد بود موعظه این یکشنبه برای اولین بار در سال. “من نیاز به یادآوری من مردم که قیامت بدان معنی است که ما دوباره طلوع خواهد کرد” او گفت:.

در سراسر کشور این هفته شبان مانند Blackmon در حال آماده سازی موعظه برای مهم ترین و شاد ترین تعطیلات در تقویم مسیحی. عید پاک جشن رستاخیز عیسی مسیح از مردگان است و به طور سنتی در روز از فراوانی زندگی و رهایی: “این نزاع است که بر فراز” یکی از محبوب سرود عید پاک آغاز می شود. تعطیلات به شرح زیر پرهیزگار دوره 40 روزه از لنت و از آن می رسد در فصل بهار در نیمکره شمالی به این معنی است که آن را یک روز نمادین و معنوی پیروزی که معمولا نیز احساس می کند مانند یک. در بیانیه او بعد از برگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس گفت که او می خواست کشور “باز” عید پاک, نه به خاطر توصیه از کارشناسان بهداشت عمومی اما به دلیل آن را به سادگی احساس می شود: “من فقط فکر کردم این یک زمان.”

در حال حاضر حدود 95 درصد از آمریکایی ها تحت مستند سفارشات از برخی از نوع. اکثریت قریب به اتفاق از کلیساها نیست در ملاقات با فرد اما در حال cobbling هم اشکال جدید جامعه و پرستش آنلاین. در ضمن بیش از 15000 نفر و شمارش فوت کرده اند از COVID-19 و بیش از 400 ، 000 نفر تایید شده است آلوده. آن است که یک ملی فصل از ترس بیماری و تنهایی بدون قطعی پایانی در چشم.

برای رهبران روحانی که افزایش سهام خود در خطبه های این آخر هفته. “این بار که در آن مردم در حال پرسیدن سوال مهم در تمام جهان است و ما باید به آنها پاسخ عاقلانه” ویرجینیا کشیش دیوید پلات گفت: از طریق ایمیل. “من معتقدم که این جمعه ارائه فرصت مانند قبل از هرگز در بسیاری از هر یک از ما در طول عمر.” در مکلین مقدس کلیسا پلات را بپیچید تا پنج هفته خطبه سری آخر این هفته با عنوان “صلح در یک بیماری همه گیر” که در آغاز هفته اول کلیسا رفت و فقط آنلاین. به اوج خود رسید خطبه کشیده خواهد شد از داستان عیسی بالا بردن یک دختر از مرده یک یادآوری است که برای مسیحیان “بیماری و مرگ ندارد, آخرین کلمه است.”

“من معتقدم که این جمعه ارائه فرصت مانند ما هرگز قبل از دیده می شود در بسیاری از هر یک از ما در طول عمر.” — کشیش دیوید پلات

برای کلیساها پس از lectionary—یک تقویم ثابت از متون کتاب مقدس—معابر برای این هفته خدمات تصمیم گرفته شده اند طولانی در پیش است. برای خدمات آنلاین در انگلوود کلیسای مسیحی در Indianapolis, کشیش کتی خطوط خواهد بود موعظه از قیامت داستان به تصویر کشیده شده در انجیل مرقس. علامت حساب به پایان می رسد در یک شوم توجه داشته باشید که می تواند چالش برانگیز برای واعظان در زمان عادی. صحنه نهایی را به تصویر می کشد چند تا از عیسی زن پیروان کشف قبر خالی; اما به جای تجلیل از آنها فرار “لرزان و سر در گم.” آخرین جمله در بسیاری از نسخه ها آمده است: “آنها گفتند: هیچ چیز به کسی چون آنها می ترسند.” “هیچ کس واقعا دوست دارد که پایان دادن به” خط گفت. “اما من دوست دارم که این انجیل متن برای عید پاک این به دلیل این واقعیت است که ما در آن محل از ناامیدی و نارضایتی است.”

برای Blackmon است که یک مدیر اجرایی رهبر فرقه او این فصل دشوار است به ویژه رزونانس برای او به عنوان کشیش یک کلیسا. این ویروس به نظر می رسد به آلوده کردن و کشتن مردم سیاه و سفید در نرخ بالاتر از متوسط در بسیاری از مکان ها. “ما باید این تاریخ در جامعه آمریکا در حال درگیری و افزایش دوباره,” او گفت:, خلاصه سابقه پوشا از اطلس تجارت برده از طریق معاصر خشونت پلیس. “که امیدواریم از عید بیش از حد.”

عید پاک است که معمولا بیشترین حضور در کلیسا بعد از سال و صحنه بسیاری از زنگ ها و whistles: ترتیبات گل های فانتزی کلاه استادانه اجرای موسیقی و برنامه های ویژه برای کودکان است. “این سوپر باول یکشنبه گفت:” پل Baudhuin پاستور از Aldersgate کلیسای متحد متدیست در نزدیکی مینیاپولیس. در این سال قبل از همه گیر وارد کلیسا او در حال برنامه ریزی یک شکار تخم مرغ برای کودکان خدمات پس از یک رول دارچین گسترش و عکس غرفه. در حال حاضر برنامه های آن شده اند اوراق و Baudhuin خواهد بود موعظه انفرادی به یک دوربین ساده. “زیبایی این, اگر وجود دارد هر چیزی زیبا در حال حاضر این است که کلیسا قادر به فقط به کلیسا می شود و نه ناراحت رقابت و بازاریابی,” او گفت:. “خیلی از این نمایش شده است محروم دور است که آن را کمی رهایی بخش.”

هنوز هم بسیاری از churchgoers این جمعه خواهد بود عزادار فقدان آن سنت و تلاش برای احساس خوش بینانه در یک روز که وعده های امید. برای پلات عید پاک در تاریکی یک یادآوری از آنچه که در تعطیلات بوده است در مورد. “این جهان است نه به عنوان آن باید باشد: آن را با بیماری و درد و رنج و مرگ” او گفت:. “اما عید پاک به ما یادآوری می کند که خدا ما را در این جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>