برای زنانی که ترس از بیمارستان در حال حاضر تعویض به زایمان در خانه بهتر است ؟


A mom and baby on a bed.

عکس توسط Photodisc/Thinkstock.

جهان تغییر کرده است در ماه های گذشته حتی در آخرین هفته آخرین روز. شوهر من در گوش شب گذشته به یک پادکست از دو هفته پیش—”این تقریبا عجیب و جالب,” او گفت:. این تغییرات به گسترش و شاید حتی بدتر برای کسانی که باردار هستند. افرادی که باردار شدم نه ماه پیش احتمالا نمی تصور کنید که آنها می تواند ارائه میان جهانی همه گیر. آن را ترسناک; زنان می ترسند برای سلامت خود و نوزادان خود را. در بالای این چشم انداز از زایمان تبدیل شده است.

بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور شروع به محدود که می تواند در حضور در تولد. برای بیشتر قسمت ها این به معنای محدودیت در doulas و خارج از بازدید کنندگان. اما گاهی اوقات بدست شدید تر. در هفته گذشته چندین بیمارستان در نیویورک تمدید این محدودیت به همکاران. برای حدود یک هفته گذشته از حضور پزشکان و پرستاران برخی از زنان که به هنگام تولد را به تنهایی. بیش از آخر هفته ایالت نیویورک با صدور یک فرمان اجرایی لغو این محدودیت; همکاران در حال حاضر مجاز در طول کار و تحویل.

اما حتی با عقبگرد از این اندازه گیری شرایط از بیمارستان تولد باید به وضوح تغییر در نیویورک و جاهای دیگر. زنانی که می گویند پیش بینی زایمان با شریک زندگی خود را و doula و مادر در کنار آنها پیدا کردن خود را در یک وضعیت متفاوت است. علاوه بر این در بیمارستان به شدت تحت تاثیر قرار مناطق بدست ترسناکتر. زنان نگرانی در مورد عفونت و یا به خود و یا نوزادان خود را. کار زنان و شرکای خود را اغلب خواسته می شود برای پوشیدن دستکش و ماسک در هنگام زایمان است.

شاید جای تعجب نیست که این باعث شده بسیاری از زنان نزدیک به تحویل به ارزیابی مجدد برنامه های خود را. من شده است با نوشتن بسیاری در مورد بارداری و زایمان و کودکان در زمینه COVID-19 و در میان رایج ترین سوالات من و بعد فورا رفت واز است: بیمارستان ها به نظر می رسد ترسناک, غیر دوستانه و به طور کلی آنچه که من تصور است. من باید تبدیل به یک خانه تولد?

برای پاسخ به این, من فکر می کنم آن را مفید برای شروع با برخی از حقایق اساسی در مورد زایمان در خانه در غیر COVID زمان دوره است. ما باید توجه داشته باشید که برای بالا خطر ابتلا به زنان این است که به احتمال زیاد به یک گزینه — این شامل زنانی که نوزادان breech و یا کسانی که با دیگر عوارض بارداری. و اگر شما می خواهید یک اپیدورال یا دیگر تسکین درد زایمان در خانه نیز امکان پذیر نیست.

برای کم خطر زنان وجود دارد برخی از شواهد که زایمان در خانه همراه با یک بازیابی آسان تر. مقایسه کم خطر تولد است که برنامه ریزی شده بود را در صفحه اصلی (بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در واقع در زمان و مکان) در مقابل کسانی که برنامه ریزی شده را در بیمارستان محققان برنامه ریزی شده خانه تولد تا به حال کمتر نظارت کمتر اپیدورال کمتر episiotomies کمتر استفاده از پنس و کاهش نرخ سزارین. آنها نیز تا به حال کمتر واژن اشک و کاهش میزان عفونت.

نیز وجود دارد خطر به خانه تولد. اول یک سهم مناسب از برنامه ریزی خانه تولد تا پایان در یک بیمارستان انتقال. این است که شاید 30 درصد برای اولین بار تولد 10 درصد برای بعد از تولد. دوم حداقل برخی از مقالات استدلال کرده اند که تولد صفحه اصلی قرار دادن نوزادان در معرض خطر بالاتر برای نتایج بد از جمله مرگ و میر نوزادان. من باید تاکید کنم که این یک بحث بحث. فردی مقالات پژوهشی اختلاف نظر دارند و حتی نقد و بررسی مقالات— که ترکیب بسیاری از مقالات هم برای دریافت تصویر بهتر—اختلاف نظر دارند.

در حالت عادی زمان تولد خانه حمل برخی از خطرات است که نسبتا کوچک است. اما در غیر بیماری همه گیر جهانی است.

یکی بسیار شناخته شده مقاله از ده سال پیش استدلال می کند که مرگ و میر نوزادان است 2 تا 3 بار به عنوان بالا برای تولد صفحه اصلی. اخیر یک ترکیبی از همه چیز متفاوت است و نشان می دهد هیچ مرگ و میر تفاوت. به احتمال زیاد بخشی از دلیل این اختلاف این است که خوشبختانه مرگ و میر نوزادان نادر است که بدان معنی است که بدون یک نمونه بسیار بزرگ تمام نتایج بسیار پر سر و صدا. یکی دیگر از موضوع کلیدی مرتبط در لحظه کنونی—است که تولد صفحه اصلی, به نظر می رسد امن تر با گواهی ماما پرستار ارائه دهندگان (گاهی اوقات به نام CNMs). حتی متا تجزیه و تحلیل این استدلال که زایمان در خانه خطرناک است اشاره می کند که این نه گسترش به خانه تولد که با حضور CNMs.

گرد من خواندن داده ها است که در زمان عادی, صفحه اصلی, تولد, حمل برخی از خطرات, اما آنها نسبتا کوچک هستند و ممکن است به هرحال پدر و مادر’ تنظیمات به خصوص اگر شما بسیار آموزش دیده ماما و دسترسی به یک بیمارستان در مواقع اضطراری است.

اما این همه در غیر بیماری همه گیر جهانی است. سوال مردم به طور فزاینده ای مورد تعجب است که تعویض به یک خانه تولد در آخرین لحظه در وسط یک بیماری همه گیر. این می افزاید: تعداد زیادی از خطرات. پیدا کردن یک ماما در آخرین دقیقه به احتمال زیاد دشوار است به این معنی که شما به احتمال زیاد کمتر به کسی که با آموزش عالی. شما ممکن است آماده برای ایده unmedicated تولد. شما نیاز به مقدار زیادی از چیزهای که شما در حال حاضر در تلاش برای دریافت کنید.

فراتر از این بیمارستان انتقال تجربه به احتمال زیاد بسیار ترسناکتر. شما ممکن است نگران بودن در کار و تحویل به طور کلی, اما در آینده به عنوان یک اورژانس است و به احتمال زیاد حتی بیشتر پر و ترسناک است. این ممکن است سخت به یک آمبولانس.

راه دیگری برای گفتن این است که در حالی که تجربه از زایمان در بیمارستان واز بدتر نسبی ایمنی از این دو گزینه در این بیماری همه گیر به شدت بیشتر به نفع یک بیمارستان تولد. هر کس نمی خواهد با قبول این, البته, اما این است که چگونه من به عنوان خوانده شده داده ها. اگر شما این گزینه کار برای طولانی تر قبل از ترک بیمارستان می تواند کمک به حداقل رساندن زمان وجود دارد. برای برخی از زنان در اوایل ترشحات ممکن است عملی شدن آنها از بیمارستان سریع تر صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>